Новости
Новости
Sun Cup Corporate league15 июня 2018
Анонс 5 туру Corporate League Sun Cup

Frag Lab і ДКС в 5 турі змагань Corporate League мають реальну нагоду наздогнати The Saints на верхівці турнірної таблиці. Побачимо вже цих вихідних, чи буде інтрига на верхівці таблиці за результатами 5 туру.

Sun Cup Corporate league12 июня 2018
Трійка лідерів без сенсацій. Огляд 4 туру Corporate League Sun Cup

Якщо говорити про верхівку таблиці Corporate league, то The Saints, Frag Lab і ДКС зберегли свої позиції. Про результати цих команд і решти учасників даної ліги Sun Cup читайте в нашому огляді.

Випробування для «Десни». Анонс 4 туру Sun Cup Corporate League

Цікаво буде поспостерігати за черговим змаганням «Софткома» з командою-претендентом на верхню частину таблиці. До цього, календар був далеко не простий у цієї команди.

Лідер лише один. Огляд 3 туру Sun Cup Corporate League

Непростим видався поєдинок для лідерів таблиці. «Десна» була приголомшена бажанням Infopulse, котрі дуже хотіли перервати негативну тенденцію. На перших хвилинах зустрічі колективи...

Частина лідерів може «відсіятися». Анонс 3 туру Corporate League Sun Cup

Гравці «Десни» упевнено розпочали турнірну дистанцію. Маючи максимум набраних очок після 2 зіграних турів, колектив може розраховувати на продовження.

Анонс матчів 26-28 травня Corporate League Sun Cup

В той час, як в Україні на повну проходитиме головне футбольне свято Європи — фінал Ліги Чемпіонів УЄФА — майстри Sun Cup також не відпочиватимуть. Вашій увазі пропонуються анонси найближчого уїкенду.

«Десна» в лідерах, інші дебютують. Огляд 2 туру Sun Cup Corporate League

У 2 турі Corporate League більшість колективів лише розпочинали свій турнірний шлях. Другу гру грали лише «Десна» та «Нікос», де перші закріпилися в лідерах, а в поєдинку інших було зафіксовано другу підряд розгромну поразку. Про це та всі інші події туру