BudmonsteR-Akvilon - 2ТК
BudmonsteR-AKVILON
2ТК (ТСП-Трансбуд-Кудрівка)
Групповой Этап – Туры – Тур ХVІІІ – 13 июня 2020 14:00 BudmonsteR-AKVILON - 2ТК (ТСП-Трансбуд-Кудрівка)
24 (16) Удары (в створ) 32 (19)
15 Сейвы за игру 14
8 Фолы за игру 9
Потапов Андрей Лучшие игроки Демиденко Константин
Алексюк Максим
9'
Шклярук Никита
14'
Аксенов Ярослав
16'
автогол
Семенов Александр
17'
Заворотный Ярослав
20'
Демиденко Константин
15'
16'
28'
35'

«Budmonster-Akvilon»-«2ТК-ТСП-Трансбуд-Кудрівка»: Золоті медалі і Демиденко

Звітна зустріч була вкрай важлива для підопічних Ільдара Макаєва, оскільки в разі перемоги представники «Budmonster-Akvilon» оформили б золоті медалі чемпіонату та здобули довгоочікувані медалі. Саме тому, «Будівельники» продемонстрували максимальний збір, щоправда не могли розраховувати на Івана Глуцького. Натомість у колективу «2ТК» не було особливої мотивації, оскільки потрапити в ТОП-3 вже нереально, але при цьому підопічні Віталія Мельника продемонстрували належний збір на гру.

По першим хвилинам матчу важко було віддати перевагу одній з команд. Проте, «Будівельники» грали з більшим бажанням і робили все можливе, щоб відкрити рахунок у зустрічі. Підопічні Макаєва діяли в комбінаційній манері, але до голу справу довести не вдавалось. В свою чергу підопічні Мельника відповідали пострілами з середньої дистанції, а рахунок на табло змінився лише на 9-й хвилині ігрового часу. Алексюк з близької дистанції вистрілив і записав гол собі в актив-1:0. Номінальні гості не змогли оформити м’яч у відповідь. А вже за декілька хвилин підопічні Макаєва підтвердили свої чемпіонські амбіції і завдяки влучному удару Шклярука змогли подвоїти перевагу-2:0. Такий рахунок дещо розслабив «Будівельників», а в цей самий момент увімкнувся Костянтин Демиденко. Колишній гравець команди «Епіцентр-К» буквально самотужки за хвилину вистрілив дублем і звів гру до нічиєї-2:2. Підопічні Мельника дуже легко виправили ситуацію, але наприкінці тайму отримали прикрий автогол від Аксенова, а також прогавили Семенова, котрий примножив успіх свого колективу-4:2. Номінальні гості відповіли кілько ударами, але це не допомогло виправити ситуацію. Більше того, перед свистком на перерву сольний рейд зробив Заворотній, встановивши остаточний рахунок першої половини зустрічі-5:2.

Після перерви «Будівельники» спробували зіграти по рахунку і подумали, що все вже вирішено. Це була хибна думка, оскільки представники «2ТК» не здавались, а робили все можливе, щоб відігратись. Вже в середині другої половини зустрічі Демиденко оформив хет-трик і повернув надію на інтригу-5:3. Підопічні Макаєва відповіли нереалізованим виходом один в один від Шклярука, а також змарнували три потенційно гольові контратаки. Натомість номінальні гості вже ближче до 34-ої хвилини змогли ще раз порадувати власних вболівальників завдяки шаленому голу від невгамовного Демиденко-5:4. Підопічні Макаєва розуміли, що вже немає права на помилку, хоча встигли не реалізувати десятиметровий удар. В свою чергу колектив «2ТК» останні хвилини зустрічі грав з 5-м польовим, але звести гру до нічиєї так і не вдалось.

Tаким чином «Будівельники» здобули три бали, котрі допомогли здобути довгоочікуване чемпіонство. Ільдар Макаєв виконав задачу на сезон, тому в повній мірі може бути задоволений своїми підопічними. Команда «Budmonster-Akvilon» вже на один сезон серед лідерів, а зараз тріумфує у вищій лізі Києва. В свою чергу команда «2ТК-ТСП-Трансбуд-Кудрівка» отримала чудову ігрову практику, а Демиденко провів фантастичну гру і привернув до себе увагу футзальних скаутів з усієї України.