Видео матча
DITAK - 2ТК
Сезоны
Отчет
DITAK
DITAK
2ТК (ТСП-Трансбуд-Кудрівка)
2ТК (ТСП-Трансбуд-Кудрівка)
Групповой Этап – Туры – Тур XIII – 1 февраля 2020 12:00 DITAK - 2ТК (ТСП-Трансбуд-Кудрівка)
19 (10) Удары (в створ) 19 (10)
8 Сейвы за игру 9
9 Фолы за игру 5
Кульгук Дмитрий Лучшие игроки Пекний Александр
Кульгук Дмитрий
39'
Аксенов Ярослав
29'
Пекний Александр
39'

“DITAK”-”2ТК “ТСП-Трансбуд-Кудрівка”: Все дуже непросто

Представники “DITAK” у 2020-му році виключно перемагали, тому прагнули продовжити цю добру традицію. Проте, у суперниках була грізна команда “2ТК”, котра прагнула реабілітуватись за поразку 2:7 в минулому турі. Зазначимо, що у підопічних Віталія Мельника були дуже серйозні кадрові проблеми, оскільки Апті Накаєв та Сергій Степаненко не приймали участі у матчі, а це по суті гравці стартового складу.

По першим хвилинам матчу важко було віддати перевагу одній з команд. Більше того, в дебюті зустрічі Мітленко зумів нанести потужний удар з середньої дистанції, а підопічні Мельника відповіли пострілом Аксенова. Можна сказати, що колектив “DITAK” намагався абсолютно ні в чому не поступатись своїм опонентам. Підопічні Драбика відповідали своїми моментами на гольові нагоди суперника, але з часом атак і ударів у колективу “2ТК” ставало дедалі більше. Дуже перспективні моменти були у Пекнія, Саківського та молодого Кубенко, правда, до голу справа не дійшла. Можна сказати, що підопічні Мельника зробили ставку на удари, але Старанчук діяв просто бездоганно. У колективу “DITAK” були класні контрвипади, проте, підопічні Драбика мали менше нагод. Саме тому на відпочинок команди пішли за рахунку 0:0.

В таймі другому колектив “2ТК” заграв більш агресивно. Особливо це стосується Ігоря Фещенко, котрий почав демонструвати техніку, а також встиг не влучити у порожні ворота з 2-х метрів. Можна сказати, що гол у ворота команди “DITAK” назрівав, проте, у підопічних Драбика відзначимо Мітленко та Кульгука. Адже ці виконавці діяли класно у відборі та по можливості розганяли контрвипади свого колективу. Проте, тиск на ворота номінальних господарів зростав і врешті-решт ставка на удари з дальньої і середньої дистанції спрацювала. На 29-й хвилині Ярослав Аксенов бездоганно вистрілив у правий нижній кут і просто не залишив шансів Антону Старанчуку-0:1. Цей гол додав динаміки в матч, оскільки представники “2ТК” мали вбивчий момент імені Саківського, котрий не зумів у ближньому бою переграти голкіпера, а Михайло Ляхович відзначився ударом у стійку! Очевидно, що інтрига була до останнього і лише на 39-й хвилині глядачі спорткомплексу “КПІ” побачили черговий результативний удар. Представники “DITAK” спробували розіграти 5-го польового і втратили мяч на половині суперника, тому отримали контрвипад на свої ворота, а Олександр Пекній без проблем скористався гольовою нагодою-0:2. Зазначимо, що Пекній був одним з найактивніших гравців матчу, адже класно грав у обороні і давав слушні підказки партнерам по команді та навіть встиг записати гол собі в актив. Натомість підопічні Драбика не здались, а Дмитро Кульгук відзначився результативними діями перед фінальною сиреною і встановив остаточний рахунок матчу-1:2.

Вітаємо команду “2ТК” з перемогою, але ці три пункти дались дуже непросто. Очевидно, що кадрові проблеми не дозволяють підопічним Мельника демонструвати свою кращу. Відносно колективу “DITAК”, то не дивлячись на поразку вдалось дати бій одній з передових команд чемпіонату. Підопічні Драбика провели дуже сильний матч, але трошки не вистачило класу, щоб не програти такому потужному супернику.

Автор: Олександр Лаврик