Огляд другого ігрового дня Agromat Open Cup 2018. BudmonsteR-AKVILON - чемпіон!
16 апреля 2018
Вернуться
Агромат (Київ) – BudmonsteR-AKVILON (Київ) 4:0

«Агромат» перед цим матчем відставав від «BudmonsteR-AKVILON» на 3 очки, але мав гру у запасі. Втім, було зрозуміло, що це був матч за перше місце у групі і «Агромат» виконав поставлене завдання, обігравши в очному матчі конкурента. У першому таймі була практично рівна гра, обидва суперники намагалися захопити територіальну перевагу. Більше пощастило господарям: після дальнього удару Андрія Пунька і двох рикошетів м’яч опинився за спиною воротаря – 1:0. Після цього «монстри» активно насіли на ворота своїх суперників, але «розмочити» рахунок до перерви не зуміли.

У другому таймі «жовто-чорні» відчайдушно атакували, але у «рамці» господарів вдало діяв Андрій Петров. А от у протилежні ворота почали влітати голи. Аксьонов з лівого флангу по карколомній траєкторії закинув м’яч в у ворота і майже одразу цей удар став подвійним. Пантелейчук перекатом обіграв воротаря і забив у порожні ворота, а це вже 3:0. Після цього Глуцький пішов 5-м, але це призвело до ще гірших наслідків: на передостанній хвилині Мар’євич забив четвертий гол, а Петров влучив у поперечину порожніх воріт.

Агромат-2 (Київ) – Збірна будівельників України 2:2

На матч проти дубля «Агромата» збірна будівельників вийшла у не зовсім бойовому складі без досвідчених гравців. Схоже, що «жовто-блакитні» хотіли перемогти «малою кров’ю» і це їм ледь не вилізло боком. Нарожний вибігав віч-на-віч з воротарем і програв свою дуель, але його валив Артюх. Справедливе вилучення і додаткову покарання у вигляді голу Сурмана. Додати ще один гол міг Грабовий, коли бив з правого кута штрафного, але надійно зіграв воротар.

У другому таймі ударом з 12 метрів у самісінький нижній кут Дрозд зрівняв рахунок, але розвинути успіх «будівельникам» не вдавалося. На вирішальні пару хвилин вперше на паркет вийшов Осоковський і за 40 секунд до кінця Бородаєнко низовим ударом вивів збірну вперед. Дублери після цього прогнозовано зняли воротаря і за 2 секунди до кінця Тимошенко з 4-х метрів переправив круглого у ворота. Дуже емоційна нічия. Відзначимо характер «Агромату-2», який не здавався до останньої секунди.

Поліпласт (Бровари) – Агромат (Київ) 1:2

«Агромат» підходив до матчу у статусі фавориту, особливо після перемоги над «BudmonsteR-AKVILON», і мав закріпити свій статус переможця групи. Забігаючи наперед зазначимо, що броварчани дали своїм суперникам справжній бій і попсували чимало нервів. «Поліпластівець» Тарчанин вискочив віч-на-віч і забив між ніг Ясиновському – 1:0. Потім він же міг оформити дубль, але цього разу йому бракувало точності. Фаворити відповіли ударом Пунька в поперечину. Нестримний Тарчанин знову вийшов на ударну позицію, але Ясиновський ногою відбив цей постріл. Воротар і за сумісництвом воротар «плиточників» за 3 хвилини до кінця першої половини навіть пішов 5-м польовим, але рахунок не змінився.

Броварчани продовжували триматися у захисті і гостро контратакували, але умовні гості таки добилися свого. Пунько вибіг із-за спин захисників і відгукнувся на передачу Мар’євича – 1:1, а за півхвилини Пантелейчук забив найкрасивіший м’яч на турнірі, метрів з 12-ти запустивши м’яч точнісінько у «дев’ятку» – 1:2. В кінці зустрічі Пантелейчук пішов п’ятим, мабуть, щоб потримати м’яч, бо броварчани дуже небезпечно контратакували, і цілком могли витиснути нічию в якомусь з моментів. Важка перемога фаворита.

Grasser (Київ) – Euro-City (Київ) 1:0

«Euro-City» довелося починати матч без замін, але під час гри декілька гравці команди таки доїхали до спорткомплексу. «Ландшафтники» впродовж всього першого тайму так і не змогли використати кадрові проблеми своїх суперників. Та і взагалі матч був бідним на небезпечні епізоди. У другому таймі команди дещо активізувалися, але цього вистачило лише на один гол. Спочатку гравець «злених» Криворучко зі штрафного з 7-ми метрів запустив м’яч прямо у стійку. А за пару хвилин до кінця послідувала розплата. Стельмащук вдало розібрався у 8-ми метрах від воріт і невідпорно пробив – 1:0. Воротар «містян» пішов на чужу половину рятувати ситуацію, але цифри на табло не змінилися.

