GRIFОN - BudmonsteR-Akvilon
GRIFON
GRIFON
BudmonsteR-AKVILON
Групповой Этап – Туры – Тур XV – 22 февраля 2020 14:30 GRIFON - BudmonsteR-AKVILON
15 (10) Удары (в створ) 22 (17)
10 Сейвы за игру 8
10 Фолы за игру 6
Мельник Евгений Лучшие игроки Глуцкий Иван
Мельник Евгений
25'
35'
Глуцкий Иван
4'
12'
Шклярук Никита
25'
Потапов Андрей
32'
36'
10м
37'
38'

“Grifon”-”Budmonster-Akvilon”: Ще один крок до чемпіонства!

В першому колі команди не змогли визначити сильнішого(4:4), тому зараз “Будівельники” прагнули здобути виключно переможний результат, адже підопічні Макаєва дуже близькі до чемпіонства, тому не мають права на помилку. З іншої сторони “Грифони” вже встигли обіграти “2ТК” і діючого чемпіона і прагнули продовжувати дивувати футзальну спільноту своїми результатами.

“Будівельники” зробили висновки після першого матчу з командою “Grifon” і одразу зі стартовим свистком кинулись в атаку. Підопічні Макаєва мали море моментів, а вже на 4-й хвилині Глуцький оформив класний гол-0:1. Номінальні гості не знали, як відповісти своїх опонентам. Натомість “Будівельники” марнували блискучі моменти, а Потапову, Глуцькому та Корнійчуку просто не щастило в завершальній стадії. Адже Ігор Байдак діяв фантастично і рятував свою команду, як міг. “Грифони” лише інколи пробивали по воротах з дальньої дистанції, а вже на 12-й хвилині пропустили знову. Іван Глуцький оформив шалений гол від поперечини після розіграшу штрафного та подвоїв перевагу своєї команди-0:2. Другий пропущений активізував “Грифонів”, а якщо бути точним, то Ігоря Чернявського. Кращий форвард номінальних господарів почав сам собі створювати гольові моменти, проте, Сергій Тимошенко зберіг свої ворота “сухими”. Таким чином героєм першої двадцятихвилинки став Іван Глуцький з дублем в активі.

Після відпочинку гра трохи вирівнялась, а “Грифони” змогли оформити швидкий гол завдяки Євгену Мельнику-1:2. Правда, вже в наступній атаці Шклярук зробив перевагу своєї команди в два м`ячі-1:3. Відзначимо, що не дивлячись на позитивний результат по ходу матчу, Ільдар Макаєв був дуже незадоволений грою своїх підопічних. “Будівельники” марнували чимало відмінних шансів, а черговий гол оформили лише в середині другої половини гри. Після розіграшу кутового Андрій Потапов поцілив точно в ціль-1:4. Проте, “Грифони” також свої моменти і не збирались здаватись ні за яких обставин. Більше того, вже на 35-й хвилині Мельник оформив дубль та знову повернув надію на інтригу-2:4. За такого розвитку подій команда “Grifon” спробувала великими силами піти в атаку, але отримала десятиметровий в свої ворота, котрий без проблем реалізував Потапов-2:5. “Грифони” змушені були йти на ризик з 5-м польовим, але замість камбеку отримали ще два голи від Івана Глуцького, котрий став справжньою зіркою матчу і вистрілив покером, а також встановив остаточний рахунок зустрічі -2:7.

У підсумку вітаємо підопічних Макаєва з перемогою, котра виглядає більш ніж закономірною. “Будівельники” продемонстрували свій солідний рівень і вже в гарному настрої будуть готуватись до наступного туру. Відносно “Грифонів”, то обіграти фаворита не вдалось. Номінальні господарі старались, але цього виявилось недостатньо для набраних балів.

Автор: Олександр Лаврик