29'
Гавриленко Виталий
35'

SKIDKA розгромлює чергового суперника за медалі

Альтернатива-Сервіт в 13 турі годинами раніше здобула перемогу. Саме тому, колективам SKIDKA і Епіцентр К2 потрібно було у власній дуелі налаштовуватися виключно на перемогу. Лише у випадку перемоги можна продовжувати створювати конкуренцію колективу Миколи Костенка, оскільки всі пам’ятають попередні два сезони, де його команда фактично не ділилася очками ні з ким. Центральний же поєдинок 13 тура був настільки непередбачуваним, що ніхто не міг упевнено зробити прогноз на тих, чи інших.

Команди розпочали матч у високому темпі. Довго чекати на перший гол не довелося. В одній з атак SKIDKA на старті поєдинку Гавриленко віддав верхову передачу на Медвідя, а той в акробатичному прийому переграв голкіпера Епіцентра К2 — 1:0! Та SKIDKA доволі стримано раділа забитому голу. Буквально в наступній атаці гравці Епіцентра знову проспали ривок Медвідя, однак того разу Дмитро не влучив у дальній кут воріт. Йшла шоста хвилина зустрічі, Едуард Ткаченко наближався до воріт суперника і вирішив завдати удар. Там у захисті Віктор Арановський намагався заблокувати постріл суперника, але вийшла зрізка у власні ворота — 2:0.

Трохи розбалансовано виглядали гравці Епіцентру К2 за такого рахунку. Гравці бігли в атаку, однак там їм не вистачало завершальної передачі, а з рештою авантюрних ударів Віталій Дєнюжкін справлявся. Так, активним на фланзі був Арановський, однак голкіпер SKIDKA щоразу виходив лідером з дуелі. До перерви на полі вирувала відкрита гра, де забивати могли як одні, так і інші. За SKIDKA хороша нагода була у Ткаченка, який знову прорвався по центру на ударну позицію та можемо згадати ще заблокований штрафний удар Дмитра Медвідя.

В другому таймі Епіцентр К2 не знайшов свою гру. Прикрим для них було ще те, що SKIDKA доволі швидко провела чергову результативну атаку. Команда розіграла кутовий удар і вивела на зручну позицію Віктора Цоя. Останній не схибив і рахунок став 3:0. Мабуть, переломним моментом для команди Епіцентр К2 міг стати момент Андрія Торшина. Гравець пройшов у стінку впритул до воріт суперника, але у вирішальний момент не влучив у кут воріт. Прикрий епізод, однак колектив, в цілому, не продемонстрував свою кращу гру того дня.

Треба було ризикувати і тренерський штаб вирішив задіяти п’ятого польового гравця. Що цікаво, при оборонних діях польовий гравець в манішці перший часне став мінятися з Балашевим на полі. Трактувати ці дії можна по-різному. Ще один гострий епізод на рахунку Епіцентра К2 виник підчас прострілу на Арановського. Віктор двічі пробивав впритул, та все марно — Віталій Дєнюжкін того дня спіймав кураж! До речі, голкіпер SKIDKA навіть відзначився забитим голом, пробиваючи по пустим воротам — 4:0.

Часу лишалося мало, й фактично після чергового пропущеного голу для Епіцентра К2 все стало зрозуміло. Колектив йшов уперед, максимально позабувши про власні ворота. Так, Гавриленко мав два епізоди для взяття воріт. Спочатку йому не вдалося втекти від Тараса Шпички, який на заключні хвилини вийшов на поле рятувати гри. А от, на 35-й хвилині матчу Віталій Гавриленко втік від усіх опонентів — 5:0. На тому все й завершилося.

SKIDKA здобуває надважливу перемогу, вже другу в 2019 році. Тепер у команди Віктора Пантелейчука 31 бал, в той час як у Альтернативи-Сервіт 29 і гра в запасі. А от, Епіцентр К2 тепер трохи пробуксовує на “бронзовій” позиції.