Тиск на «Омнітек», очікування від «Luxoft» та чи зможуть зупинити «УС». Анонс 5 туру Другої ліги
2 марта 2018
Вернуться

Пресинг «Омнітека», очікування результату від «Luxoft» та чи зможуть зупинити «УС». Анонс 5 туру Другої ліги

 

Перед 5 туром в кожній з Ліг сформувалася певна когорта лідируючих команд та тих, які опинилися в ролі наздоганяючих. В новому анонсі ми спробуємо коротенько розібрати фаворитів та передати важливість матчів для кожної з команд-учасників.

Ліга А

«Дарницький ЗБК» - «Бізнесоілгруп»

Розуміємо, що «Бізнесоілгруп» в матчі 5 туру Другої ліги Чемпіонату Києва влаштує лише перемога. Туром раніше команда поступилася «Linevich Group». Цікаво, що в тій битві за лідерство в Лізі А всі голи припали на завершальні хвилини гри. Вважаємо, що арсенал гравців у «помаранчевих» набагато обширніший, ніж у «Дарницького ЗБК». Останні в попередніх турах з ідентичним невдалим рахунком 3:5 поступалися лідерам групи. Цікаво, яким буде сценарій цього разу.

Бомбардири:

«Дарницький ЗБК»: Пасічник – 30, Мороз – 5, Савицький – 5, Адамашвілі – 5.

«Бізнесолігруп»: Мірошников – 8, Коваленко – 8, Яблонський – 6, Намчук – 6.

 

«SENSUM» - «Luxoft»

Ні за що не можна «SENSUM» втрачати очки в 5 турі. Головні конкуренти за першу сходинку мають сприятливий жереб та цілком імовірно здобудуть перемоги в своїх протистояннях. А от, з «Luxoft» історія інша. Команда довела, що може грати проти лідерів достойно. Яскравим прикладом є результат 3 туру, де «Luxoft» розписав нічию 2:2 проти «Бізнесоілгруп». Хоча, раніше команду супроводжував провал 0:4 з «Linevich Group». Якщо «Luxoft» не пропустить швидкий гол, то здобуде психологічну упевненість. Однак, зробити це буде вкрай важко. Не припиняємо виділяти важливість Андрія Дубея в побудові атак – відібрати м’яча у нього поблизу своєї штрафної зони практично нереально!

Бомбардири:

«SENSUM»: Дубей – 21, Оліщук – 10.

«Luxoft»: Юрченко – 5, Коханенко – 5, Тераз – 4.

 

«ФК ЗС України» - «Linevich Group»

Одноосібним фаворитом даного протистояння є колектив «Linevich Group». Вони перебувають в оптимальній формі. Після спарингу з «Бізнесоілгруп» команда вийла переможцем (2:1), а тому з оптимізмом чекає на наступну дуель. «ФК ЗС України» суперник непростий, та чомусь не таланить їм з результатом. Сенсації не очікуємо та прогнозуємо упевнену перемогу «Linevich Group» у декілька голів переваги. Враховуючи те, що команда вже знатиме результати паралельних матчів, з мотивацією не має виникнути жодних проблем.

Бомбардири:

«ФК ЗС України»: Трапезун – 5, Яворський – 3, Кас’ян – 3.

«Linevich Group»: Трофименко – 10, Феленюк – 5, Кушнерик – 5.

 


Ліга В

«FavBet» - «АБтП»

Доволі конкурентна боротьба проходить в лізі В серед учасників. Фактично, група має лише одного ярко вираженого лідера – «Омнітек». Враховуючи те, з ким колективу доведеться боротися, «FavBet» може зазіхнути наздогнати лідера. Для цього потрібно обігравати «АБтП». Останні зарекомендували себе як міцний колектив, проти якого неймовірно важко забивати та створювати небезпеку. Про це можуть констатувати гравці «Санта Бремор», які увесь перший тайм фактично не мали простору попереду. «Букмекери» ж, навпаки, діють у відкриту. Команда дозволяє грати супернику, а тому їх спаринги завжди багаті на голи. Прогнозуємо трудову нічию «АБтП».

Бомбардири:

«FavBet»: Бобрик – 10, Матвієнко – 5, Поштар – 5.

«АБтП»: Мудрицький – 4, Ткачук – 4, Павленко – 4.

 

«AVATAS-ЄвроСмак» - «Гренадер»

В попередньому 4 турі Другої ліги «Гренадер» поступився лідерам з різницею в один м’яч. По тій грі можна сказати, що долю поєдинку вирішувала фортуна. Не можемо ігнорувати силу «гренадерів», а тому мало шансів даємо «AVATAS-ЄвроСмак». Хіба що, в боротьбі за нічию. Останні також програли «Омнітеку» з різницею в один м’яч (2:3), після чого була невдала перестрілка проти «букмекерів» та перемога над «Balteco». Зрештою, якщо фортуна буде на їх боці, то «Гренадери» без проблем спорткомплекс «КПІ» не покинуть.

Бомбардири:

«AVATAS-ЄвроСмак»: Якимов – 7, Шустенко – 6, Кальченко – 5.

«Гренадер»: Чумак – 14, Шимків Н. – 10, Шимків О. – 7.

