INTERFAVBET - 2ТК
INTERFAVBET
INTERFAVBET
2ТК (ТСП-Трансбуд-Кудрівка)
Групповой Этап – Туры – Тур ХVI – 29 февраля 2020 18:30 INTERFAVBET - 2ТК (ТСП-Трансбуд-Кудрівка)
26 (14) Удары (в створ) 26 (11)
11 Сейвы за игру 11
8 Фолы за игру 7
Кутовой Ярослав Лучшие игроки Акесёнов Ярослав
Нестерук Виталий
4'
Веремейчук Иван
9'
Кутовой Ярослав
40'

«InterFavbet»-«2ТК-ТСП-Трансбуд-Кудрівка»: Запитань більше, ніж відповідей

Підопічні Віталія Нестерука на минулому тижні обіграли останню команду чемпіонату, тому прагнули закріпити свій успіх з суперником, котрий бореться за призові місця. Задача у команди «InterFavbet» була не з простих, проте, цілком реальна. Оскільки у «2ТК» є проблеми зі збором та й останнім часом підопічні Віталія Мельника не часто радують своїх вболівальників переможними результатами.

Номінальні господарі дуже потужно розпочали матч і з перших хвилин пішли в атаку. Колектив «InterFavbet» відмінно увійшов в гру, тому не дивно, що вдалось оформити швидкий гол. Вже на 4-й хвилині Нестерук здійснив рейд з власної половини поля і гарматним ударом під поперечину зумів відкрити рахунок в матчі-1:0. Підопічні Мельника відповіла двома пострілами від Аксенова та Накаєва, але ситуація на табло так і не змінилась. Натомість вже в середині першої половини матчу Іван Веремійчук отримав передачу в чужому штрафному майданчику і просто розстріляв голкіпера-2:0. В цій ситуації підопічні Мельника провели зміну на чужому м’ячі, тому отримали необов’язковий гол у свої ворота. Не дивлячись на такий розвиток подій, команда «2ТК» змогла перехопити ініціативу і чимало часу проводила на половині поля суперника. Підопічні Віталія Мельника створювали багато гольових моментів, але голкіпер «InterFavbet» діяв просто бездоганно. В свою чергу номінальні господарі зберегли свою комфортну перевагу в рахунку і з результатом 2:0 команди пішли на перерву.

В таймі другому колектив «2ТК» став ще більше часу приділяти атаці та ударам по воротах. Демиденко, Аксенов та Накаєв при першій же можливості пробивали, проте, Поліщук діяв просто бездоганно. Голкіпер «InterFavbet» мав дуже багато ігрової практики і постійно був в епіцентрі подій. З іншого боку підопічні Нестерука проводили цікаві контратаки, правда, не так часто, як би хотілось. Очевидно, що номінальні господарі грали по рахунку і особливо не квапились в атаку, оскільки прагнули зберегти переможний для себе результат. В свою чергу команда Віталія Мельника мала чимало моментів та відмінних можливостей, щоб скоротити відставання в рахунку і відігратись, але Олександр Поліщук став героєм вечора. Голкіпер «InterFavbet» максимально якісно гра та можна сказати, що взагалі не припускався помилок. Наприкінці зустрічі номінальні гості спробували розіграти 5-го польового на постійній основі, щоправда, ризик не виправдав себе. Оскільки на 40-й хвилині помилились на половині поля суперника, а Кутовий ударом з власної половини поля встановив остаточний рахунок матчу-3:0.

У підсумку констатуємо непросту перемогу команди «InterFavbet». Підопічні Нестерука проявили характер і змогли здобути потрібний результат. Натомість колектив «2ТК» після нічиєї зазнав поразки, тому ризикує завершити сезон без медалей, враховуючи що у команди «Skidka» ще три матчі в запасі і підопічні Олега Шуста зроблять все можливе, щоб повернутись до групи лідерів.

Автор: Олександр Лаврик