Видео матча
Альтернатива - DITAK
Сезоны
Отчет
Альтернатива
Альтернатива
DITAK
DITAK
Групповой Этап – Туры – Тур ХVІІІ – 16 июня 2020 19:00 Альтернатива - DITAK
24 (17) Удары (в створ) 23 (15)
14 Сейвы за игру 11
8 Фолы за игру 7
Солонина Максим Лучшие игроки Новак Дмитрий
Чернев Валерий
16'
Воронюк Николай
17'
Солонина Максим
18'
Пашко Андрей
32'
Солонина Максим
34'
Солонина Максим
38'
Новак Дмитрий
27'

«Альтернатива»-«DITAK»: Все максимально прогнозовано

Підопічні Миколи Костенко всі питання в турнірному плані вирішили, тому звітна зустріч була простою формальністю. За будь-якого результату представники «Альтернативи» залишались третіми, тому звітне протистояння можна було б віднести до розряду тренувальних. В свою чергу номінальні гості також в разі успіху не змогли покращити позиції в турнірній таблиці, але прагнули обіграти одну з провідних команд столиці.

По першим хвилинам матчу команди грали на рівних і важко було віддати комусь перевагу. Номінальні гості регулярно виводили на ударні позиції Бульбіна та Кульгука, але ніяк не вдавалось довести справу до голу і змінити ситуацію на табло. Натомість у «Альтернативи» не грав Микола Кібиш, тому підопічні Миколи Костенко діяли в доволі експерементальних четвірках. Не дивлячись на цей факт, з часом «Альтернатива» стала більше атакувати створювати чимало небезпечних нагод біля володінь Загоруйко. Номінальні гості змушені були оборонятись великими силами, але піти за нічийного рахунку на перерву невдалось. Наприкінці першої половини зустрічі  Чернєв-Воронюк записали по голу собі в актив, а буквально перед свистком про завершення першого тайму юний Солонина зняв всі питання стосовно переможця зустрічі-3:0.

Після перерви підопічні Костенко трохи розслабились і особливо не квапились в атаку. Очевидно, що рахунок дозволяв грати «Альтернативів» в такому дусі, тому не варто було ризикувати. Натомість у команди «DITAK» стало з`являтись більше моментів та нагод. Такий активності суперника номінальні господарі не придали значення, а дарма. Вже на 27-й хвилині Дмитро Новак обіграв двох опонентів та поцілив точно в кут-3:1. Цей гол дав надію на інтригу, але водночас мотивував підопічних Миколи Костенко. Гравці «Альтернативи» знову увімкнулись на повну і наприкінці зустрічі шокували своїх опонентів, адже нестримний Солонина оформив дубль, а Пашко також не забув передати вітання голкіперу «DITAK»-6:1. Зазначимо, що номінальні гості в останні хвилини зустрічі грали з 5-м польовим, але це не дало абсолютно ніякого результату.

Вітаємо гравців «Альтернативи» з чудовим завершенням сезону і бронзовими медалями чемпіонату. В свою чергу бажаємо успіхів команді «DITAK» в наступному сезоні та підкорення нових вершин.