Альтернатива - Эпицентр К3
Альтернатива-Сервит
Эпицентр К3
Эпицентр К3
Групповой Этап – Туры – Тур ХVІ – 23 февраля 2019 13:45 Альтернатива-Сервит - Эпицентр К3
21 (13) Удары (в створ) 21 (15)
13 Сейвы за игру 12
6 Фолы за игру 4
Науменко Андрей Лучшие игроки Романовский Сергей
Науменко Андрей
16'
Макаев Ильдар
14'
Романовский Сергей
32'

“Епіцентр К-3”: Ми знаємо, як здивувати

“Будівельники” підходили до гри з “Альтернативою-Сервіт” далеко не в оптимальному складі, адже трохи запізнились на початок гри, тому починали матч без замін.  Проте, підопічні Шайтанова прагнули себе проявити в протистоянні з діючим чемпіоном та прагнули створити сенсацію. Натомість для підопічних Костенко звітна зустріч була вкрай важлива, адже необхідно було наздоганяти лідера і також у підопічних Костенко дуже скоро очікує матч кубку України, тому треба зіграти максимально обережно, щоб здобути максимум балів, але при цьому обійтись без непотрібних травм.

По першим хвилинам матчу важко було сказати за рахунок чого представники “Епіцентр К-3” планують здобувати залікові бали. Адже “Будівельники” практично не переходили власну половину поля, стримуючи небезпечні атаки суперника. Підопічні Шайтанова діяли від оборони і було таке враження, що взагалі не планують атакувати. Правда у команди “Альтернатива-Сервіт” була одна велика проблема-Сергій Тимошенко. Перший номер “Епіцентру К-3” відзначався шаленими сейвами і раз разом рятував свою команду від вірного голу. Таким чином “Будівельники” змогли зберегти свої ворота на замку, а ближче до середини першого тайму відповіли своїм супер-моментом. Микита Шклярук вийшов віч на віч з Максимом Максименко по центру воріт, але не зміг переграти свого опонента у ближньому бою. Це був перший дзвіночок для “Альтернативи-Сервіт”, але підопічні Миколи Костенко не звернули на нього увагу та продовжували не реалізовувати власні гольові нагоди. А вже на 14-й хвилині матчу рахунок у зустрічі був відкрити і глядачі нарешті побачили перший результативний удар. Романовський віддав класну передачу в штрафний майданчик, а Макаєв все зробив, як  у кращі свої роки і відкрив рахунок у зустрічі -0:1.

Підопічні Миколи Костенко відповіли миттєво пострілом у стійку від Зайця, а потім на поле вийшов Микола Воронюк. Саме цей виконавець зумів себе проявити з кращої сторони. Оскільки за дві хвилини перебування в грі, віддав класну передачу з флангу, а Андрій Науменко без проблем пробив повз Тимошенко -1:1. Колектив “Альтернатива-Сервіт” прагнув виграти перший тайм і мав декілька нагод, але “Будівельники” продовжували грати максимально надійно, тому на перерву команди пішли за бойової нічиєї 1:1.

Після перерви ситуація дещо змінилась, адже колектив “Епіцентр К-3” став частіше проводити свої атаки. Підопічні Шайтанова зробили необхідні висновки під час паузи в грі, тому додали в атакуючому плані. З іншої сторони територіальна перевага все одно залишалась у колективу “Альтернатива-Сервіт”, правда, результат на табло не змінювався. Адже Сергій Тимошенко спіймав кураж і на останньому рубежі діяв просто фантастично. Зазначимо, що “Будівельники” проводили класні контратаки, намагаючись тримати в напрузі оборону суперника.

Чесно кажучи, по моментам колектив “Альтернатива-Сервіт” значно переважав своїх опонентів, але рахунок від того не змінювався. Більше того, на 32-й хвилині ігрового часу “Будівельники” покарали суперника за таку катастрофічну не реалізацію. Романовський відгукнувся на прострільну передачу і в підкаті буквально заніс м'яч у сітку воріт -1:2.

Таким чином команда“Альтернатива-Сервіт” доволі неочікувано вже вдруге повинна була відігруватись і звичайно, що підопічні Миколи Костенко пішли ва-банк. Правда, пробити ще раз Тимошенко так і не вдалось, попри всі спроби та багаточисленні нагоди. Натомість представники “Епіцентр К-3” продемонстрували характер і змогли втримати позитивний результат.

У підсумку констатуємо несподівану, але цілком заслужену перемогу підопічних Шайтанова. “Будівельники” зіграли другим номером і при цьому провели свій кращий матч  в сезоні, тому змогли здобути максимальний результат. Натомість для колективу “Альтернатива-Сервіт” ця поразка буде гарним уроком, але сподіваємось, що підопічні Миколи Костенко зможуть здобути позитивний результат у протистоянні з херсонським “Продексімом”.