Полищук Александр
40'
10м

“Grifon”-”InterFavbet”: Повернення капітана!

Колектив “Grifon” нещодавно здобув гучну перемогу в матчі з “2ТК”(7:2), тому зараз потрібно було закріпити успіх результатом у грі з сусідами по турнірній таблиці. Тим паче, що “Грифони” продемонстрували дуже непоганий збір. В свою чергу у підопічних Нестерука була задача реабілітуватись за 2:8 від “Альтернативи”. Представники “InterFavbet” не могли розраховувати на Сергія Кучука, але при цьому мали в своєму розпорядженні декілька ігрових четвірок.

Підопічні Віталія Нестерука буквально зі стартовим свистком кинулись в атаку. Колектив “InterFavbet” задавав темп матчу і діяв в атакуючій манері. Номінальні господарі регулярно пробивали по воротах суперника та розігрували доволі цікаві комбінації. Зазначимо, що Нестерук був надзвичайно активний і своїми діями показував приклад команді. Натомість “Грифони” виглядали не кращим чином. Важко сказати, що трапилось з представниками “Grifon” після гучного успіху з “2ТК”. Моменти з гострими ударами від Музиченко та Чернявського-це все, що можна пригадати за перший тайм. Натомість підопічні Віталія Нестерука окрім комбінацій мали в своєму розпорядженні декілька вбивчих стандартів, правда, це не дало бажаного результату. Можна сказати, що представники “InterFavbet” багато атакували і лише на 15-й хвилині досягли бажаного. Номінальні гості розігнали контратаку, котру завершив Вадим Дробашко і став автором єдиного голу в першій половині матчу-0:1.

Після відпочинку “Грифони” зробили висновки і оформили швидкий результативний удар завдяки пострілку Вадима Музиченко, котрий в другому матчі поспіль відзначився корисними діями-1:1. Більше того, колектив “Grifon” перехопив ініціативу та став чимало часу проводити в атаці, на половині поля суперника. Команда “InterFavbet” була не готова до такого розвитку подій. Підопічні Нестерука вже на 26-й хвилині вдруге розігрували з центру поля, оскільки Антон Бутко оформив класний гол -2:1. За такого розвитку подій номінальні гості суттєво додали в атакуючому плані. Підопічні Нестерука знову увімкнулись на 200%, а вже на 33-й хвилині Дробашко обігрався “в стіночку” з партнером по команді та оформив дубль-2:2. “Грифони” спробували оформити свою відповідь, але вже за декілька хвилин Корзіков відзначився прикрим автоголом-2:3. “Грифони” опинились в ситуації, коли терміново потрібно було забивати гол у відповідь, щоправда з цією задачею впоратись невдалось. Оскільки підопічні Нестерука діяли на куражі і вже на 36-й хвилині граючий тренер “InterFavbet” наблизив свою команду до перемоги-2:4. Номінальні гості не зупинялись на досягнутому, тому Чеберяк зумів зняти всі питання, а Олександр Поліщук перед фінальною сиреною реалізував десятиметровий удар і продемонстрував, як треба пробивати Дробашку, котрий аналогічний стандарт змарнував-2:6.

Нажаль, “Грифони” не змогли дати бій і попри чудовий старт в другому таймі, все одно поступились. У підсумку вітаємо команду “Inter-Favbet” з заслуженою перемогою. Підопічні Нестерука продемонстрували справжній рівень, а Вадим Дробашко зумів нагадати про свої бомбардирські подвиги. Стосовно «Грифонів», то тут запитань більше ніж відповідей. Тому констатуємо, що другу гру поспіль провести на дуже високому рівні команда “Grifon” не змогла.

Автор: Олександр Лаврик