Сипливец Егор
36'
38'

“No Motors”-”ХІТ-2”: Ніяких змін

У “Автомобілістів” задачі максимально стабільні-набрати перші бали в сезоні. Тому, Євген Саківський намагався мотивувати своїх підопічних на позитивний результат. З іншого боку колектив “ХІТ-2” розумів, що потрібно здобувати не просто перемогу, а показувати якісну гру, оскільки на матчі був присутній президент клубу Володимир Котляр.

Підопічні Листопада дуже потужно розпочали матч і змогли оформити швидкий результативний удар. Вже на 4-й хвилині Адрій Поліщук прямим ударом з кутового відкрив рахунок в матчі-0:1. Колектив “ХІТ-2” навіть не думав збавляти оберти та діяв в атакуючій манері. В свою чергу “Автомобілісти” встигли провести декілька непоганих контрвипадів. Особливо пригадуємо удар Курдаса, але з пострілом форварда “No Motors” впорався голкіпер. Зазначимо, що підопічні Листопада діяли більш ніж переконливо і були ближче до свого другого голу, ніж “Автомобілісти” до того, щоб відігратись. Більше того, вже на 11-й хвилині Макаренко отримав передачу від Данько і доволі легко пробив повз Самсоненко з гострого кута-0:2. Колектив “ХІТ-2” мав всі шанси, щоб знімати питання стосовно переможця зустрічі, але не реалізував декілька виходів три в два. Натомість “Автомобілісти” відповіли змарнованим виходом віч на віч від Миколи Федоренко, а також небезпечним ударом Рената Мірошнікова. Проте, рахунок на табло так і не змінився і з результатом 0:2 команди пішли на відпочинок.

Другий тайм розпочався з чудових змарнованих нагод колективу “ХІТ-2”, а вже на 24-й хвилині з`явилась надія на інтригу в матчі. Нестримний Мірошніков реалізував вихід один в один та дав шанс на позитивний результат-1:2. Правда, цю надію забрав Самсоненко дуже швидко. На 26-й хвилині Дмитро віддав не точну передачу біля власних воріт, а Олександр Данько на 200% скористався таким подарунком-1:3. Підопічні Листопада знову отримали комфортну перевагу і прагнули забити ще більше. З іншого боку “Автомобілісти” змушені були зосередитись на обороні. Підопічні Саківського витратили багато сил, а суперник постійно атакував. Номінальні господарі тримались до 36-ої хвилини, поки Сипливець не довів справу до розгрому-1:4. Цей гол зняв усі питання, але підопічні Листопада не зупинялись. Гравці “ХІТ-2” грали з великим бажання, а вже перед завершенням матчу Данько вистрілив дублем і встановив остаточний рахунок зустрічі-1:5. В свою чергу “Автомобілісти” не мали реальних можливостей, щоб звести гру до нічиєї і по суті вирішальним став третій гол.

У підсумку констатуємо впевнену звитягу підопічних В`ячеслава Листопада. Дублери столичного “ХІТа” продемонстрували на що здатні та здобули три бали собі в актив. Стосовно “Автомобілістів”, тот ситуація критична в плані набраних балів, тому побажаємо терпіння і позитивних результатів для Євгена Саківського.

Автор: Олександр Лаврик