Чернигов - Кропивницкий
Эпицентр К (Чернигов)
Эпицентр К (Кропивницкий)
Группа C – Туры – Тур III – 19 января 2017 17:20 Эпицентр К (Чернигов) - Эпицентр К (Кропивницкий)
24 (11) Удары (в створ) 12 (9)
8 Сейвы за игру 10
1 Фолы за игру 7
Твердовский Артур Лучшие игроки Шевченко Александр
Твердовский Артур
16'
21'
Немцев Александр
24'
Майфат Сергей
23'
Шевченко Александр
32'
Битва за друге місце в групі і за прохід в плей-оф. Чернігівчани одразу продемонстрували серйозний підхід до турніру, адже привезли з собою відеооператора. У цій грі було багато боротьби і мало моментів. Розбудив усіх момент на 9-й хвилині, коли після удару удар Артура Твердовського зі штрафного воротар махнув ногою повз м’яч і той влучив у штангу. Кропивничани відповіли ударом Валентина Сіроченка з правого флангу, але Павло Плетень в шпагаті відбив цей підступний удар. Під кінець тайму гра пожвавішала і полісяни відкрили рахунок. Вони могли піти на перерву у значно кращому гуморі, але Твердовський дивним чином пробив повз порожні ворота.

У другому таймі суперники діяли більш розкуто. Кропивничани забили курйозний гол, але одразу вели свої зусилля нанівець і пропустили. Гостям на зубах вдалося таки забити вдруге і звести відставання до мінімумума, проте контратаки чернігівчани були значно небезпечнішими, ніж потуги  представників Кропивницького. На останній хвилині вже й воротар «Епіцентру К» (Кропивницький) побіг у відчаї вперед, але вирвати нічию йому і партнерам не вдалося.