26 декабря 2018
Вернуться

«НБУ»2:0«Piraeus Bank»

(Ващенко 27, Шабас 39)

Звітне протистояння вкрай важливе було для обох команд, адже кожен хотів завершити рік на мажорній ноті і  в доброму гуморі піти на відпочинок. Більше того колективу «Piraeus Bank» необхідна була виключно перемога, щоб покинути останню сходинку в турнірній таблиці. Більше того, номінальні гості дуже непогано провели першу половину матчу і змогли зберегти свої ворота на замку, хоча при цьому в атаці себе не проявили. З іншої сторони колектив «НБУ» також за 20 хвилин ігрового часу нічого не запропонував своїм опонентам в атаці, адже за тайм пробити голкіпера «Piraeus Bank» так і не вдалось. Хоча більше гольових моментів було саму колективу «НБУ». Проте, лише після перерви глядачі побачили перші результативні удари. На 27-й хвилині ігрового часу Андрій Ващенко отримав передачу з власної половини поля біля штрафної площі суперника, обіграв голкіпера та захисника і  відправив м’яч точно за призначенням -1:0. За такого розвитку подій представники «Piraeus Bank» змушені були ризикувати, щоб виправити ситуацію, але попри те, що заробили декілька небезпечних стандартів та відзначились ударами з середньої дистанції. Натомість представники «НБУ» змогли себе проявити на перед останній хвилині ігрового часу та зняли питання відносно переможця матчу. Шабас ударом з лінії штрафної оформив гол і поставив крапку  у звітному протистоянні-2:0. Таким чином колектив «Piraeus Bank»  після поразки завершує 2018-й рік на останній сходинці, а представники «НБУ» в гарному гуморі зустрінуть новий рік та будуть готуватись до другої половини чемпіонату.

«Райффайзен Банк Аваль»5:3 «ТАСКОМБАНК»

(Котляр 20,40 Кошовий 24, Шило 32,34,-Негрієнко 3, Цапенко 23, Бортник 28)

До 5-го туру обидві команди підходили з різним настроєм та мотивацією. Адже на минулому тижні колектив «Райффайзен Банк Аваль» зумів розписати нічию з лідером, тому у звітному протистоянні прагнув здобути виключно максимальний результат. В свою чергу колективу «ТАСКОМБАНК» прагнув реабілітуватись з поразку від «Forward-bank». Саме тому підопічні Мельника просто чудово розпочали звітне протистояння зі швидкого результативного удару. Вже на 3-й хвилині Артем Негрієнко ударом з-за меж штрафної площі поцілив точно в ліву «шістку»-0:1. Проте, не дивлячись  на такий не переконливий початок матчу колектив «Райффайзен Банк Аваль» нічим не поступався своїм опонентам. Більше того підопічні Сербіна мали далеко не одну нагоду, щоб виправити ситуацію, але Котляр ніяк не міг реалізувати вихід віч на віч і голкіпер «ТАСКОМБАНКА» діяв максимально надійно. Натомість підопічні Мельника мали також свої небезпечні моменти, але оформити другий гол в першому таймі так і не змогли. В свою чергу колектив «Райффайзен Банк Аваль» зумів врятуватись від поразки у першому таймі. З мить до свитка на перерву Котляр оформив свій гол і встановив остаточний рахунок першої половини матчу-1:1. Після перерви стало набагато цікавіше, адже обидві команди налагодили питання з реалізацією. Підопічні Мельника знову оформили швидкий гол, але номінальні господарі доволі швидко відігрались зусиллями Кошового-2:2. Більше того, команди почали грати на зустрічних курсах і практично без центра поля. Тому не дивно, що в середині другого тайму Бортник знову вивів номінальних гостей вперед, але підопічні Сербіна не забарились з відповіддю від Шило-3:3. Проте, далі ситуація в матчі змінилась. Адже на 34-й хвилині ігрового часу нестримний Шило зумів на 34-й хвилині вистрілити дублем та вивести свою команду вперед-4:3. Вперше підопічні Мельника були в ролі наздоганяючих, але при цьому не змогли знайти аргументів для своїх опонентів. Натомість колектив «Райффайзен Банк Аваль» на 40-й хвилині оформив гол зусиллями Котляра та здобув вкрай непросту та важливу перемогу з рахунком 5:3. Підопічні Сербіна провели непростий матч і продемонстрували характер та заслуговують на визнання. Так тримати!

