35'
Ташук Вадим
36'

DITAK перемагає без сенсацій

Як і раніше, на Анреал-Atrix не тиснув результат, тому суперники чекали легкої перемоги. Сенсації в цьому матчі не сталося, DITAK потужно розпочав перший тайм, завдяки чому команда здобула розгромну перемогу. Для них три додаткові бали до заліку мали значення, оскільки щільність в середині турнірної таблиці дуже велика.

Анреал-Atrix традиційно притиснувся до своїх воріт. Нехай DITAK не лідери Вищої ліги, та все одно виглядали на голову сильнішими. Втім, суперники змусили їх трохи понервувати. На четвертій хвилині зустрічі Ігор Кільмухаметов несподівано вивів команду Анреал-Atrix уперед в рахунку. Якийсь час в поєдинку трималася інтрига, однак DITAK вчасно почали реалізовувати свої нагоди.

Так, в першому таймі команда відзначилася чотири рази! Все розпочалося з голу Олександра Уса, після чого Михайло Ляхович доволі швидко оформив другий гол команди. Після того гол на свій рахунок записував вже Дмитро Кульгук. Простріл Віктора Мазура з правого флангу атаки був настільки ідеальним, що у Дмитра не було іншого варіанту розвитку подій, окрім як забивати впритул -3:1. Кульгук до перерви встиг записати на свій рахунок дубль. За секунди до сигналу на перерви, гравець зі статичного положення точно влучив у порожній кут воріт, рахунок став 4:1.

Будь-які бажання Анреал-Atrix відігратися були зведені нанівець одразу після виходу на другий тайм. Ляхович сам м’яча відібрав, після чого щічкою поцілив у сітку воріт – 5:1. На тому для суперника будь-яка інтрига зникла. DITAK, більш того, продовжував йти в атаку. Так, в середині другого тайму відзначився Олександр Кульша, а за ним і Богдан Задорожній – 7:1. Трохи згодом, успіх закріпив дублем Костянтин Мітленко – 9:1.

Далі, DITAK вирішив пограти з п’ятим польовим гравцем. І за це суперник вдало карав команду в заключні хвилини гри. Так, другий гол команди Анреал-Atrix Вадим Ташук забивав у порожні ворота. Потім ще одна обрізка «синьо-чорних» призвела до пропущеного голу. Микита Шорніков обіграв двох захисників, після чого й перевів снаряд у сітку. На заключній хвилині гри Ташук знову перевірив міцність сітки, встановивши рахунок 9:4. Гравці Анреал-Atrix навіть почали жартувати, що треба їм «накинути» декілька додаткових хвилин пограти – і буде нічия. Проте, команди розійшлися саме на такому рахунку.

Легка і прогнозована перемога для гравців DITAK. Команда здобуває перемогу, але щоб піднятися в турнірній таблиці, потрібна втрата очок прямих конкурентів в майбутніх поєдинках.