30'
Волошин Дмитрий
39'

«Griffin»-«Grifon»: Блискучий дебют Шувалова!

Команда «Griffin» продовжує боротись за ТОП-3, тому прагнула здобути перемогу, щоб закріпитись серед лідерів. Правда, у підопічних Варениці був дуже незручний суперник, котрий вже встиг попсувати настрій передовим командам чемпіонату. Більше того, «Грифони» змінили тренера, тому номінальних гостей на матч виводив Дмитро Шувалов. Цей наставник не потребує окремої реклами, тому можна сказати, що команда «Grifon» оформила дуже потужний трансфер, щоправда наприкінці турніру.

Підопічні Євгена Варениці просто фантастично розпочали гру і вже на 5-й хвилині мали перевагу в два м’ячі. Оскільки в дебюті зустрічі Магда майстерно реалізував вихід віч на віч,  а потім Макеєв потужним ударом з-за меж штрафної подвоїв перевагу своєї команди-2:0. Очевидно, що будь-яка команда в такій ситуації не одразу б повернулась до гри, але це не стосується підопічних Шувалова. «Грифони» дуже швидко відігрались і вже на 5-й хвилині Музиченко після появи на полі зумів оформити гол буквально першим дотиком, а вже в середині тайму Бутко отримав передачу з глибини поля та опинився перед порожніми воротами, оскільки колектив «Griffin» грубо помилився в обороні-2:2. За такого розвитку подій команди почали грати на зустрічних курсах та обмінялись вбивчими нагодами. У «Грифонів» Чернявський завдав декілька гарматним ударів з котрими впорався Балашев, а y «Griffina» відзначимо Макеєва  і Магду, котрий встиг відзначитись ударом в поперечину. Таким чином в першій половині матчу визначити сильнішого не вдалось.

Після перерви підопічні Євгена Варениці пішли в атаку великими силами і заробили право на пенальті, котрий без проблем реалізував Макеєв-3:2. Номінальні господарі вийшли вперед, проте, не змогли примножити свій успіх. Більше того, у «Грифонів» на 200% увімкнувся Чернявський, котрий зумів за три хвилини оформити аж 3 результативних постріли -3:5. Підопічні Шувалова продемонстрували характер та діяли більш ніж переконливо. Окремо відзначимо, що команда «Grifon» діяла дуже впевнено і в захисті практично не помилялись. З іншої сторони підопічні Варениці награвали 5-го на постійній основі, тому не дивно,  що вже на 34-й хвилині Пантелейчук зумів скоротити відставання в рахунку-4:5. Команда «Griffin» пішла ва-банк, але Байдак зіграв просто бездоганно, здійснивши декілька фантастичних сейвів. Більше того, наприкінці зустрічі Волошин відібрав м’яч у Магди  на власній половині поля та поставив крапку у звітному протистоянні-4:6.

Вітаємо Дмитра Шувалова з чудовим дебютом в якості головного тренера команди «Grifon»! Можна сказати, що завдяки своєму наставнику «Грифони» повірили у власні сили та здобули дуже непросту і вольову звитягу в матчі з дуже сильним суперником. Натомість підопічні Варениці можуть звинувачувати лише себе, оскільки маючи перевагу в два м`ячі по ходу матчу, залишились без залікових балів.

Автор: Олександр Лаврик