Select Division. Огляд догравань
26 декабря 2019
Вернуться
Чемпіонат у Select Division вже майже пройшов свій екватор і ми вже можемо зробити певні висновки. Яле для початку проаналізуємо матчі котрі були зіграні на цих вихідних.

Infopulse 5:4 НУХТ 

Цей матч став одним із лідерів по швидкості розвитку подій. Вже перша атака стала для Infopulse успішною, м’яча забив Абдуразаков Ельдар. Студенти також відповіли доволі швидко - на 5 хвилині Шпичка Тарас зрівняв рахунок команд. На 7 хвилині айтішники знову вирвалися вперед, влучного удару завдав Мелещук Денис, забігаючи наперед, саме він став рушійною силою своєї команди, адже забив аж три м'ячі за гру. Комнаді НУХТ, до перерви на 18 хвилині, врешті вдалось відіграти мяча та відправити команди з нічийним рахунком. В другому таймі команди не збавляли оборетів та продовжували боротись за перемогу. На 21 хвилині темно зелені знову вибороли перевагу в рахунку, та на 30 хвилині НУХТівці відіграли мяча. На 34 та 37 хвилинах суперники обмінялись влучними ударами, та дали натяк, що в цьому поєдинку навряд чи вдасться визначити сильнішого. Студенти заради перемоги пішли на ризик та підключили п'ятого польового, але цей крок зіграв з ними злий жарт, на 38 хвилині айтішники заколотили м’яча до пустих воріт червоних. Ризик не завжди приносить успіх, але хто не ризикує той не п'є шампанського. Тому будемо сподіватися що НУХТу пощастить наступного разу.     ДКС 1:3 Frag Lab

Цей поєдинок був не простим для обох команд. Гра проходила на середній швидкостях, суперники наполегливо атакували ворота один одного. Рахунок вдалось відкрити Frag Lab на 7 хвилині, влучного удару завдав Андросюк Євгеній. ДКС намагались зрівняти рахунок, але всі їх атаки, в першому таймі, були невдалими. Після перерви команди продовжили наполегливу боротьбу, на 23 хвилині Чумаченко Роман додав другого мяча на користь айтішників. Кабельщики не відступали, мали навіть декілька цікавих ігрових моментів, але їм трохи не вистачило майстерності. На 34 хвилині Сорочан Євгеній здобув третього мяча до скарбнички Frag Lab. Далі ДКС вирішили йти в ва-банк, до атак підключили п'ятого польового, це принесло позитивний результат - на 38 хвилині Пустовіт Артем забив гол та відкрив рахунок для кабельщиків. Обидві команди продемонстрували гарну боротьбу та цілеспрямованість. Будемо сподіватись, що ДКС набеться досвіду та покаже в майбутньому клас!Підсумовуючи першу половину чемпіонату ми бачимо комфортну перевагу у 6 балів Frag Lab, котрі дуже міцно захопили лідерство і все теперь в руках команди Антона Бутко, котрі нагадаємо, за чотири роки участі у чемпіонаті Київської футзальної ліги, не завоювали ще жодного титулу! Далі ми маємо цілий пелетон команд, котрі продовжують боротьбу за першість і відрив у них зараз мінімальний. Навіть Геоекосистеми ще мають шанси поборотися за нагороди!

Статистика

Турнирная таблица

Суперлига

Команда O И

Elite league

Команда O И

Высшая лига

Команда O И

Первая лига

Команда O И

Corporate League

Команда O И

Select Division

Команда O И

Primero Division A

Команда O И

Primero Division B

Команда O И

Segundo Division

Команда O И

Желтые карточки

Красные карточки

Голы

Пенальти с 10-ти метров

Пенальти с 6-ти метров

Вторая желтая карточка

Бомбардиры весь список