Паталах Вадим
2'
13'

No Motors з розгромом підіймаються у верхню частину таблиці

No Motors та Анреал-Atrix закривали 15 тур Вищої ліги. Турнірної інтриги цей спаринг точно не складав для Анреал-Atrix, а от у їхніх суперників ситуація інакша. Так, прямі конкуренти No Motors втратили очки того дня, а тому команда в разі перемоги могла піднятися на п’яту сходинку. Так і сталося.

Перші хвилини можуть ввести вас в оману. Тоді, Анреал-Atrix першими відкрили рахунок у зустрічі. Вадим Паталах наважився на удар з лівого флангу по воротам. Голкіпер схибив і пропустив необов’язковий гол. Втім, No Motors дуже спокійно й швидко відігралися. З аналогічної позиції вже Руслан Савенко засмутив суперника — 1:1.

Після того, відверто кажучи, інтрига в матчі згасла. No Motors почали забивати на регулярній основі, а гравці команди суперника рідко переходили центр поля. На 4-й хвилині гри Олександр Семенов увірвався в штрафну зону, звідки ударом низом вивів свою команду вперед! Поблизу воріт Анреал-Atrix виникав момент за моментом. Рахунок 3:1 не змусив себе довго чекати, автором голу став Михайло Самохвалов. А вже в наступній атаці Михайло асистував Руслану Савенку на дальній стійці — 4:1.

Проблеми Анреал-Atrix в карному майданчику не вщухали. Здавалося, що No Motors готові поставити рекорд результативності. П’ятий м’яч команда забила завдяки рикошету від Шорнікова. До перерви гравці Анреал-Atrix відзначилися ще тричі. Федоренко, Савенко і Семенов ще по разу відзначилися в чужих воротах. Відповіддю колективу Анреал-Atrix стала хіба що результативна контратака, де Вадим Паталах знову відзначився хорошою реалізацією моментів — 8:2. Якби ж їх було побільше у команди.

На другий тайм No Motors вже виходили з відповідним настроєм. Результат в кишені, тому гравці не поспішали втікати в атаки. Анреал-Atrix могли грати на атаку, але мало що виходило того дня. Відігравши певний час, No Motors все ж не утримались від збільшення рахунку на табло. Максим Коробка на 26-й хвилині зустрічі самотужки розібрався із захистом команди-суперника. Саківський, Савенко і Семенов продовжували тероризувати оборону суперника, тому лік забитим голам ще не було завершено.

Гравці Анреал-Atrix захотіли спробувати розігрувати п’ятого польового, як одразу ж Коробка пострілом через все поле оформив дубль — 10:2. Міг Максим і взагалі оформлювати хет-трик, коли в наступному епізоді пробивав по воротам з розвороту, однак надійно в рамці зіграв Крючков. До фіналу No Motors довели справу до 13:2. Дублем в кінцівці відзначився Олександр Семенов, який того дня записав на свій рахунок аж чотири голи!

13:2 — No Motors з одним матчем в запасі відстають від BudmonsteR-Akvilon на 3 пункти. За певного переліку подій No Motors може претендувати на четверту позицію у Вищій лізі. Тому має бути дуже цікаво!