Дмитро Шульга: «Писатимемо нову історію протистоянь в лізі»
12 октября 2013
Вернуться
Один з найвідоміших київських голкіперів розповів про плани на сезон
 

Дмитро – один з найдосвідченіших голкіперів у Києві, а також дуже колоритний фут зальний персонаж. Має досвід виступу за команди майстрів, зокрема за ХІТ Олега Лук’яненка. Не поцікавитись думкою Шульги про результати жеребкування ми не могли:

-          Які у вас враження від сьогоднішнього вечора? 

-          Дуже приємні, чудовий зал, атмосфера, в цілому жеребкування сподобалось, насамперед в плані організації. Взагалі все, що організовує ФФзК, останнім часом на найвищому рівні, тому й вирішили грати в чемпіонаті. 

-          А що скажете про суперників, з якими гратиме Skoda? 

-          Суперників ми побачимо лише на паркеті, зараз я бачу лише папірці з назвами команд. Всі знають, що київський фут зал – особливий. І дуже часто команди підносять сюрпризи у вигляді інших складів.

 

-          З більшістю команд вже грали у групі? Чи є нові для Вас суперники? 

-          Є команди, з якими в нас вже навіть склалась ціла історія протистоянь. Такими є KODEX (в недалекому фут зальному минулому більшість гравців цієї команди були запеклими суперниками «чехів» по Авто-лізі у складі «Honda Mafia», авт..) та Galaxy. Academica, OTP банк – від цих команд чекатимемо сюрпризів, дуже сильні колективи. З кожною грою писатимемо нову історію команди. 

-          В яку лігу за результатами відбору планують потрапити «чехи»? 

-          Ну по силам то думаю хотілося б в Вищу лігу В. В будь-якому випадку наша команда завжди грає лише на перемогу.  В нас є досвід і хороший підбір гравців. Ми грали в Авто-лізі, де були неодноразовими чемпіонами, грали в пляжній лізі цього літа, де дуже неочікувано для всіх дійшли до фіналу і переграли Епіцентр К2.  В кожній грі чекайте від нас максимуму!

 

Ігор Котляренко