Sun Cup 2018. Два каре, нестримний «INTER» і нічийний синдром
17 мая 2018
Вернуться
Sun Cup Superleague. Епіцентр К6 3:0 ХІТ U17-19

Досвідчений «Епіцентр К6» на класі здобув перемогу над молодіжною командою «ХІТа». Відверто скажемо, що у «кабельників» шансів на бодай якийсь результат не було, а «будівельники» відіграли десь відсотків на 60% своїх можливостей. Однак, важливим моментом є те, що «хітівці» Єгор Сиплівець і Владислав Музиченко отримали виклик у юнацьку збірну України і тому не могли допомогти своїй команді. Погодьтеся, що цей факт говорить багато про що, а тому після поразки від «Епіцентра К6» «кабельникам» не варто посипати голову попелом.  Рахунок відкрив Апті Накаєв, який, мабуть, таки був найактивнішим у своїй команді. Його подвиг повторив Денис Крошан не без допомоги кіпера «хітівців» - 2:0.

Друга половина гри почалася з удару в штангу у виконанні Ліфера, але це не більше ніж епізод. Все йшло до розгрому, але «будівельники» обмежилися ще одним голом авторства Глуцького – 3:0. Все-таки «ХІТу U17-19» ще рано суперничати з такими командами, але саме у таких матчах і загартовується молодь.

Sun Cup Gold league. Django Stars 1:4 Конструктив

На майданчику точилася завзята боротьба, але територіальну перевагу мав «Конструктив». Підопічні Станіслава Гончаренка  багато контролювали м’яч, цікаво комбінували, а іноді навіть здавалося, що хлопці вирішили встановити рекорд за кількістю передач п’ятою якщо не у матчі, то хоча б в одній атаці. В цьому матчі рушійною силою хлопців у формі зразка минулорічної львівської «Енергії» було тріо Ардашніков-Капустін-Корнєв.  У діях «Django Stars» вистачало невимушеного браку як при передачах, так і при індивідуальних діях, але гравці у білих футболках готові були вичікувати і на момент біля чужих воріт.

Хороший шанс, щоб відкрити рахунок мав Осоковський, але з 10 метрів поцілив у стійку при чистому виході віч-на-віч. «Джангівці» своїх моментів дочекалися , але відчувалася якась невпевненість у завершальній стадії. Ближче до кінця тайму рахунок було відкрито: черговий пас п’ятою Ардашнікова завершився точним ударом Корнєва із забійної позиції над вухами воротаря – 0:1. Попри це гості продовжували тринькати непогані моменти. На передостанній хвилині Онопрієнко на пару з Мазуром не змогли доправити м’яч у ворота.

У другому таймі перевага «Конструктиву» випарувалася, але потім все в свої ноги взяв Капустін. Спочатку він після індивідуального проходу додав третє влучання в каркас чужих воріт в статистику своєї команди, а потім забив – 0:2. Зважаючи на перебіг гри, це була серйозна заявка на перемогу. Так воно, у підсумку, і сталося. «Конструктив» взяв гру під свій контроль. Господарям треба було щось змінювати і їхній воротар Трещейко почав постійно підключатися до атак свої команди, а до цього він це робив епізодично. Цей крок завершився ще двома пропущеними голами, один з яких на рахунку Капустіна, який знову бурхливо і не зовсім по-спортивному на це відреагував за що й отримав жовту картку. А останній хвилині «старсам» вдалося забити один гол і встановити остаточний рахунок – 1:4.

Sun Cup Silver league. Saturn 2:2 ID-AUTOGROUP

«Біло-червоні» з перших секунд захопили ініціативу і постійно насідали на ворота своїх «темних» опонентів. Воротар «ID-AUTOGROUP» Григорій Стешенко трудився на лінії в поті чола і червоної манішки, одягненої поверх його форми. Дуже ефектним вийшов його стрибок під поперечину, щоб відбити удар Кушнірука. У «сатурнівців» гру команди вів Сарана, який віддав партнерам передачі на будь-який смак – діагоналі, навісом, в хід… «Чорні» моментами грали настільки пасивно у відборі, що здавалося ніби вони не до кінця усвідомлювали, що вже почалася гра. Облога воріт «Сатурном» у першому таймі завершилася лише одним голом Свірідова, якому асистував, звісно ж, Сарана – 1:0.

