Момент істини для Маnzana-2T та Ельдорадо і шанс MBZ для відчепити конкурента!
18 июля 2019
Вернуться

     

     Сервіт - Маnzana-2T

     У суботу другий тур суперліги розпочнеться з протистояння двох футбольних титанів. Минулого разу манзанівці здобули один заліковий бал, зігравши внічию з командою Грифон, але цього разу наміри на перемогу ще жорсткіші. Сервіт минулого тижня відпочивав, отже мотивації успішно провести свій перший матч у суперлізі предостатньо! Тим більше, що за цією перемогою стоїть перше місце турнірної таблиці!


     Олімп Безпека - Ельдорадо

     Ще один запеклий поєдинок суперліги між колективами, один з яких минулого разу також зіграв внічию. Хлопці з команди Ельдорадо налаштовані тільки на перемогу, адже прикра осічка у минулому турі була явно не в планах Андрія Науменко. В свою чергу, команді Олімп Безпека, для якої це буде номінально лише перший тур, дуже важливо довести свою першість та заробити бажані три бали. Нас очікує видовищне протистояння!


     Страховая компания ARX - Grasser

     Grasser, обігравши команду Вальцер, заробив бажані три очки та розділяє, на даний момент, перше місце з командою MBZ. Чи готові страхувальники до зустрічі з “розігритим” у першому турі колективом Grasser? Побачимо.      The Saints - MBZ 

     Минулого разу, MBZ прибув у повній бойовій готовності, що і призвело до перемоги над командою AVATAS. Якщо ця готовність продублюється у другому турі, “святих” чекає непростий бій, тим паче через дискваліфікацію матч пропускає один з двигунів команди - Сергій Величко. Якщо команда MBZ отримає другу перемогу поспіль, забезпечить собі на найближчий час першість у турнірній таблиці золотої ліги.


     AVATAS - Вальцер

     Обидва колективи у першому турі зазнали поразки і зараз дуже важливо не загубити мотивацію. AVATAS, хоч і не можна назвати  фаворитом цього матчу, має всі шанси на перемогу при якісній роботі над обороною. Вальцер також має проблеми у захисті, але у цьому колективу притаманна більша стійкість. Результат побачимо на табло.


Статистика

Турнирная таблица

Super League

Команда O И

Gold League

Команда O И

Silver League

Команда O И

Bronze League

Команда O И

Corporate League

Команда O И

Группа D

Команда O И

Группа E

Команда O И

Группа F

Команда O И

Группа H

Команда O И

Группа I

Команда O И

Группа J

Команда O И

Группа K

Команда O И

Группа С

Команда O И

Группа B

Команда O И

Группа A

Команда O И

Грппа G

Команда O И

Желтые карточки

Красные карточки

Голы

Пенальти с 10-ти метров

Пенальти с 6-ти метров

Вторая желтая карточка

Бомбардиры весь список