ФІНАЛ
Епіцентр К3 (Київ)
ЕпіцентрК-Таїрова (Одеса)
Финальный Этап – Этап – Финал – 21 января 2018 14:40 Епіцентр К3 (Київ) - ЕпіцентрК-Таїрова (Одеса)
Удары (в створ)
Сейвы за игру
Фолы за игру
Заворотний Ярослав Лучшие игроки Зуев Сергей
Сандецкий Денис
4'
12'
Заворотный Ярослав
16'
Романовский Сергей
18'
33'
34'
Свирипа Владислав
16'
Зуев Сергей
34'

У фіналі зустрілися суперники по групі і тоді сильнішим виявився київський «Епіцентр К3».

Віталій Сурич знайшов чим здивувати і з перших хвилин вирішив катати п’ятого польового. Треба сказати, що цей компонент гри у одеської команди поставлений на хорошому рівні. За 4 хвилини одесити встигли створити чимало нагод для взяття воріт Тимошенка, але прикра помилка після розіграшу ауту при спробі перейти вп’ятьох на чужу половину завершилася черговим голом Сандецького – 1:0.

Після цього гості з півдня України на певний час вирішили відмовитися від затії грати без воротаря. При грі у рівних складах Михальчук потурбував штангу, але з середини тайму одесити знову повернулися до гри вп’ятьох.

«Таїровці» надалі продовжували не реалізовувати силу-силенну моментів: Шамотій з меж штрафного невдало замкнув передачу партнера, а потім Тимошенко двічі вигравав ближню дуель у Лоскутова, а одного разу той пробив у стійку.

Правило «Не забиваєш ти – забивають тобі» спрацювало на 12-й хвилині, коли Сандецький зі своєї половини поцілив у порожні ворота – 2:0.

Одесити перебували в стані гроггі і Заворотний на швидкості Формули-1 пролетів лівим флангом, але воротаря переграти не зумів. Що він не зробив тоді, зробив на останній хвилині першого тайму, коли як і Сандецький, уразив порожні ворота зі своєї половини – 3:0, але одесити вдало розіграли штрафний і «літаючий воротар» додав інтриги на другий тайм – 3:1.

У другій половині матчу Віталій Сурич вирішив не змінювати своїм принципам і продовжив ризикувати х грою без воротаря, чим скористався Романовський – 4:1.

Після цього у воротарській футболці замість Свіріпи почав виходити Гавриленко, який навіть не мінявся на воротаря за необхідності. Пізніше в червоній футболці «літаючого воротаря» повернувся Свіріпа і Зуєв за необхідності повертався у ворота, а Гавриленко зайняв місце серед польових гравців. Час від часу Віталій Сурич точково змінював гравців у «бригаді більшості», але переломити хід гри ніяк не вдавалося.

На останніх хвилинах прокинувся інстинкт бомбардира у Ярослава Заворотного, який двічі красиво забив і оформив хет-трик. У одеситів порадіти міг хіба що Сергій Зуєв, який в кінці змінив місце у воротах на чужу половину майданчика і забив між ніг голкіперу суперника – 6:2.

«Епіцентр К3» здобуває головний трофей Епіцентр Бровари Оупен Кап у першій же своїй участі у турнірі! «Епіцентр К Таїрова» задовольнився «сріблом», але видається, що якби Віталій Сурич так сильно не ризикував впродовж усього матчу, то гості з Південної Пальміри могли б замахнутися і на найвище місце.