Все новости
Друга Ліга 2017/1816 марта 2018
Хто фінішує з медалями. Анонс 6 туру Другої ліги Києва

До Києва потроху повертається тепло та сонячна погода, на паркетах ж головних спорткомплексів столиці цих вихідних проходитимуть одні з останніх баталій сезону 2017/2018 Другої ліги Чемпіонату Києва з футзалу. Чого очікувати від майбутніх спарингів глядач

Камбек «Політехніка», привіт від «Balteco» лідерам та інші події 5 туру Другої ліги

5 тур став надією для багатьох команд, оскільки саме в ньому багатьом з учасників ліги вдалося покращити своє турнірне становище, навіть після серії не найкращих результатів. До вашої уваги пропонується огляд матчів 5 туру Другої ліги.

Тиск на «Омнітек», очікування від «Luxoft» та чи зможуть зупинити «УС». Анонс 5 туру Другої ліги

Перед 5 туром в кожній з Ліг сформувалася певна когорта лідируючих команд та тих, які опинилися в ролі наздоганяючих. В новому анонсі ми спробуємо коротенько розібрати фаворитів та передати важливість матчів для кожної з команд-учасників.

Друга Ліга 2017/1827 февраля 2018
Магія Дубея, вихід «Linevich Group» на вершину та камбек «Омнітека». Огляд 4 туру Другої ліги

Четвертий тур подарував нам низку сенсацій. Варто хто очікував, що «iRoomStore» та «TRIOLAN» наберуть очки в своїх протистояннях. Мало хто сподівався, що «Альфа-Банк» та «Balteco» в своїх Лігах несподівано втратять очки. І точно ніхто не міг передбачити р

Друга Ліга 2017/1823 февраля 2018
Анонс 4 туру Другої Ліги Києва

Влаштовуємося зручніше, на трибунах або перед live-стрімами з місця подій, на нас чекають цікаві битви Другої ліги, в яких можливі будь-які результати. Розглянемо детальніше положення та кондиції команд перед очними баталіями цих вихідних.

Друга Ліга 2017/1820 февраля 2018
«ПУМБ» лишається в лідерах, «Бізнесоілгруп» втрачає очки на останніх хвилинах та усі події 3 туру Другої ліги

3 тур є певною контрольною точкою для команд. Після стартових турів можна вже робити певні висновки, а також вимальовується картинка в кожній з турнірних таблиць. Розглянемо детальніше головні події матчів 3 туру Другої ліги в нашому матеріалі.

Друга Ліга 2017/1814 февраля 2018
Вторая лига Киева. «МХП» громит «Triolan», камбек «Бизнесоилгрупп» и другие новости прошлого тура

В минувшие выходные, во многом, из-за проведения ежегодного корпоративного турнира по футзалу ПСГ «Ковальская», во второй лиге состоялось всего шесть поединков. Однако, даже не сомневайтесь, что интриги в них было более чем достаточно.

Друга Ліга 2017/181 февраля 2018
Анонс второй лиги. Пасичник против Пидорина, забьет ли снова Перепеленко, битва аутсайдеров в группе «D» и это еще не все!

Во втором туре Второй лиги будет много интересных дуэлей, причем не только командных, но и персональных.

Друга Ліга 2017/1831 января 2018
Вторая лига. Вырисовываются фавориты в группе «А», «Гренадер» берет реванш, а «ФК АБ» побеждает в битве аутсайдеров!

Естественно, те факты, о которых написано в заголовке, далеко не все, что происходило в минувшем туре Второй лиги. Интересных результатов было хоть отбавляй, а прямо сейчас мы вкратце расскажем о каждом из них.

Статистика

Турнирная таблица

Желтые карточки

Красные карточки

Голы

Пенальти с 10-ти метров

Пенальти с 6-ти метров

Вторая желтая карточка

Бомбардиры весь список