Черговий інтригуючий ігровий вікенд Favorit Cup
1 августа 2019
ВернутьсяVegas - MacPaw
 

Маючи лише одну перемогу, колектив Vegas має скористатися поразкою команди MacPaw, якій минулого разу не вистачило техніки та холоднокровності. Важко надати статус фавориту одному з колективів, але якщо підопічні Дмитра Шувалова розібрали свої помилки, перемога досить реальна, тим більше, що в разі цієї перемоги можна буде позмагатися за перше місце в турнірній таблиці.

BWT - МХП 

Захоплюючий матч ці колективи нам точно забезпечать! Після перемоги у минулому турі обидві команди готові як ніколи, адже для МХП - це можливість утримати лідерство, а для BWT - шанс здобути друге місце. Звичайно, аграрії в цьому матчі будуть відчувати себе впевнено, та чи зможе лідер приборкати норовливий та запальний характер зелених, покаже лише гра.

Evris-Київщина - Футбол 1\ 2 

Не маючи жодного залікового балу на своєму рахунку, телевізійники так само не мають ентузіазму. Але при оптимальному складі цей колектив здатен на перемоги, тож питання мотивації вкрай важливе. Для адвокатів матч так само стане своєрідним показником підготовки, маючи лише одну перемогу на своєму рахунку, необхідно нарешті скласти гідну конкуренцію.Фаворит - На Каникулы
 

На Каникулы єдиний колектив, відігравший три матчі, який не здобув жодної перемоги, в той час як у команди Фаворит лише один відіграний матч, який увінчався успішним результатом. Щодо статусу лідера у цьому поєдинку питань не виникає, проте у відбірковому етапі траплялися проблиски якісної гри від команди На Каникулы. В цьому протистоянні все залежить саме від цього колективу.

Viatec - DeLonghi 

Обидві команди нарешті виходять на фінішну пряму. Кожна хвилина на вагу золота. Амбіційний та останнім часом дуже вимогливий до себе Viatec має право на статус фаворита цього поєдинку. Перемога означатиме вірогідність боротьби за перше місце! А ось у разі успіху більш досвідченого DeLonghi, у турнірній таблиці інтрига буде просто зашкалювати!

SVAROG - ДКС

Зустріч двох команд, які досить слабко проявляють себе. Особливо це стосується колективу SVAROG. Червоним поки що не вистачає ні швидкості, ні характеру, проте команда досить таки перспективна. Щодо ДКС, ситуація трохи краща з ігрової точки зору, як свідчення: досить потужно проведений матч у минулому турі з командою  Радар ВС. Проте ДКС так само, як і суперник знаходиться на сусідній аутсайдерській позиції. Побачимо, хто виявиться сильнішим.Парма - KIA-SPORT
 

KIA-SPORT, який впевнено обіграв команду MacPaw у минулому турі цього разу змагатиметься за перемогу з командою-андердогом - колективом Парма. Звичайно, перевагу без сумнівів можна віддіти червоним. Адже молодий та “свіжий” колектив KIA-SPORT вже не раз демонстрував свій наполегливий характер. Тим більше, що перемога над командою Парма стане надзвичайно впевненим кроком до боротьби за перше місце.RED - Конструктив
 

Неймовірно цікавий поєдинок між двома сильними командами. Попри те, що Конструктив поки що має лише одну перемогу, технічність цього колективу далеко не на низькому рівні. Але досвідчений RED скоріш за все, не поступиться заліковими балами, тим більше, що цьому колективу притаманна певна системність у діях на полі, що є дуже важливим показником. 

BWT - Royal Credit 

Для колективу BWT цей матч стане другим поспіль у прийдешньому ігровому вікенді, тож багато чого залежить саме від результату суботнього поєдинку. Але, зважаючи на бойовитість цього колективу, можна бути впевненими, що кредиторів чекає серйозний пресинг.


Статистика

Турнирная таблица

Super Division

Команда O И

Суперлига Gold

Команда O И

Gold Division B

Команда O И

Silver Division

Команда O И

Bronze Division

Команда O И

Corporate League A

Команда O И

Corporate League B

Команда O И

Gold Division

Команда O И

Отбор Silver / Bronze Division гр.1

Команда O И

Отбор Silver / Bronze Division гр.2

Команда O И

Отбор Corporate Division гр.1

Команда O И

Отбор Corporate Division гр.2

Команда O И

Отбор Corporate Division гр.3

Команда O И

Отбор Corporate Division гр.4

Команда O И

Желтые карточки

Красные карточки

Голы

Пенальти с 10-ти метров

Пенальти с 6-ти метров

Вторая желтая карточка

Бомбардиры весь список