Друга ліга. Огляд 9 туру
27 декабря 2019
ВернутьсяНікос 2:7 Check Point

У відкриваючій грі вікенду було справжнє протистояння. Хоч було очевидно, хто є фаворит з самого початку, команда-суперник дала всім зрозуміти що не збирається поступатися без бою. Check Point, як і прогнозувалось, взяли ініціативу в свої руки, розпочати серію своїх влучних пострілів їм вдалось на 11 хвилині, перший здобуток в команду приніс Шрам Євгеній. Вже на 12 хвилині Лазарєв Олексій оформив другий м’яч на користь айтішників. Нікос намагались відіграти м’яча, але їх спроби були невдалими. На 17 хвилині Шрам Євгеній допоміг команді синіх піти на перерву з комфортною перевагою в рахунку. В другому таймі ситуація суттєво не змінилась. Нікос продовжили наполегливо атакувати ворота суперників, але їм явно не вистачало майстерності. Айтішники в свою чергу діяли впевнено та неквапливо, на 22 хвилині Ріпа Максим додав четвертого м’яча до скарбнички своєї команди. На 25 хвилині Check Point  заколотили ще одного мяча до воріт суперника. Час минав і здавалось що помаранчевим так і не вдасться відкрити рахунок. На радість своїм вболівальникам, Нікос на 27 хвилині провів вдалу атаку, першого гола забив Абинякін Вячеслав. Айтішники не спали, на 36 хвилині додали шостого м’яча до свого здобутку. Але на 37 хвилині, за порушення правил, Нікос отримали змогу пробити пенальті, поцілив у ворота суперника Абинякін Вячеслав. Сині також отримали змогу пробити пенальті та з сереною забили сьомого м'яча у ворота помаранчевих. Чиста перемога Check Point дала змогу більш молодій команді отримати гарний ігровий досвід та прокачати свою наполегливість.        Бастіон 2:3 Рідне місто

Цей матч був інтригуючим, адже команди приблизно рівносильні та знаходяться поряд в турнірній таблиці. Атмосфера гри була гарною, а перебіг матчу не очікуваним. Бастіон розпочали зі швидкого гола на 5 хвилині, поцілив у ворота суперника Андріюк Михайло. Здавалось, для військових, отримана перевага в рахунку стане поштовхом для подальшого нарощування атак та забитих м'ячів, але вони перейшли в оборону. Для Рідного міста було складно пробити оборону суперника, поцілити у ворота у них вдалось лише в другому таймі на 30 хвилині, фартового удару завдав Гут Віталій. Далі у містян пішло все гладко, на 31 хвилині вирвав перевагу в рахунку Петраков Едуард, і він же, вже через хвилину оформив дубль та додав третього комфортного мяча до заліку зелених. В цей час військові просіли, можливо, вони не очікували такого стрімкого розвитку подій від свого суперника. І хоч перед сиреною, на 40 хвилині, Рідне місто помились, так заколотили м’яча в свої ворота, на результат гри це не вплинуло. Цей сезон для Бастіону однозначно є не вдалим, тому сподіваємось на посмішку фортуни для них в новому році. 

TRIOLAN - Банк Кредит Дніпро 4:3 

У цьому поєдинку розгорнулось справжнє запекле протистояння. Адже на кону вихід в Лігу А, що вкрай важливо для обох колективів. В першому таймі пальму першості взяли на себе TRIOLAN, їм вдалось відкрити рахунок на свою користь, на 12 хвилині  влучного удару завдав Стрілецький Максим. Не давши змоги супернику перехопити подих, на 13 хвилині Осадчий Денис додав другого м’яча до заліку провайдерів. Це, напевно, трохи збило з толку банкірів, адже до перерви їм так і не вдалось відіграти жодної вдалої атаки. В другому таймі Банк Кредит Дніпро зібрались, та розпочали атаки з новими силами та натиском. На 25 хвилині їм вдалось зрушити з місця, першого м'яча забив Петрович Максим. А на 26 хвилині Марцун Роман зрівняв рахунок команд. На 32 хвилині біло-зеленим вдалось вирватись вперед, Петрович Максим оформив дубль на користь своєї команди. Але й  TRIOLAN не збирались здаватися, на 38 хвилині Джафаров Дмитро знову зрівняв рахунок команд. На 39 хвилині вирішальний гол забив Осадчий Денис виборовши не легку перемогу для провайдерів! Суперники демонстрували майстерну гру тому, напевно, на цей раз перемога відійшла більш удачливій команді.  