«Forward-bank»3:3«Укрсоц Альфа Банк»

(Мінтян 10, 34, Копаніца 32- Голінський(АГ)33, Причиненко 38, Прохорчук(АГ) 40)

В попередньому турі представники «Forward-bank» здобули першу перемогу, тому прагнули продовжити в тому ж дусі. Більше того, номінальні господарі мали відмінну нагоду здобути максимальний результат уже в 5-ту турі банківської футзальної ліги. Проте, колектив «Укрсоц Альфа Банк» являється одним з найдосвіддченіших в чемпіонаті і зумів виправити ситуацію. Номінальні гості не вгледіли стрімкого Мінтяна на 10-й хвилині ігрового часу, а в середині другого тайму також пропустили ві Копаніца-2:0. Здавалось, що за такого розвитку подій номінальні гості свого вже не відпустять, але в справу пішли прикрі автоголи. Адже вже на 33-й хвилині Голінський переправив м’яч у сітку власних воріт, хоча вже в наступній комбінації супер-форвард Тарас Мінтян оформив свій другий результативний удар у звітному протистоянні -3:1. Таким чином у колективу «Укрсоц Альфа Банк» залишалось не так багато часу на камбек. Звичайно, номінальні гості пішли ва-банк і змогли врятуватись від поразки. Адже на 38-й хвилині Причиненко чудово проявив себе в атакуючому плані, а за мить до фінальної сирени черговий автогол цього разу від Прохорчука встановив остаточний рахунок у матчі-3:3. Таким чином представники «Forward-bank» задовільнились всього одним балом, а колектив «Укрсоц Альфа Банк» врятувався від поразки та довів, що треба грати до останніх секунд, тоді можна виправити будь-яку ситуацію.

«Банк Кредит Дніпро» 3:3 «Креді Агріколь Банк»

(Муха 6,Петрович 19,24-Голуб 13,39, Кучеренко 40)

Колектив «Банд Кредит Дніпро» в минулому турі зіграв внічию, тому у звітному протистоянні прагнув здобути перемогу, щоб завершити першу половину чемпіонату на мажорній ноті та першій сходинці в турнірній таблиці. З іншої сторони гравці «Креді Агріколь Банк» також налаштовувались на дуже непросту гру і в разі успіху фінішували б серед лідерів. Гра розпочалась дуже жваво і вже на 6-й хвилині ігрового часу Муха вивів свою команду вперед -1:0. Гол лідера «Банк Кредит Дніпро» додав ще більше впевненості у дії номінальних господарів, але подвоїти перевагу не вдалось. Більше того, після пропущеного голу номінальні гості додали в атакуючому плані та буквально за сім хвилин змогли відповісти своїм опонентам. Голуб чудово проявив себе в атаці та вирівняв ситуацію на табло-1:1. За такого розвитку подій гра стала проходити на зустрічних курсах, а у команд було не так багато часу, щоб визначити, хто сильніший в першій половині матчу. Проте, вже на 19-й хвилині про свою присутність на полі нагадав Петрович та встановив остаточний рахунок першої половини матчу -2:1. Колектив «Креді Агріколь Банк» поступився в першій половині матчу та ще й не кращим чином почав другий тайм. Адже нестримний Петрович зумів оформити доволі швидкий гол після перерви -3:1. Звичайно, за такого розвитку подій колективу «Креді Агріколь Банк» необхідно було йти ва-банк, а гравці «Банку Кредит Дніпро» діяли по рахунку. За такого розвитку подій номінальні гості змогли продемонструвати неймовірний характер та знову врятуватись від поразки. Колектив «Креді Агріколь Банк» на 39-й та 40-й хвилині вистрілив результативними ударами Голуба і Кучеренко та зумів звести матч до нічиєї-3:3. Таким чином представники «Банку Кредит Дніпро» знову отримують один бал, а номінальні господарі заслуговують на компліменти, адже вже два тури поспіль відіграються та рятуються від поразки.