У другому таймі Свірідов  оформив дубль і «Saturn’у» ніщо не віщувало біди. Все змінила зв’язка  Стешенка-Хомматлієв: перший далеко вкинув м’яч, а другий майстерно перекинув воротаря, що вибіг на перехоплення – 2:1. «Червоно-білі» продовжили діяти так ніби нічого не трапилося і цілком могли забити втретє, але в їхніх діях відчувалася певна самовпевненість. А на останній хвилині Запетляєв повторив подвиг Сергія Чепорнюка у вирішальному матчі за бронзу Екстра-ліги і зрізав м’яч у свої ворота – 2:2. Драматична, але нелогічна нічия: характер і доля фарту принесли «ID-AUTOGROUP» одне очко.

Sun Cup Silver league. Канон 5:3 Олімп Безпека

Команди вирішили не відкладати все у довгий ящик і «канонівець» Шовкошитний в першій же атаці відкрив рахунок – 1:0. «Жовті» у боргу не залишилися і доволі швидко зрівняли рахунок, причому зробили це у вишуканому стилі: Швець технічно закинув м’яч наліво в штрафний майданчик, а Кулік на носовичку розібрався з кіпером – 1:1. Після цього воротар «Канону» постійно підключався до атак своєї команди і це привело до пенальті у ворота їхніх суперників. При виконанні цього стандартного положення воротар гостей сповна реабілітувався за перший м’яч. Спочатку він парирував удар Новокрещенного, а потім ще й добивання від нього ж! Схоже, що «чорні» передивилися чимало ігор «Кайрату», бо їхній воротар продовжив постійно грати на чужій половині і це призвело спочатку до пропущеного голу, а потім і до забитого – 2:2.

У другому таймі на глядачів чекало дежавю. Шовкошитний завершив красивий сольний прохід взяттям воріт – 3:2. На цей раз вже підключення воротаря «Олімпа Безпеки» принесло свої плоди і рахунок було зрівняно – 3:3. В останні хвилини завдяки грі воротаря у ролі п’ятого польового господарі гостро вели гру на половині поля гостей, але завдати вирішального удар ніяк не вдавалося. На 39-й хвилині воротар «жовтих» вирішив і собі підключитися в атаку, але помилився при передачі – 4:3. За якусь мить він же знову помилився, на цей раз при передачі зі штрафного і побачив у сітці власних воріт черговий м’яч – 5:3. Як бачимо, ризик себе не виправдав. Справжній чорний день для воротаря «Олімпа Безпеки».

Sun Cup Silver league. INTER 8:1 Гренадер

У першому таймі «Гренадеру» вдавалося до пори до часу грамотно захищатися, але на 5-й хвилині «інтеристи» вдало вибігли у контратаку і Пушкарьов пробив між ніг воротарю – 1:0. Господарі проводили атаки на будь-який смак - і за рахунок індивідуальних дій, і за рахунок награних комбінацій, але добре себе проявляв воротар гостей Денис Скорий. Наприкінці тайму Чумак влучив в стійку, але навіть за ті лічені хвилини, що залишилися до кінця тайму «інтеристи» відповіли на це кількома моментами.