ЗЗБК1 - Parimatch 6:4

Команди подарували своїм вболівальникам чудову та видовищну гру. Динаміка гри була гарною, розвиток подій швидким. Зуміли відкрити рахунок ЗЗБК1, на 9 хвилині поцілив у ворота суперника Лещенко Костянтин. Закріпив результат на 10 хвилині Липинський Роман та на 12 хвилині Лещенко Костянтин оформив дубль та додав третього м’яча до заліку будівельників. Розкачавшись, Parimatch прокинулися, на 15 хвилині Ситниченко Павло зумів відіграти одного м’яча та додати перший бал до заліку жовтих. За грубе порушення правил суперника, сірі, отримали змогу пробити дабл-пенальті, котрий вдало реалізував Лещенко Дмитро. Та на 19 хвилині будівельники здобули п’ятого м’яча за допомогою Долинського Тараса. Parimatch не хотіли поступатися, та на 20 хвилині додали другого м’яча до скарбнички своєї команди, автором результативного удару став Прокопчук Віталій. Після перерви будівельники трохи просіли, більше часу витрачали на захист власних воріт. Жовті, в свою чергу, продовжували спроби наздогнати суперника в рахунку. На 23 хвилині третього м’яча для гостей здобув Крупчук Володимир. Але на 24 хвилині забудовники завдали удару у відповідь. Боровшись до останнього, на 37 хвилині Parimatch зменшили відрив в рахунку до двох м’ячів. І хоч на цей раз вони програли, ми сподіваємось, що в найближчому майбутньому вони знайдуть свою гру.  

Deloitte 4:7 SOScredit

Як і прогнозувалось, в цьому матчі була неймовірна кількість забитих м’ячів. SOScredit явно були налаштовані розгромити суперників, але Deloitte намагались не відставати. Відкрили рахунок на 4 хвилині кредитори, швидкого м’яча забив Данильченко Дмитро. Аудитори відповіли швидко, поцілив у ворота суперника Дністровський Віталій на 5 хвилині. На 13 хвилині Лисюк Андрій подвоїв здобуток SOScredit та 20 хвилині Вітранюк Олег відправив команду жовтих з комфортною перевагою, до речі, саме цей гравець став найкращим для команди, адже він забив аж три м’ячі до кінця гри. Після перерви кредитори продовжили свою безпощадну серію атак, на 29 хвилині Горовий Михайло здобув четвертого м’яча для жовтих. Далі прослідувала безперервна серія влучних ударів, на 31, 33 та 35 хвилинах SOScredit заколотив ще три м’ячі. Далі аудитори отямились та на 37 та 40 хвилинах відіграли аж три м’ячі. На жаль, цього виявилось замало, тому будемо сподіватись що новорічні свята посприяють майбутнім перемогам Deloitte. А SOScredit отримав другу перемогу поспіль!

 

ДП Антонов 2:4 MacPaw

В цьому протистоянні вирішальним стали мотивація та наполегливість. MacPaw дуже амбітна команда, вони відкрили рахунок вже на 4 хвилині, швидкого гола забив Коханенко Сергій. Авіабудівельники змогли відіграти м’яча лише наприкінці тайму, на 19 хвилині поцілив у ворота суперника Помазан Роман. В другому таймі суперники діяли з тою ж наполегливістю, на 32 хвилині Паламарчук Олександр вивів айтішників вперед знову. На 33 хвилині Коханенко Сергій закріпив перевагу MacPaw. ДП Антонов намагались врятувати для себе ситуацію, вдалою спроба виявилась на 36 хвилині, поцілив у ворота суперника Клименко Сергій. Але жага до перемоги MacPaw була не стримною, на 38 хвилині вони додали четвертого м’яча до свого заліку, тим самим здобувши безспірну перемогу. Для авіабудівельників майбутнє в турнірному плані тепер туманне, але будемо сподіватись на краще.

