2ТК - No Motors
2ТК (ТСП-Трансбуд-Кудрівка)
No Motors
No Motors
Групповой Этап – Туры – Тур XIV – 15 февраля 2020 12:30 2ТК (ТСП-Трансбуд-Кудрівка) - No Motors
26 (16) Удары (в створ) 19 (10)
8 Сейвы за игру 8
5 Фолы за игру 3
Голенков Андрей Лучшие игроки Курдас Сергей
Голенков Андрей
6'
Накаев Апти
20'
25'
Сакивский Евгений
28'
Аксенов Ярослав
32'
Яблонько Евгений
34'
Сандецкий Денис
35'
Демиденко Константин
36'
Бареев Вячеслав
11'
Курдас Сергей
20'

“ТСП-Трансбуд-Кудрівка”-”No Motors”: Дуже цікавий перший тайм

Підопічні Мельника протистояли останній команді чемпіонату і прагнули виключно перемоги. Тим паче, що в складі “2ТК” грає тренер “Автомобілістів” Євген Саківський, тому для “No Motors” завдання у звітному протистоянні ускладнювалось, оскільки довелось грати проти свого наставника.

Колектив “2ТК” з перших хвилин взяв гру під свій контроль і робив все можливе, щоб відкрити рахунок. Підопічні Мельника діяли переважно на половині поля суперника та раз за разом створювали дуже небезпечні моменти. В свою чергу “Автомобілісти” мали нагоду покарати своїх опонентів за змарновані нагоди, але Курдас не реалізував вихід віч на віч по центру воріт. Підопічні Саківського зробили ставку на контратаки, правда, вже на 6-й хвилині пропустили гол від Голенкова, котрий відгукнувся на прострільну передачу-1:0. Гравці “2ТК” не збавляли оберти, правда, подвоїти свою перевагу в рахунку не змогли. Натомість вже в середині першої половини матчу Бареєв за рахунок індивідуальних дій прорвася до воріт суперника і не влучно пробив-1:1. Підопічні Мельника апелювали, що взяття воріт варто скасувати, адже нібито м`яч покинув межі поля, проте, арбітри були непохитні. Цей гол завів команду “2ТК”, тому номінальні господарі стали ще агресивніше діяти в атаці, щоправда пробити юного Самсоненка ніяк не вдавалось. Натомість наприкінці тайму одна з багатьох контратак “No Motors” завершилась голом в підкаті від Курдаса, котрий відгукнувся на передачу Мірошнікова-1:2. “Автомобілісти” мали всі шанси, щоб виграти першу половину зустрічі, але перед сиреною Апті Накаєв розрядив свою гармату та встановив остаточний рахунок першого тайму-2:2.

Після відпочинку команда “No Motors” не зробила висновків і знову Голенков оформив гол, записавши дубль на свій рахунок-3:2. Підопічним Мельника цього було замало, тому атак команди “2ТК” стало ще більше,  а Самсоненко робив все можливе, щоб не пропустити. Проте, вже на 28-й хвилині Саківський оформив гол у ворота команди, котру тренує-4:2.“Автомобілісти” не мали нагод, щоб відповісти і були зосередженні виключно на обороні. Натомість про інтригу важко було говорити, оскільки вже в середині другого тайму Аксенов відзначився результативними діями-5:2. По суті такий рахунок означав, що у “Автомобілістів” вже немає шансів на позитивний результат. Адже гольових моментів, як в першій половині зустрічі колектив “No Motors” попросту не мав. В свою чергу підопічні Мельника змогли не просто зберегти переможний результат, а й довели справу до розгрому завдяки тріо Яблонько-Сандецький-Демиденко -8:2. Таким чином, можна сказати, що “Автомобілісти” змогли дати бій лише в першій половині матчу.

У підсумку вітаємо команду “2ТК” з перемогою, але по першому тайму до підопічних Мельника дуже багато запитань. З іншої сторони “Автомобілісти” провели дуже сильні 20 хвилин ігрового часу, а потім просто не вистачило сил, щоб підтримувати настільки високий темп матчу, тому представники “No Motors” знову зазнали поразки.

Автор: Олександр Лаврик