Серія семінарів з правил гри у футзал та трактовці правил.
8 ноября 2013
Вернуться
Серія семінарів з правил гри у футзал та трактовці правил.

Суддівство – невід’ємна частина гри. Зазвичай саме на арбітрів лягає відповідальність за культуру, характер гри, рівень її проведення. 

З початку нового футзального сезону питань до арбітрів накопичилось чимало. Хтось дав зайву червону картку, хтось незрозуміло для команд трактує правила гри, хтось «надто жорстокий»… Але так само і в арбітрів є багато організаційних питань до клубів. 

Футзал не стоїть на місці, і на відміну від свого прародича, великого футболу, зміни в Правила гри вносяться щорічно. Одним словом, розібратись є в чому. 

Враховуючи ситуацію, Федерація футзалу м. Києва організовує серію семінарів, на якому будуть розглянуті нові тенденції в правилах гри, продемонстровано відео-нарізку моментів.

Навіщо ми це робимо? Дуже хочеться, щоб справа, якою ми займаємось, приносила задоволення всім без винятку, як гравцям, так і співробітникам. І дуже неприємно спостерігати за конфліктами, особливо якщо ті створені з нічого (а таке теж іноді буває). Тому серія семінарів – єдиний шлях зблизити думки арбітрів, організаторів та гравців, і спрямувати їх в один струмок, який тече в напрямку розвитку нашого улюбленого виду спорту.
 
Адреса проведення: вул.. Академіка Корольова, 2 (офіс Федерації футзалу міста Києва)
 
Дати проведення: 12, 14, 19, 20, 21 листопада 2013
 
Время проведения семинаров:  с 19:00 до 21:00

Запис на семінари відбувається за телефонами:

(067) 770-27-20 Віталій

(093) 825-15-87 Андрій

(044) 303-97-45 або на електронну адресу info@futsalkiev.com