Укроргсинтез 4:6 SENSUM 

Ось і відбувся матч між сусідами по турнірній таблиці. Гра була напрочуд жвавою та цікавою для перегляду. Відкрили рахунок гравці Укроргсинтез, на 8 хвилині влучного удару завдав Акрамовський Ян. SENSUM не розгубились та на 9 хвилині удару у відповідь завдав Олищук Віталій, хочеться відзначити майстерність цього гравця, адже забігаючи наперед, він став автором аж чотирьох забитих м’ячів! Оскільки команди виглядають приблизно рівносильними, то і майже до кінця матчу було не очевидно, хто ж все таки виявиться сильнішим. На 15 та 18 хвилинах суперники обмінялись по одному влучному удару та пішли на перерву з нічийним рахунком. В другому таймі команди продовжили запальну боротьбу. На 23 хвилині Гиленко Максим вивів юристів вперед та на 27 хвилині Олищук Віталій зробив перевагу в рахунку SENSUM більш комфортною. Але білі не збирались відступати, на 32 хвилині Фендун Сергій зменшив відрив в рахунку, а на 33 хвилині Симончук Дмитро знову зрівняв рахунок колективів! Але юристи знову перетягли простирадло на себе, на 35 та 40 хвилинах виборовши собі два голи в залік та перемогу в матчі! SENSUM потроху приходить в себе після серії невдач, а Укроргсинтез продемонстрували, що вони завзяті та серйозні суперники, в майбутньому від них варто чекати великих перемог!МФК Атлас - Парма 5:7

Ця гра була особливо цікавою для перегляду, адже мала непередбачуваний результат. Неприємності у комади МКФ Атлас неминуче вплинули на моральний дух команди, та як наслідок, на якість гри. Парма в свою чергу отримала можливість покращити свою турнірну позицію, скориставшись ситуацією. Відкрили рахунок пармезанці, на 5 хвилині швидкий гол забив Балагута Андрій, та на 11 хвилині, він же, оформив дубль. Атласу вдалось відіграти одного м’яча на 13 хвилині, в цьому відзначився Чирва Володимир. На 17 хвилині логісти отримали змогу пробити штрафний удар, поцілив у ворота суперника Сирадзе Саба. В другому таймі Парма додали в потужностях, на 21, 25 та 28 хвилинах забили три м’ячі до воріт зелених. Далі МКФ Атлас прийняв відчайдушне рішення - до атак активно підключався голкіпер, на 29 хвилині ця тактика виявилась успішною, воротар Твердовський Ярослав додав третього м’яча до скарбнички логістів. Але скориставшись другою стороною медалі пармезанці на 31 хвилині закотили м’яча до пустих воріт суперника. Зелені не полишали надії врятувати ситуацію та на 35 та 37 хвилинах додали два м’ячі до свого здобутку. Парма не розслаблялись також, та на 40 хвилині поставили жирну крапку у матчі, навіть не дивлячись на незарахований чистий гол за хвилину до цього. На цей раз Атлас був явно не в формі, гра була гарною але вони виглядали не зовсім зібрано, тому будемо сподіватись що вони швидко зуміють впоратись зі стресом та продовжити свою серію перемог.  


Balteco 3:7 ПУМБ 

В Завершальному матчі ігрового вікенду повисла інтрига, чия ж мотивація виявиться більш потужною. Гра проходила на середніх швидкостях та з гарним запалом. ПУМБ відкрили рахунок, швидкого мяча на 3 хвилині забив Глущук Юрій. На 6 хвилині Поляков Олег подвоїв рахунок банкірів. Balteco атакували у відповідь, але їх спроби були неуспішними. На 10 хвилині третього м’яча здобув для червоних Міфаєв Енвер. На 16 хвилині чорним, нарешті, вдалось відіграти одного м’яча, в цьому відзначився Крамаренко Роман. Як кажуть, початок покладено, тому в другому таймі ініцатива, спочатку, перешла до Balteco. На 28 та 30 хвилинах Шпаченко Святослав та Крамаренко Роман здобули два м’ячі до заліку чорних. Банкіри не бажали миритись з нічиєю, тому перехопили пальму першості в свої руки, на 37, 38, 39 та 40 хвилинах заколотили ще чотири м'ячі до воріт суперника. І хоч в цей час Balteco підключали п’ятого польового до атак для порятунку, але успіху це їм не принесло. В результаті ПУМБ суттєво покращив своє турнірне становище, а Balteco навпаки, спустилися в турнірній таблиці. Будемо сподіватись, що в новому році участь Balteco буде більш успішною.


Статистика

Турнирная таблица

Желтые карточки

Красные карточки

Голы

Пенальти с 10-ти метров

Пенальти с 6-ти метров

Вторая желтая карточка

Бомбардиры весь список