Другий тайм почався з холодного душу для господарів – Чумак вдало зіграв на добиванні і зрівняв рахунок – 1:1. Здавалося, що ось вона інтрига, але цей гол мобілізував «білих» і вони дуже швидко відповіли трьома голами – 4:1. Окремо виділимо гол Сергія Курдаса, який сам собі створив момент і його реалізував. Після такого удару важко відійти, але до честі гостей вони не пали духом, втім реалізувати свої моменти не зуміли і «білі» зусиллями Пушкарьова зняли питання про переможця у цьому матчі – 5:1. Під кінець гри «жовті» вирішили пограти з польовим гравцем замість воротаря, бо втрачати вже дійсно було нічого. Однак ця затія закінчилася тим, що Курдас оформив каре за допомогою хет-трика у порожні ворота. Сподіваємося, що до наступної гри «Гренадер» на тренуваннях приділить грі з 5-м польовим  більше уваги.

Sun Cup Silver league. ST Wood 1:1 WinnCom

Гості хоч і практично позбавили «телекомунікаційників» м’яча, але тим вдавалося гостро контратакувати і тримати в напрузі чужий захист. Після стіночки зі Степанчуком Нечепуренко з пари метрів пробив повз ворота, а Кедровсьий у штангу з середньої відстані. Господарі відповідали випадами Москаленка і Вільчінського. Процент володіння м’ячем таки дав результат і підопічні Смоловика змінили нулик на табло на одиницю: Нечепуренко замкнув дальню стійку після передачі Кедровського – 0:1.

Другий тайм пройшов під диктовку «WinnCom», який створив чимало, але не реалізував нічого. В цей день приціл у підопічних Смоловика явно був збитий, бо ніяк не вдавалося бодай влучити у площину воріт. А коли перед Студзинським залишалися порожні ворота, самовіддано у підкат кинувся Галактіонов і врятував ситуацію. До речі, саме Євген і став героєм зустрічі. «ST Wood» продемонстрував справжній характер і бійцівські якості. Гравці «терпіли» впродовж  17 хвилин і були винагороджені за це.  Галактіонов з лівого флангу пробив між ніг воротарю, який певно не чекав такого підступу – 1:1. Психологічний стан гостей можна було зрозуміти хоча б по красномовній реакції Смоловика, який одразу схопився за голову. «Пораненого звіра» міг добити Соломатін, але поспішив з ударом при виході сам на сам або ж йому банально забракло сил. Втім, якби він забив, це було б верхом несправедливості. Найкраща гра для ілюстрації виразу «не шукайте логіки у футзалі».

Sun Cup Bronze league. Парма 2:2 Юрінновація

Команди добре підготувалися до звітної гри. Настільки добре, що у кожної з них на трибунах був присутній чотирилапий уболівальник. Гра пройшла в рівній боротьбі, але не дозволила засумувати уболівальникам. Хоч моментів і було багато, але майже всі голи були забиті не так після створеного, як після помилок суперників. Онищенко віддав не обачну передачу на своїй половині майданчика і її перехопив Коровяковський, який чудово викотив м'яч Янковому, котрому залишалися пробити повз воротаря з 5 метрів – 0:1. На протилежному кінці майданчика спочатку себе добре проявив Білошицький, відбивши удар Кузнєцова і добивання Онищенка, але пропустив необов’язковий від Пасічника, хоч і з близької відстані – 1:1. Однак «юристи» та ще й «інноватори» швидко відновили свою перевагу завдяки Савинку, який замкнув дальню штангу – 2:1.

У другому таймі команди продовжили відповідати атакою на атаку, але більше пощастило «пармівцям». Білошицький віддав неточну передачу на чужу половину майданчика і саме з цього почалася гольова атака «біло-чорних» - 2:2. Моментів вистачало у обох воріт, але відзначимо все-таки «юристів». «Червоно-небесні» класно розіграли аут з двома блоками, але Савинок не зміг переграти воротаря точнісінько з 10-метрової позначки, а Янковий у ближньому бою теж не переграв голкіпера. Так все і докотилося до нічиєї.

