39'
Кутовой Ярослав
40'

“No Motors”-”InterFavbet”: Що ви знаєте про результативність?

“Автомобілісти” в останніх матчах чемпіонату демонструють доволі непогану гру і вже дуже близькі до перших залікових балів. Підопічні Саківського прагнули нарешті зрушити з “мертвої точки” та здобути перші пункти в сезоні. В свою чергу підопічні Віталія Нестерука ставили за мету вдруге в сезоні обіграти команду “No Motors” та продемонструвати цікаву гру для власних вболівальників.

Підопічні Нестерука зробили ставку на швидкий гол і вже на 3-й хвилині Жук відгукнувся на передачу Пушкарева та з близької дистанції відзначився результативними діями-0:1. Номінальні гості продовжували грати в атакуючій манері, але нереалізували декілька нагод та вже на 6-й хвилині пропустили гол від Капустіна, котрий в підкаті переправив м`яч точно за призначенням-1:1. “Автомобілісти” реалізували буквально свій перший момент в матчі і прагнули нічим не поступатись своїм опонентам. Натомість колектив “InterFavbet” вже в наступній атаці повернув собі перевагу завдяки пострілу Чеберяка, а в середині першої половини матчу Дробашко та Данилів підопічні Нестерука отримали доволі комфортну перевагу в рахунку-1:4. “Автомобілісти” не пали духом в цій ситуації і взяли тайм-аут котрий допоміг повернутись в гру, оскільки вже на 11-й хвилині після розіграшу кутового Мірошніков скоротив відставання в рахунку-2:4. Підопічні Нестерука не придали значення цьому голу, а дарма. Оскільки представники “No Motors” робили все можливе, щоб відігратись і наприкінці тайму Курдас на пару з Мірошніковим зумів вирівняти ситуацію на табло та встановити остаточний рахунок першої половини матчу-4:4.

Після відпочинку команди почали грати у відкритий футзал, без центру поля. Більше того, на гол “InterFavbet” автомобілісти знаходили свій аргумент, тому не дивно, що така гра подобалась вболівальникам на трибунах. Більше того, вже в середині другого тайму на табло СК “КПІ” майоріли цифри 6:7, а вже на 35-й хвилині Бареєв звів матч до нічиєї-7:7. Віталій Нестерук був сильно незадоволений діями своїх підопічних в захисті, але за такого рахунку команді “InterFavbet” терміново потрібен був ще один результативний удар. Проте, “Автомобілісти” нічим не поступались своїм опонентам, а Ренат Мірошніков взагалі зумів вистрілити хет-триком. Окремо зазначимо, що кожен з колективів дуже багато порушував правила і один з таких фолів став вирішальним в матчі. На 37-й хвилині Торкін необачно зіграв в центрі поля та заробив шосте порушення для своєї команди, а наддосвідчений Кучук з десятиметрової позначки переграв Самсоненко-7:8. За такого розвитку подій “Автомобілісти” пішли награвати 5-го, але це на дало бажаного результату, оскільки підопічні Нестерука ще двічі засмутили своїх опонентів і встановили остаточний рахунок матчу-7:10. Відзначимо, що у складі номінальних господарів Ренат Мірошніков оформив три м`ячі і став найрезультативнішим гравцем зустрічі, а Сергій Курдас також залишив два автографи у воротах “InterFavbet”.

Таким чином можна сказати, що обидві команди продемонстрували фантастичну реалізацію, але при цьому багато запитань до гри в обороні. “Автомобілісти” мали всі шанси “зачепитись” за результат, якби непотрібний 6-й фол Данила Торкіна. З іншої сторони підопічні Нестерука здобули потрібний результат, але все одно повинні зробити висновки після матчу та в наступному турі повинні спробувати надійніше зіграти в захисті.

Автор: Олександр Лаврик