2T /ТСП-Трансбуд/ - Атлетик (Бровари)

2Т /ТСП-Трансбуд/
Атлетик (Бровари)
Групповой Этап – Туры – Тур X – 13 января 2018 12:50 2Т /ТСП-Трансбуд/ - Атлетик (Бровари)
22 (13) Удары (в створ) 17 (10)
8 Сейвы за игру 11
8 Фолы за игру 10
Кібиш Микола Лучшие игроки Скрид Андрій
Бровко Дмитро
1'
Кібиш Микола
23'
Скрид Андрій
12'
Степаненко Сергій
34'
10м

«Атлетик» не скористався осічкою прямого конкурента

Після зимової перерви на новорічні свята «Атлетик» продовжував боротися за призові місця. Безпосередньо, у день змагань вже в 2018 році прямі конкуренти команди з Броварів зіграли між собою раніше і, як результат, «Джуніорс» втратив очки у матчі з «Альтернативою». Шкода, що «Атлетик» не зумів сповна скористатися шансом наздогнати команду Вадима Гордієнка на другій сходинці таблиці.

Виною всьому «2Т-ТСП-Трансбуд», гравці якої продемонстрували високий рівень протидії в суботній грі. Що казати, коли вже на першій хвилині зустрічі Дмитро Бровко потужним пострілом з дальньої за футзальними мірками дистанції відправив м’яч точнісінько в нижній кут воріт суперника. І рахунок було відкрито! Трохи згодом команда могла збільшувати перевагу у рахунку. Євген Шайдюк не очікувано для суперників прийняв м’яч на шестиметровій позначці й моментально пробив під перекладину. Добре для «Атлетика», що голкіпер контролював епізод й в карколомному сейві виправив помилку оборони.

Якщо говорити про «Атлетик», то команда не зразу оговталася після пропущеного м’яча. Лише ближче до середини тайму гравці почали загострювати гру попереду. Були дальні постріли у виконанні Степаненка, Гнезділова, однак їх з натяжкою можна визначити як гольові. Проте, представники Броварів зрештою у першому таймі відігралися. На дванадцятій хвилині матчу відскок м’яча від штанги після удару Поночовного допоміг Андрію Скриду покотити снаряд вже у пусті ворота суперника – 1:1. «Атлетик» міг й зовсім виходити вперед у рахунку до перерви в епізоді з проривом Сергія Степаненка через все поле, після чого у відчайдушному підкаті Миколі Гнезділову сантиметрів не вистачило відгукнутися на передачу.

До перерви та після неї «2Т-ТСП-Трансбуд» відчули, що з тим «Атлетиком» можна грати й поступово почали все довше осідати на чужій половині поля. Другий тайм матчу почався з небувалого штурму воріт Воронкова. Непогано реакцію кіпера з близької дистанції перевірив Кібиш, а ще пізніше Потапову не вистачило влучності. Після того була п’ятихвилинка Ігора Костроми. Це звичайно сказано в лапках, оскільки Ігор змарнував одразу декілька нагод для взяття воріт. Особливо, запам’ятався на нього зручний простріл Мельника, після чого граючий тренер висказав своє невдоволення в адресу партнера. В кінці кінців, «2Т» свого домігся. В атаці лівим флангом Шайдюк дотепно скинув м’яча під удар Кібишу, і останній дивовижним пострілом в дальню дев’ятку змусив на долю секунди замовкнути від шоку всю трибуну глядачів – 2:1!

В останні хвилини «2Т-ТСП-Трансбуд» діяли упевнено та грамотно. У «Атлетика» фактично не було можливостей для взяття воріт. Відмітити окремо в стані «2Т» хочеться Олександра Пекнія, котрий бездоганно працював в обороні. За рахунок власного досвіді Пекній просто розгадував майже всі проникні передачі опонентів. Підсвідомо відчувалося, що команда Віталія Мельника ту гру вже не відпустить, та сталося не як гадалося. Непотрібний фол на чужій половині поля проти воротаря у виконанні Кодацього став для команди фатальним – шостим порушенням за тайм. Арбітри без вагань поставили м’яч на десятиметрову позначку, звідки потужним ударом Сергій Степаненко рахунок зрівняв. В останній хвилини «Атлетик» почав розігрувати п’ятого польового, однак моментів виникало не багато. Поєдинок же закінчився фінальною перепалкою, яка виникла на останній секунді, коли гравця «2Т» було збито в центрі поля. Багато хто апелював до арбітрів, однак шостий фол в адресу «Атлетика» не було зафіксовано. Тому поєдинок палкою завершився нічиєю 2:2, яку ми з вами ще згадуватимемо.