Sun Cup Bronze league. Lucky Labs 3:4 ПУМБ

Події на майданчику розвивалися стрімко. «Айтішники» швидко двічі забили – дубль оформив Недолужко, причому обидва рази він забивав практично з лінії воріт. Як і має бути у непростій ситуації, «ПУМБ» повів уперед його капітан Іван Кравець, який і відіграв один гол – 1:2. Взагалі відзначимо велику кількість технічного браку у гравців обох команд. Якби не це, забитих голів у першому таймі могло бути більше.

У другій половині гри «айтішники» як по нотах розіграли свою комбінацію і вийшли вперед - 3:1. Наче ніщо не передвіщало бурі, але «пумбівець» Мурза двома дальніми ударами швиденько відновив паритет у рахунку. Під кінець гри у «Lucky Labs» з назви зникло слово «Lucky»: Шірінян виніс м’яч прямо на ногу капітану гостей Кравця, який не відмовився від цього подарунку і пробивши «з носка» встановив остаточний рахунок і приніс своїй команді вольову перемогу. Якраз за мить до забитого м’яча «червоні» брали тайм-аут. Може на ньому вони й обговорювали можливість високо попресингувати суперника в останні хвилини? Часу у «білих» практично не залишалися, але й знімати воротаря вони не наважилися, а спромоглися лише на два неточні дальні удари. У «банкірів» все ж більш рівний колектив і саме за рахунок цього їм вдалося заробити 3 очки.

Sun Cup Bronze league. iRoomStore 3:3 UkrLandFarming

«Аграрники» активно в атакувальній манері провели перший тайм. Найбільше всіх здивував Білошукурський, який головою з пари метрів послав м’яч повз практично порожні ворота. «Інтернетники» відповідали гострими контратаками і двічі їх реалізували. Діагональ через усе поле від Древінського знайшла голову Чечеля з ударом якого страж воріт впорався, але на добиванні розібрався Дрондін . А потім була класична контратака розіграна як пише підручник – 0:2. Після цього ще й Калинчуку довелося валити Бондаренка, який вибігав на побачення з воротарем. От тільки гру у більшості «чорні » не змогли використати результативно. З огляду на подальший перебіг гри, можливо, й варто визначити це порушення виправданим, бо з 0:3 було б важко повертатися у гру, а так більшість не була реалізована.

У другому таймі «аграрії» не зрадили собі і продовжували насідати, і в середині тайму таки досягли свого забивши двічі. Дещо незвично, але не нелогічно, виглядав їхній другий гол, коли Цапенко забив з дуже гострого кута – 2:2. Дрондон був нагороджений за настирливість і видряпав м’яч у Білошкурсього – 3:2. Однак «UkrLandFarming» вдруге у матчі зумів зрівняти рахунок. Останнє слово було за Білошкурським. Костянтин наважився на удар з правого флангу і м’яч підстрибуючи по газону влетів у дальній нижній кут – 3:3. Закономірна нічия.

Sun Cup Corporate league. Десна 6:4 Нікос

Емоційно важка гра з високим рівнем жорсткості, який був компенсований зливою голів. В топ однозначно варто зарахувати перший гол у зустрічі, коли Назарук з льоту завершив накидання Петренка. А от зрівняли рахунок «нікосівці» курйозно. Їхній капітан Дмитро Сисоєв пробив по центру і м’яч від рук воротаря опинився у сітці – 1:1. Потім суперники знову обмінялися голами. Нехай рахунок 2:2 за підсумками першого тайму не вводить вас в оману, оскільки «Десна» виглядала сильніше і довела це по перерві.

Після свистка про початку другого тайму «Нікос» влаштував парад помилок, якими гріх було не скористатися. Апогеєм цієї ярмарки небаченої щедрості став шостий гол в їхні ворота і конкретно третій забитий Артемом Ковальовим у цьому матчі. Радує тільки те, що програючи по ходу матчу 5:2 і 6:3 хлопці у жовтих манішках не зупинялися і боролися до кінця. Можливо, якби у «Нікоса» була трохи довша лава запасних, можна було б зачепитися за результат, але це вже з теорії можливого, а на виході маємо впевнену перемогу «Десни».