Сталекс (Київ) – Агромат (Луцьк) 0:2

У цьому матчі розгорталася боротьба за місце у півфіналі Малого Кубка. Лучани швидко вийшли вперед зусиллями Богута і після цього буквально заперли «біло-синіх» на їхній половині. Відмінну гру демонстрував воротар «Сталекса» Роман Козлов, який відбивав удари суперників усіма доступними частинами тілами, в тому числі і спиною. Близькими до успіху були Семенович і Ніколайчук, але удача повернулася лицем до Казмирука, який перед свистком на перерву ударом з середньої відстані під поперечину подвоїв перевагу своєї команди – 0:2.

«Сталексівці» в другому таймі били з дуже дальніх відстаней і зрозуміло, що це не несло особливої загрози воротам лучан. Хіба що Костінову вдавалося підібратися поближче до чужих воріт, але загалом гості почувалися впевнено. За 1,5 хвилини до кінця Камендо вийшов у воротарській футболці, але рахунок першого тайму залишився незмінним до кінця поєдинку.

Агромат (Вінниця) – Агромат-2 (Київ) 4:0

У цьому матчі дублю «Агромату» потрібна була перемога, щоб вийти у півфінал Малого Кубку, а вінницька команда уже забезпечила собі вихід у півфінал головного трофею. Кияни активніше почали гру. Особливо відзначимо удар Нарожного у «дев’ятку», але відмінну реакцію продемонстрував воротар вінницької команди. Вінничани на це відповіли голом Коваля – 1:0. Пасічник вибігав на побачення з воротарем, але програв йому цю дуель і цифри на табло не зрівнялися. А от гості з Вінниці знову відповіли результативно. Казмирук наважився на дальній удар, а його партнер вдало перекрив огляду воротарю – 2:0.

У другому таймі кияни спробували переламати хід гри, але  після розіграшу штрафного Батиршин довів перевагу вінницької команди до крупної і вирішив долю матчу – 3:0. Після цього Кіловатий встановив остаточний рахунок у грі – 4:0. Вінничани відправили дубль «Агромата» у втішний фінал.

Півфінал Срібного Кубка. Агромат (Луцьк) – Euro-City (Київ) 1:1 (1:2 по пен.)

У першому таймі луцька команда виглядала краще за своїх суперників, але не змогла втілити свою перевагу у життя. Найбільш близьким до того, щоб відзначитись в протоколі був Казмирук, але воротар зачепив його удар і м’яч просвистів в сантиметрах від стійки. Воротар киян зрідка підключався до атак, але створенню моментів це не сприяло. Під кінець першого тайму до «Євросіті» приєдналася «важка артилерія» у вигляді «політехнічної» четвірки.

У другому таймі Ардашніков швиденько виправдав свій приїзд і відкрив рахунок – 1:0. На останню хвилину «агроматівці» пішли з 5-м польовим і за 19 секунд до кінця Пашківський зрівняли рахунок, тож фіналіста довелося визначати у серії післяматчевих пенальті. Під час серії пенальті справжнім героєм зустрічі став воротар киян Антон Павленко, який відбив два шестиметрових із трьох!

Півфінал Золотого Кубка. Збірна будівельників України - BudmonsteR-AKVILON (Київ) 2:4

Двом командам Ільдара Макаєва таки довелося зійтися на турнірі, але у півфіналі. Що ж до самого Ільдара, то він обрав темний бік, себто перебував на лаві «BudmonsteR-AKVILON». «Аквілонівці» буквально зім’яли свого суперника і за першу половину тайму справедливо забили двічі, і це при тому, що Максим Дядюнець не менше 5 разів рятував свою команду від пропущеного голу. Після того як рахунок став 0:2 «жовто-блакитні» взяли тайм-аут, щоб привести команду до тями. Це пішло на користь, бо Артюхов одразу після цього виявився найспритнішим після розіграшу кутового – 2:1.

Другий тайм активніше почали «жовто-блакитні» і Дрозд пострілом з лівого флангу зрівняв рахунок – 2:2. «Монстри» знову ожили і Глуцький вивів «монстрів» вперед – 3:2. Після цього Дядюнця відправили на чужу половину майданчика грати ще й польовим гравцем. Але це не допомогло, бо Конопчук пройшов лівим флангом і низом поклав м’яч у дальній кут – 4:2. Це була крапка у грі.

Півфінал Срібного Кубка. Grasser (Київ) – Поліпласт (Бровари) 1:1 (2:1 по пен.)

Сили суперників у цьому півфіналі були майже рівні і команди нечасто балували глядачів гострими моментами. За такої гри дуже важливо було забити і під кінець першого тайму це вдалося Василю Тарчанину, який виділявся в кожній грі у складі «Поліпласту» - 0:1. У другій половині більш націленим на ворота виглядав «Grasser», що й не дивно, адже треба було відігруватися. У середині тайму Скупейко результативно замкнув дальню стійку – 1:1.На останніх хвилинах «ландшафтники» кинули усі сили вперед, щоб вирвати перемогу: Тиніна з 11-ти метрів щільно приклався, але Русс у стрибку потягнув цей удар з нижнього кута, а за 4 секунди до кінця Скупейко обіграв воротаря, але забіг в незручну позицію і не зумів влучити у практично порожні ворота. В серії пенальті вдало себе проявили обидва воротарі, але з рахунком 2:1 її виграв «Grasser».