 

«Balteco» - «Омнітек»

Центральний поєдинок Ліги В пройде в неділю о 14:40. Точно знаємо, що за «Balteco» вболіватиме практично вся група конкурентів. Ідеальним сценарієм для інших команд, звісно, буде нічия в тому матчі. Проте, прогнозувати щось надзвичайно важко. Бачили ми, що «Омнітек» може втрачати очки та й пропускає голи доволі часто. Цікаво те, що у 2 турі нового раунду змагань гравці команди «Омнітек» поступилися 1:2 «АБтП». Роздумів додає також недостатня надійність оборони. В останньому матчі «Омнітек» пропустив п’ять голів! Той колектив, лідери якого підійдуть в накращих кондиціях до гри, переможе.

Бомбардири:

«Balteco»: Гомель – 7, Концеба – 5.

«Омнітек»: Павлусенко – 7, Загородній – 5.

 


Ліга С

«ПУМБ» - «Адвокати Київщини»

Зустріч з гравцями «ПУМБ» поки що ні для кого не складалася вдало. Колектив в прекрасній формі здобув 4 перемоги з максимально можливих та фактично забронював за собою першу сходинку таблиці. «Адвокати Київщини» не протистояли «банкірам» до цього. В цілому, у «Адвокатів» не зовсім приємні результати. Так, в останній грі ще у 3 турі вони здобули перемогу 2:1 над «Політехніком», однак в решті ігор команда дуже багато пропускала голів. Та й «Політехнік» у цьому розіграші важко віднести до лідерів. Прогнозуємо домінування на полі команди «ПУМБ», а рахунок вже буде таким, якого вони захочуть. Чи ще є місце дивам?

Бомбардири:

«ПУМБ»: Звонков – 12, Кравець – 8, Глущук – 5.

«Адвокати Київщини»: Назаров – 3.

 

«iRoomStore» - «Lucky Labs»

Хоч «Lucky Labs» по рахунку ледве ноги винесли після розгромної поразки від колектива «ПУМБ» (4:0), саме цей колектив вважаємо фаворитами зустрічі 5 туру. Все тому, що результати «iRoomStore» ще гірші. Команда набрала лише 3 бали до цього часу, лише раз упевнено перемігші «Альфа-Банк» 8:3. Інтриги поєдинку хіба додає той факт, що «iRoomStore» у більш ранній грі з «ПУМБ» зуміли нав’язати цікаву боротьбу, де програли лише в один м’яч (2:3). У цій грі можливо все. Так, є фаворитом на папері «Lucky Labs», проте реальну силу команд побачимо вже скоро!

Бомбардири:

«iRoomStore»: Кучеренко – 10, Осташевський – 8.

«Lucky Labs»: Клокун – 7, Зінченко – 4.

 

«Політехнік» - «ID-AUTOGROUP»

Непередбаченою, а тому й цікавою буде гра між даними суперниками в 5 турі Другої ліги. Команди впритул знаходяться в турнірній таблиці. Більш того, перемога подарує тій чи іншій команді можливість повернутися до гонки за пріоритетні позиції, в той час як нуль очок може лишити далеко позаду. Схожа доля у команд. Ще в першому турі обидва колективи в своїх спарингах здобули по 3 бали та вийшли уперед, однак впродовж наступних ігор результати були далеко не найвтішними. На перший план вийде гра в обороні. Велику ціну матиме перший забитий гол, оскільки саме він може задати тон подальшому перебігу подій.

Бомбардири:

«Політехнік»: Олексієнко – 4, Кожома – 3, Мельниченко – 3.

«ID-AUTOGROUP»: Куровський – 5, Джух – 4, Меджитмухаммет – 3.

 


Ліга D 

«УС» - «ФК АБ»

Справжнє випробування чекає на команду «УС». Хлопці в двох попередніх зустрічах здобули максимальний результат! Проте, якщо говорити про набрані бали, то їх 6, як і у «ФК АБ». Останні провели на один поєдинок більше, одного разу вони програли «Сталексу», де не змогли навіть відкрити рахунок. Втім, «УС» перемагали упевнено, та лише проти колективів, які наразі опинилися внизу турнірної таблиці – «TRIOLAN» та «Deloitte». Що цікаво, «ФК АБ» також перемагав лише у цих колективів. Абсолютно непередбачуваний результат чекатиме на нас в центральній грі Ліги D.

Бомбардири:

«УС»: Костюк – 4.

«ФК АБ»: Калька – 3, Веренчук – 3.

 

«TRIOLAN» - «Deloitte»

Битва за честь – якщо говорити «голосно», то саме так можна описати гру 5 туру між цими колективами. «TRIOLAN» та «Deloitte» мають негативну тенденцію виступів у групі. У «аудиторів» чотири поразки підряд, в той час як «TRIOLAN» тижнем тому десь неочікувано відібрав очки у «Сталекса». Наздогнати решту команд буде вкрай важко, тому мова йде більше про власні амбіції та бажання продемонструвати яскраву гру. У «TRIOLAN» традиційно увагу варто приділяти таким гравцям, як Стрілецький та Марченко. Є свій джокер в рукаві у «Deloitte» - це Дільгам Гаджиєв, котрий легко реалізовує створені для нього нагоди. 6 забитих м’ячів доволі серйозний показник для гравця, особливо коли це майже 50% від усіх результативних пострілів команди. Втім, не статистика грає у футзал.

Бомбардири:

«TRIOLAN»: Стрілецький – 7, Марченко – 3, Уланов – 3, Суботський – 3.

«Deloitte»: Гаджиєв – 6, Заєць – 2.

До зустрічі на іграх!

 

Прес-служба ФФзК

Статистика

Турнирная таблица

Желтые карточки

Красные карточки

Голы

Пенальти с 10-ти метров

Пенальти с 6-ти метров

Вторая желтая карточка

Бомбардиры весь список