Видео матча
Чумацький шлях-Academica - 2T /ТСП-Трансбуд/
Сезоны


Отчет
Чумацький шлях-Academica
Чумацький шлях-Academica
2Т /ТСП-Трансбуд/
2Т /ТСП-Трансбуд/
Групповой Этап – Туры – Тур XIV – 17 февраля 2018 15:15 Чумацький шлях-Academica - 2Т /ТСП-Трансбуд/
13 (11) Удары (в створ) 25 (18)
14 Сейвы за игру 8
2 Фолы за игру 4
Крученюк Сергій Лучшие игроки Голенков Андрій
Рогаль Віктор
8'
Крученюк Сергій
36'
Голенков Андрій
2'
Кучук Сергій
6'
Голенков Андрій
11'
Мельник Віталій
26'
Кострома Ігор
30'

Перемога на класі у виконанні «2Т»

 

Мало хто вірив у сенсацію в поєдинку «ТСП-Трансбуд» проти «Чумацького шляху-Academica». Команди демонструють абсолютно різний рівень футзалу з точки зору якості, незважаючи на те, зо колектив Віталія Мельника займає лише 7 місце турнірнохї таблиці.

Багато що стало зрозуміло після огляду стартових складів. Лише два гравці ротації знаходились у «ЧША», в той час як суперник підійшов до гри більш відповідально. Результат став доказом цього. Після декількох цікавих атак, як наприклад, постріл Кучука, «ТСП-Трансбуд» відкрили рахунок в матчі. Андрій Голенков настільки потужно завдавав удару в ближній кут, що голкіпер навіть після дотику не зміг змінити траєкторію польоту м’яча. Звичайно, після того «2Т» стали діяти більш упевнено й по моментам команда повністю перегравала суперника. Рахунок 2:0 став доволі скоро, коли після розіграшу кутового Сергій Кучук просто неймовірним чином приклався по м’ячу та відправив того під перекладину!

«2Т-ТСП-Трансбуд» розуміли, що задача мінімум вже виповнена, а тому гравці десь зменшили обороти атакувальної гри та почали діяти більше на утримання. За подібне зухвальство суперник доволі швидко покарав! «Чумацький шлях-Academica» вийшли в контратаку 3 в 1, де на дальній стійці комбінацію в дотик завершив Віктор Рогаль – 2:1. Після того «2Т» зрозуміли, що необхідна більше зосередитися на даній грі, а тому команда доволі швидка повернула кермо в свої руки. Микола Кібиш на швидкості обійшов половину команди суперника, після чого віддав зручну передачу на стійку в ноги Голенкову, який без проблем оформив дубль в матчі!

Решта поєдинку проходила, можливо, десь монотонно для глядачів. «2Т-ТСП-Трансбуд» вже не дозволяли собі розслаблятися, проте й в атаці результативність була далекою від ідеалу. Команда часто завдавала ударів, проте ніяк збільшити рахунок не вдавалося. Суперник нечасто виходив в контратаку. Цікава нагода була у Крученюка, коли той злету намагався переправити снаряд у сітку воріт та пробив мимо. Також, Мармизов та Кадиров були доволі активними, проте колективу перш за все потрібно було думати за власну оборону. А «2Т» до кінця гри відзначилися ще двічі. Спочатку Віталій Мельник потужний пострілом в дотик завершив командну комбінацію поблизу чужих воріт. Згодом же, Ігор Кострома відзначився точним пострілом по пустим воротам після зручної передачі Голенков – 5:1. «ЧША» суттєво додали лише в останні 2 хвилини матчу. Колектив створив настільки багато моментів, що навіть дивувало, чому гравці не робили цього раніше. Відіграти ж встигли лише один гол, де просто блискавично було розіграно кутовий.

5:2 – «2Т-ТСП-Трансбуд» заробляють прогнозовані 3 бали до загального заліку та продовжують боротьбу за попадання на «бронзову» позицію.

 

Влад Горянський, ФФзК