Півфінал Золотого Кубка. Агромат (Київ) – Агромат (Вінниця) 2:0

Одразу зазначимо, що вінничанам у цьому матчі довелося розраховувати на власні сили без допомогти Кібиша і Кодацького. Кияни володіли ініціативою, але не вистачало завершального удару. Вінничани стелилися в підкатах, кидалися під м’яч та й банальний брак у передачах заважав «білим» завдати разючого удару. На 11-й хвилині Юрій Щериця вирішив нічого не вигадувати, а просто підхопив м’яч, пройшов центром і з 9-ти метрів низом поклав  шкіряного у ворота - 1:0. Потім Пунько прокинув між ніг опоненту на фланзі і вийшов на ударну позицію, але воротаря не переграв.
У другому таймі столична команда взяла під контроль м’яч і подовгу його тримали, але головне, що регулярно створювала моменти. Аксьонова вивели віч-на-віч і він обіграв воротаря, але чомусь не бив сходу і його швидко накрили захисники, а потім його ж удар і удар Щериці потягнув голкіпер. «Сині» спромоглися на удар Мунтяна з середньої відстані, який зловив на протиході Петрова, але той встиг залишити ногу. В самому кінці «білим» таки вдалося забити вдруге: після розіграшу кутового Щериця наче увігнав цвях у ближній верхній кут – 2:0. Гості зняли воротаря, але рахунок не змінився.

Бронзовий Кубок. Сталекс (Київ) – Агромат-2 (Київ) 1:5

«Агромат-2» провів швидкий гол і просто таки зім’яв свого суперника постійно створюючи нагоди для взяття воріт: Нарожний з метра примудрився пробити вище воріт, Волинець влучив у поперечину, а Сурман у метушні біля воріт не зумів проштовхнути круглого у сітку. За 16 секунд до перерви «сталексівці» зовсім несподівано зрівняли рахунок, коли Костінов коліном переправив м’яч у сітку – 1:1.

У другому таймі хід гри не змінився і «агроматівці» володіли тотальною перевагою. Барчук влучив у хрестовину, але потім реабілітувався видавши передачу на хід Сурману, який встиг покотити круглого у ворота повз воротаря, що вибіг на нього – 2:1. За мить воротар «Сталекса» Роман Козлов зіграв руками за межами штрафного і був вилучений, тож на його місце довелося стати польовому гравцю Максиму Каменді. Після цього долю гри було вирішено. Сурман вдало скористався більшістю і зробив хет-трик, а його партнери додали ще два голи – 5:1.

Фінал Срібного Кубка. Grasser (Київ) – Euro-City (Київ) 0:1

Перший тайм минув в обопільних атаках і команди буквально відповідали атакою на атаку. Після удару Веремійчука Броварський виніс м’яч з порожніх воріт, Тиніна і Броварський сходу з середньої відстані не влучали у ворота, все той же Броварський головою не зумів як слід добити м’яч, а Ардашніков запустив м’яч над голкіпером і воротами з 5-ти метрів. Тож дивно, що за такої гри перший тайм завершився з нулями на табло.

У другому таймі «містянам» вдалося забити, але «зелені» мали чудовий шанс, щоб врятувати гру. Воротар «Euro-City» завалив Броварського у штрафному майданчику, але Скупейко ледь покотив м’яч низом і воротар легко впорався з цим ударом з точки. За 2,5 хвилини до кінця «Grasser» випустив додаткового польового гравця замість воротаря, але це ні до чого не привело. «Euro-City» здобуває Срібний Кубок.

Фінал Золотого Кубка. BudmonsteR-AKVILON (Київ) - Агромат (Київ) 1:0

Так склалося, що ця пара відкривала і закривала другий ігровий день. Нагадаємо, що у зустрічі на груповому етапі господарі турніру впевнено розібралися зі своїми суперниками 4:0. Фінальний матч видався значно менш результативним. Затишшя і напругу фінального протистояння перервав своїм ударом з лівого флангу Аксьонов, а «монстри» відповіли моментом Конопчука. З інших подій першої половини відзначимо потужну і шумну підтримку численних уболівальників «Агромату».

Після перерви команди наче підмінили. Швидкості значно зросли і схоже, що суперники не хотіли доводити гру до серії пенальті. На 18-й секунді другого тайму Атаманенко з правого флангу зарядив у ворота – 1:0. Пунько одразу після цього розрядив гармату в поперечину. Потім зрівнювати рахунок мали Аксьонов і Пантелейчук. Вся гра у другому таймі проходила на половині майданчика «BudmonsteR-AKVILON». За 1,5 хвилини до кінця господарі турніру пішли ва-банк і спочатку Аксьонов, а потім Мар’євич виконували роль 5-го польового. На останніх секундах бив Щериця, але Глуцький підстрахував свого воротаря. Таким чином, другий розіграш Agromat Open Cup став тріумфальним для «BudmonsteR-AKVILON». Господарі порівняно з минулим роком зробили крок назад.