28'
Торкин Даниил
40'

«Skidka»-«No Motors»: Рекорд туру

«Автомобілісти» в попередньому турі дуже близькими були до першим залікових пунктів, але пропустили 3 м`ячі на останніх хвилинах зустрічі з «InterFavbet». Зараз підопічні Саківського планували зупинити діючого чемпіона та створити головну сенсацію туру. Натомість колектив «Skidka» вже подумки був в Херсоні на матчі відповіді проти «Продексіму», а звітну зустріч розглядав, як підготовку до протистояння з трьохкратним чемпіоном України.

Матч просто жахливо розпочався для команди «No Motors», оскільки вже на 8-й секунді ігрового часу Ткаченко оформив гол після передачі Щириці-1:0. Цей результативний удар став початком великого розгрому для «Автомобілістів». Нажаль, але про інтригу не можна було говорити, адже вже на 10-й хвилині рахунок був 3:0, а Щериця, Галицький та Ведмідь зняли всі питання стосовно переможця матчу-4:0. Підопічні Шуста почувались доволі комфортно і навіть не думали зупинятись на досягнутому. Очевидно, що колектив «Skidka» прагнув оформити комфортну різницю м’ячів, тому вже в першій половині зустрічі довів справу до розгромного рахунку – 8:0. Номінальні гості навіть намагались ефектно обігрувати своїх опонентів та моментами грали на публіку. Натомість «Автомобілісти» попросту не мали нагод, щоб оформити хоча б гол престижу, тому не дивно, що другий тайм став простою формальністю.

В таймі другом команда «Skidka» продовжувала домінувати і марнувати вбивчі епізоди. Варто відзначити Дмитра Самсоненко, котрий попри чималу кількість пропущених м’ячів, робив все можливе, щоб зіграти надійно. Проте, вже на 26-й хвилині Щириця оформив свій черговий, а за мить Марьєвич сказав своє слово в атаці-10:0. Не дивлячись на критичну ситуацію «Автомобілістів», у складі номінальних гостей можна відзначити Рената Мірошнікова, котрий потужним ударом з гострого кута зумів оформити результативний удар-10:1. Звичайно, про камбек мова не йшла, проте, вдалось трошки покращити собі настрій, але ненадовго. Адже вже на 32-й хвилині Ткаченко оформив 11-й результативний постріл своєї команди і відверто кажучи кожна з команд чекала завершення поєдинку, адже сенсу продовжувати гру просто не було-11:1. До завершення гри залишалось більш ніж достатньо ігрового часу, але глядачі ще встигли побачити лише один гол у виконанні Торкіна, котрий поставив крапку у звітному протистоянні-12:1.

Таким чином підопічні Олега Шуста здобули найлегшу перемогу в сезоні та в гарному настрої підходять до виїздної гри. Сподіваємось, що столичні футзалісти зможуть порадувати своїх вболівальників і прикладуть максимум зусиль, щоб вийти у фінал чотирьох. Відносно підопічних Саківського, то тут важко знайти причини такої розгромної поразки. Очевидно, що «Автомобілісти» виявились просто не готові до матчу і все.

Автор: Олександр Лаврик