«KRBA team» відстоюватиме честь України на чемпіонаті світу серед фахівців юридичних професій Mundiavocat-2018
24 апреля 2018
Вернуться
Учасник КФЛ, віце-чемпіон Європи серед юристів, команда адвокатів Київської області «KRBA team» на чолі із досвідченим тренером Валерієм Директоренком вирушає до Каталонії на чемпіонат світу серед фахівців юридичних професій Mundiavocat-2018, де буде боротися за найвищі нагороди.

Наші хлопці виступатимуть у категорії «Five», учасники якої змагатимуться за класичними футзальними правилами на синтетичному покритті. У сезоні 2017-2018 «KRBA team» приймав участь у Вищій лізі КФЛ і зайняв почесну четверту сходинку, поступившись у запеклій боротьбі лише досвідченим «Укрметртестстандарту», «Метробуду» і «Ельдорадо».

Разом із цим нещодавно хлопці стали переможцями національного турніру серед адвокатів «Кубок UNBA», що дало їм право представляти всю українську адвокатуру серед 20 найкращих команд юристів з усього світу, у числі яких переможці останнього чемпіонату світу бразильці, і віце-чемпіони португальці, яких, до речі, наші хлопці вже перемагали у минулому році у груповому етапі європейської першості Eurolawyers-2017 у словенському Мариборі.