Назаров Андрей
27'
33'

«ХІТ-2»-«Альтернатива»: Перемога на класі

Нещодавно підопічні Листопада розписали бойову нічию 2:2 з «2ТК», тому зараз прагнули здобути перемогу. Звичайно, суперник не з простих, проте колектив «ХІТ-2» на минулому тижні продемонстрував солідну гру та був готовий до нового виклику. В свою чергу підопічні Миколи Костенко продовжують боротьбу за чемпіонство, тому не можуть собі дозволити права на похибку. Представники «Альтернативи» налаштовані виключно на перемогу, а інший результат буде дорівнювати поразці.

Гравці «Альтернативи» дуже потужно розпочали гру і вже в дебюті зустрічі відвантажили два швидкі голи у ворота своїх опонентів. Спочатку Кодацький відгукнувся на передачу Кібиша, а вже на 5-й хвилині Воронюк з’явився в грі та відзначився корисними діями-0:2. Листопад вимушений був взяти хвилинну перерву, щоб трохи заспокоїти та мотивувати своїх підопічних. Окільки гравці команди «ХІТ-2» дуже багато дозволяли супернику, а Тарас Коваленко постійно був  в епіцентрі подій та рятував свій колектив, як міг. Варто заначити, що номінальні господарі практично не створювали гольових моментів і окрім пострілів Корольчука та Поліщука, важко щось пригадати. Можна сказати, що команда «ХІТ-2» демонструвала далеко свою не кращу гру, а героєм першої половини зустрічі став Тарас Коваленко, котрий встиг здійснити чимало сейвів та неодноразово рятував свою команду. З іншої сторони колектив «Альтернатива» мав достатньо нагод, щоб достроково зняти питання відносно переможця зустрічі, але обмежився двома голами на початку зустрічі.

Після перерви картина гри не змінилась, правда, підопічні Листопада намагались підключати Тараса Коваленко до своїх атак. Очевидно, що номінальні господарі мали велике бажання відігратись та стали частіше бити по воротах суперника, але це не давало бажаного результату. В свою чергу команда «Альтернатива» дуже грамотно діяла на власній половині поля, а вже на 27-й хвилині скористалась подарунком від Сергія Макаренко. Юний гравець «ХІТ-2» віддав необачну передачу підошвою в центрі поля,  а Андрій Назаров без проблем поцілив у порожні ворота, оскільки голкіпер підключився 5-м до атаки-0:3. Підопічні Миколи Костенко зробили відмінну заявку на перемогу, проте, номінальні господарі не полишали надії відігратись, а Андрій Поліщук на постійній основі став підключатись 5-м до атак. Ризик колективу «ХІТ-2» не виправдав себе, оскільки вже на 33-й хвилині Назаров оформив дубль та вбив всю інтригу-0:4.  Навіть в такій критичній ситуації підопічні Листопада не опустили руки, тому наприкінці зустрічі Єгор Сипливець отримав передачу від Ніфталієва(жахлива помилка у власному штрафному майданчику) та потужно вистрілив-1:4. Цей гол виявився останнім в матчі, а номінальні гості впевнено довели гру до переможного кінця.

Вітаємо підопічних Костенко з важливою перемогою і трьома заліковими балами. Команда «Альтернатива» провели класний матч, тому не дивно, що здобула відповідний результат. Натомість підопічні Листопада розчарували, а від гри попереднього туру абсолютно нічого не залишилось. Нажаль команда «ХІТ-2» не змогла провести два сильні поєдинки за два тижні.

Автор: Олександр Лаврик