Детский журнал "Пізнайко"
19 сентября 2014
Вернуться


                                                           

Найкращі українські журнали для дітей віком від 2 до 6 років «Пізнайко від 2 до 6. Журнал для найменших» (українською мовою) та для дітей віком від 6 до 12 років «Пізнайко від 6» (українською або російською мовами) – володар титулу «Найкраще періодичне друковане видання для дітей» від Державного комітету телебачення і радіомовлення України. 

«З любов’ю до дітей» – наш головний принцип створення журналів для маленьких читачів. Журнали розраховані на дуже широке коло читачів: у змісті враховуються переваги і міських, і сільських жителів. Журнали читають і діти, й батьки. А вихователі дитячих садочків і вчителі шкіл використовують матеріали для підготовки занять і позакласних заходів.

Для друку добирається лише найякісніший папір: білий крейдяний – для кольорових сторінок (для легкого читання й гарного естетичного вигляду) та офсет – для двоколірних (легко розфарбовувати). Імениті автори наповнюють сторінки журналів лише найякіснішою літературою. Діти знайомляться як з творами класиків української, російської та світової літератури, так і сучасними творами. В ілюструванні використовуються натуралістичні малюнки найвідоміших художників-ілюстраторів і фотографії, що дозволяють дитині скласти реальні уявлення про навколишній світ. Мова журналу проста і зрозуміла дітям. Читання збагачує словниковий запас в доступній і цікавій формі.

Більшість матеріалів журналу спрямовано на розвиток національної самосвідомості й поваги. Це суто український продукт, що виховує українських громадян, справжніх патріотів й розвиває сучасну українську мову.

Ознайомитися з новинками та оформити передплату на видання онлайн можна за цим посиланням: http://posnayko.com.ua/

Лучшие фотографии