Атлетик - BudmonsteR-AKVILON

Атлетик (Бровари)
BudmonsteR-AKVILON
Групповой Этап – Туры – Тур XV – 24 февраля 2018 11:25 Атлетик (Бровари) - BudmonsteR-AKVILON
31 (18) Удары (в створ) 15 (9)
6 Сейвы за игру 16
6 Фолы за игру 9
Кутовий Ярослав Лучшие игроки Савчук Евгений
Кутовий Ярослав
15'
33'
Степаненко Сергій
36'
10м
Куліков Володимир
7'
Савчук Євгеній
10'
Костяний Вадим
33'

«Атлетик» та «BudmonsteR-Akvilon» знову сильнішого не визначили

Цікавим, в першу чергу, дане протистояння 16 туру Вищої ліги було тому, що обидва суперники мають претензії на третю сходинку турнірної таблиці. «Атлетику Бровари» ні за що не можна було пропускати вперед суперників, а в ідеалі й зовсім не втрачати очок. Однак, «BudmonsteR-Akvilon» суперник не з легких.

«Жовто-чорні» нав’язали серйозну боротьбу. На відміну від зустрічі першого кола, де «Атлетик (Бровари)» повністю був сильнішим у першому таймі, в цьому матчі саме суперник частіше виходив на провідні ролі. Так, у «Атлетика» були можливості до взяття воріт в першому таймі, однак більшість ударів проходили з середньої або дальньої дистанції, а тому воротар Сергій Гуць утримував надійність. Такі сейви кіпер виконував після ударів Степаненка, Салтанова та Кутового.

«BudmonsteR-Akvilon» відкрив рахунок в матчі не без допомоги фарту. Простріл в штрафну зону й відскік м’яча до ніг Володимира Кулікова принесли команді перевагу! «Атлетик» відповів декількома моментами, один з яких після скидки головою від Поночовного на Степаненка мав ранг стовідсоткового. Проте, «жовто-чорні» доволі швидко змінили рахунок на 2:0, коли Савчук Євген головою замкнув навіс на дальній стійці. До перерви Бровари відігралися. Після кутового стандарту Ярослав Кутовий з другої спроби переправив снаряд в сітку воріт – 2:1.

В другому таймі «Атлетик (Бровари)» неймовірно по бойовому вийшов на гру. Пішли моменти, в яких воротар опонентів демонстрував сейви один за одним! «BudmonsteR-Akvilon» міг ставити крапку у грі, коли суперники подарували м’яч перед самісінькими ворітьми після обрізки, однак гравець «монстрів» промахнувся. А от «Атлетик» після довготривалого штурму відігрався. Гол Кутовий оформив піднявши м’яч парашутом в стилі Лео Мессі. Однак «BudmonsteR» дуже швидко відігрався, й в тому епізоді не менш елегантно Костяний п’ятою переправив м’яч в сітку – 3:2.

Кінцевий результат було підкореговано дабл-пенальті. «Атлетик (Бровари)» двічі виконував цей стандарт, і з другої спроби Степаненко рахунок зрівняв – 3:3. Довго не вщухали емоції гравців та тренерського штабу «BudmonsteR-Akvilon», проте команди розійшлися нічиєю. Тепер у «Атлетика» 25 пунктів в таблиці й вони зберігають третю сходинку, однак в паралельних зустрічах конкуренти можуть скоротити відрив.