Видео матча
Анреал-Atrix - SKIDKA
Сезоны
Отчет
Анреал-Atrix
Анреал-Atrix
SKIDKA
SKIDKA
Групповой Этап – Туры – Тур ХIV – 2 февраля 2019 14:10 Анреал-Atrix - SKIDKA
14 (7) Удары (в створ) 25 (17)
11 Сейвы за игру 6
1 Фолы за игру 5
Шорников Никита Лучшие игроки Гавриленко Виталий
Шорников Никита
23'
Гавриленко Виталий
8'
Медведь Дмитрий
19'
Якубец Дмитрий
21'
Гавриленко Виталий
24'
Марьевич Андрей
28'
Миронов Олег
34'

Без сенсацій

Гравці “Skidkа” в гарному гуморі підходили до звітного протистояння у відмінному настрої. Підопічні Пилипчука очолювали турнірну таблицю і повинні були зіграти з останньою командою чемпіонату, котра ще не змогла набрати жодного балу. З іншої сторони для "Нереальних" звітна зустріч була останнім шансом, щоб спробувати залишитись у вищому дивізіоні, але для цього необхідно було брати реванш за 0:2 у першому колі.

Звітне протистояння розпочалось з атак команди “Skidka”. Адже буквально зі стартовим свистком підопічні Пантелейчука взяли мяч під контроль та зробили ставку на удари з дальньої та середньої дистанції. Особливо відзначимо Цоя та Галицького, котрі регулярно стріляли по воротах, але Крючков на останньому рубежі діяв максимально надійно. В свою чергу представники “Анреал-Atrix” вкрай рідко виходили в атаку. Більше того, Дядюнець лише лічені рази зумів себе проявити, адже підопічні Пантелейчука постійно діяли на половині поля суперника. Номінальні господарі прагнули  стримували атаки суперника, як могли, але в середині першої половини зустрічі все ж таки пропустили. Підопічні Пантелейчука організували показову комбінацію, в результаті чого Гавриленко з кількох метрів переправив мяч точно за призначенням -0:1. У “Нереальних” відповіді на пропущений гол не знайшлося, а гравці колективу “Skidka” змарнували стільки моментів, що вистачило б на декілька поєдинків. Таким чином підопічні Пантелейчука виграли першу половину зустрічі з мінімальним рахунком, попри колосальну перевагу.

Після перерви абсолютно нічого не змінилось, адже колектив “Анреал-Atrix” не зміг відвести гру від власних володінь. Більше того, номінальні господарі пропустили доволі швидкі мячі в другому таймі. На 19-й хвилині Медвідь відгукнувся на передачу з флангу та потужним ударом з-за меж штрафної площі зробив рахунок 0:2. Щоправда, на цьому неприємності для нереальних не завершились, адже за декілька хвилин Дмиро Якубець оформив дебютний і дуже красивий гол за колектив “Skidka”-0:3. Такий рахунок дещо розслабив номінальних гостей, адже в наступній атаці Шорніков організував сольний рейд, котрий зумів завершити результативним пострілом -1:3. Правда, такий розвиток подій не додав інтриги, бо Гавриленко та Марьєвич остаточно вбили інтригу -1:5

Навіть за такого рахунку “Нереальні” не наважились на розіграш 5-го польового. Лише змінили голкіпера, адже Крючков отримав пошкодження. Проте, підопічні Пантелейчука навіть Миколі Кучеру змогли забити, за дві хвилини до фінальної сирени. Миронов нагадав про свої бомбардирські здібності та поставив крапку у звітному протистоянні -1:6. В свою чергу “Нереальні” не змогли окрім одного голу нічого запропонувати своїм опонентам після перерви, тому рахунок у матчі цілком закономірний.

У підсумку констатуємо більш ніж переконливу перемогу підопічних Віктора Пантелейчука. Лідер вищої ліги Києва не отримав жодного спротиву та здобув чергові три бали собі в актив. Натомість історія "Нереальних" у вищій лізі Києва добігає кінця, тому в наступному чемпіонаті цей колектив вже точно побачимо у першій лізі.