GRIFFIN - BudmonsteR-Akvilon
GRIFFIN
GRIFFIN
BudmonsteR-AKVILON
Групповой Этап – Туры – Тур XIII – 8 февраля 2020 16:00 GRIFFIN - BudmonsteR-AKVILON
45 (29 ) Удары (в створ) 26 (14)
7 Сейвы за игру 22
7 Фолы за игру 6
Войтенко Дмитрий Лучшие игроки Химяк Павел
Шайдюк Евгений
9'
Войтенко Дмитрий
19'
Тменов Никита
24'
Макеев Константин
27'
32'
Пантелейчук Виктор
37'
Магда Александр
39'
Химяк Павел
8'
Корнийчук Павел
9'
10'
Химяк Павел
10'
Химяк Павел
11'
Потапов Андрей
12'
Заворотный Ярослав
33'

“Budmonster-Akvilon”-”Griffin”: Кращий матч року!

Підопічні Євгена Варениці розуміли, що в разі поразки у звітному протистоянні, про шанси на медалі будуть близькими до нуля. Саме тому команда «Griffin» серйозно підготувалась до гри і привезла всіх найсильніших виконавців, хоча не могли розраховувати не Арановського, котрий допомагав головному тренеру. Натомість “Будівельники” в першому колі вигравали своїх опонентів з рахунком 3:2. Проте, підопічні Ільдара Макаєва розуміли, що зараз на лідера чемпіонату налаштовуються по-особливому, тому команда “Budmonster-Akvilon” готувалась до справжнього бою.

Звітна зустріч розпочалась з активних дій підопічних Варениці на половині поля суперника. Гравці команди “Griffin” зробили ставку на швидкий гол, а Макєев та Смоловик мали вбивчі гольові нагоди. Проте, “Будівельники” змогли стримати натиск опонентів і ще й зберегли ворота на замку, завдяки фантастичній грі Тимошенко. Більше того, ближче до середини першої половини зустрічі підопічні Макаєва покарали опонентів за блискучі змарновані нагоди. На 9-й хвилині Хім`як вдало підставився під простріл Потапова, а за мить Павло Корнійчук подвоїв перевагу своєї команди-2:0. Підопічні Варениці в наступній атаці відповіли пострілом Шайдюка і одразу скоротили відставання в рахунку-2:1. Правда, потім щось трапилось з впевненістю голкіперів колективу “Griffin”. Адже на 10-й хвилині Хі`мяк оформив дубль, а буквально за 57 секунд тріо Хім`як-Корнійчук-Потапов змогли довести справу до розгрому-6:1. Зазначимо, що команду “Griffin” не врятував ні Балашев, ні Максименко, котрий пропустив два прикрі гол поміж ніг. Проте, навіть в такій критичній ситуації підопічні Варениці намагались грати в свій футбол. Особливо старався Дмитро Войтенко, котрий самотужки створював моменти, а Магда виконував роль 5-го і класно підключався до атак. “Будівельники” вирішили, що справу вирішена, але це була хибна думка, оскільки наприкінці тайму Войтенко оформив гол та встановив остаточний рахунок першої половини матчу-6:2.

Після відпочинку підопічні Варениці на постійній основі продовжили грати з 5-м, а Магда встигав не тільки в атаці, й декілька дуже непоганих сейвів встиг оформити. Зазначимо, що команда “Griffin” всім складом діяла в атаці і вже на 27-й хвилині скоротила відставання до двох м`ячів, адже Тменов та Макеєв класно зіграли в завершальній стадії-6:4. За такого розвитку подій емоцій вистачало, тому ближче до середини другої половини матчу Лавриненко та Тменов побачили перед собою по червоній картці і команди продовжували грати в форматі 4х4. Проте, це жодним чином не відобразилось на рахунку. Натомість підопічні Варениці не зупинялись ні на хвилину і вже на 32-й хвилині Войтенко оформив дубль та скоротив відставання до мінімуму-6:5. Представники команди “Griffin” повірили в свої сили і стали діяти ще агресивніше в атаці, проте, нічого не змогли вдіяти з Заворотнім, котрий з власної половини поля оформив гол та повернув перевагу “Будівельникам” в два м`ячі-7:5. Підопічні Макаєва маючи перевагу в два результативні удари продовжували діяти від оборони, чим дуже злили свого наставникам, котрий вимагав застосовувати пресинг. Натомість команда “Griffin” вірила в успіх, а постріли Пантелейчука і Магди на останніх хвилинах дозволили звести гру до нічиєї-7:7. Проте, “Будівельники” мали всі шанси вирвати перемогу, оскільки на останній секунді Потапов заробив небезпечний стандарт неподалік воріт суперника і червону для Пантелейчука, але підопічні Макаєва не змогли з цього моменту витиснути максимум, тому фінальний свисток арбітра зафіксував космічну нічию з рахунком 7:7.

У підсумку дякуємо обом команда за фантастичний поєдинок, котрий за своїми емоціями нічим не поступався нещодавньому матчу “ХІТ”-”Кардинал”(5:2). “Будівельники” не змогли втримати свою перевагу в 5 м’ячів, тому підопічним Макаєва треба попрацювати над грою в обороні, але відзначимо фантастичну форму Павла Хім’яка, котрий зумів оформити хет-трик та встиг віддати декілька результативних передач. У команди Реуцького всі гравці без виключення герої. Підопічні Варениці продемонстрували неймовірний характер, а героєм колективу «Griffin» можна назвати Олександра Магду, котрий забив гол на останній хвилині зустрічі і при цьому виконував роль голкіпера та встигнув зробити декілька ефектних сейвів, парируючи удари з близької дистанції. Саме тому Євген Іваняк та Олександр Сухов можуть отримати гідну конкуренцію, оскільки Олександра Магда працює в структурі столичного “ХІТа”. На останок ще раз подякуємо всім учасникам гри та сподіваємось, що таких видовищних матчів буде ще більше!

Автор: Олександр Лаврик