На святковому вечері «Зв’язок поколінь. Ветерани футболу – дітям» вперше визначили лауреатів футзального сезону
26 декабря 2018
Вернуться
25 грудня у Венеціанському дворику НСК «Олімпійський» відбулося традиційне щорічне підбиття підсумків футбольного сезону у Києві.

Цей урочистий вечір «Зв’язок поколінь. Ветерани футболу – дітям» був організований Федерацією футболу м. Києва (ФФК), Асоціацією ветеранів футболу м. Києва і футбольним клубом «Динамо» (Київ).
 

У затишній і урочисто оформленій залі зібралося чимало гостей, без яких футбол столиці уявити просто неможливо. Тут зустрілися ветерани столичного футболу, функціонери і тренери, щоб підбити підсумки київських міських змагань з футболу, нагородити ветеранів і відзначити номінантів сезону 2018 року.

Святковий вечір розпочався з вітального слова голови ФФК Ігоря Кочетова. Потім усі присутні вшанувати пам’ять легендарних футболістів і тренерів, які, на превеликий жаль, цього року пішли з життя - Олега Базилевича, Віктора Каневського, Віктора Матвієнка, Віктора Мірошина і Олега Первушкіна.

Після хвилини мовчання Ігор Кочетов запросив на сцену Андрія Бібу і Анатолія Крощенка, щоб нагородити їх орденами «Ветеран футболу». Крім них, цих почесних орденів були удостоєні Анатолій Сучков, Віктор Назаров, Микола Пінчук, Володимир Сорокін, Володимир Мунтян, Олександр Шпаков, Віктор Гороза, Юрій Єськін, Віктор Кащей, Віталій Хмельницький і багато інших діячів вітчизняного футболу.
 

Ветерани затрималися на сцені, щоб провести почесну церемонію відзначення номінантів у номінаціях «Найкращий гравець» і «Найкращий тренер» футбольного сезону 2017/2018, розпочавши з команд наймолодшої вікової категорії - 2009 р.н. Цей момент зайвий раз показав, що недаремно вечір проходив під девізом «Зв’язок поколінь».

Після нагородження усіх номінантів футбольного сезону свої заслужені нагороди також отримали і представники футзальної спільноти. Варто сказати, що представники футзалу вперше долучилися до цих урочистостей і ми раді, що започатковуємо таку чудову традицію.
 

У номінації «Найкращий тренер» переміг керманич «Альтернативи-Сервіт» Микола Костенко.

У номінації «Найкращий гравець дитячого чемпіонату» заслужену нагороду отримав представник ірпінського «Lions» (2004 р.н.) Дмитро Кармаліта. Щиро бажаємо Дмитрові не зупинятися на досягнутому, а у майбутньому зробити собі видатну спортивну кар’єру.

Після закінчення урочистої частини, захід завершився святковим концертом.

Прес-служба ФФзК