Адвокатське об’єднання ЮСКУТУМ
8 июня 2016
Вернуться


             Адвокатське об’єднання “Юскутум”

Електронна пошта: office@juscutum.com

Веб-сайт: www.juscutum.com

Адвокатське об’єднання “Юскутум” – це сучасна юридична компанія, яка була створена з метою забезпечення правової підтримки інноваційних бізнесів на українському і міжнародному ринках. АО “Юскутум” надає послуги в класичних сферах (корпоративне право, податкове право та судовий захист прав та інтересів), а також має унікальні практики: ІТ і медіа права, правової безпеки бізнесу та спортивного права.

АО “Юскутум”  є членом українського відділення Міжнародної податкової асоціації (IFA), Американо-української бізнес-ради (USUBC) та глобального альянсу ІТ-юристів World IT Lawyers.

Адвокатське об’єднання входить в ТОП-5 кращих юридичних фірм із захисту бізнесу, в сфері ІТ та прорив року 2015 відповідно до щорічного дослідження видавництва «Юридична практика». Також входять в ТОП-100 кращих юристів України 2015: Вибір клієнта, за результати дослідження видавництва «Юргазета».

Як відповідальний член юридичної спільноти, АО “Юскутум” в рамках авторської концепції Juscutum Pro Bono надає безкоштовну юридичну підтримку Національному ботанічному саду М. Гришко, Національному музею Тараса Шевченка, технічному університету "Київський політехнічний інститут", Товариству Червоного Хреста України та інших некомерційних організацій.

Лучшие фотографии