Видео матча
BudmonsteR-Akvilon - DITAK
Сезоны
Отчет
BudmonsteR-AKVILON
BudmonsteR-AKVILON
DITAK
DITAK
Групповой Этап – Туры – Тур ХVI – 29 февраля 2020 12:30 BudmonsteR-AKVILON - DITAK
28 (13) Удары (в створ) 29 (16)
13 Сейвы за игру 5
7 Фолы за игру 8
Глуцкий Иван Лучшие игроки Косенко Владимир
Потапов Андрей
11'
Глуцкий Иван
17'
Глуцкий Иван
20'
Потапов Андрей
24'
Потапов Андрей
28'
Глуцкий Иван
29'
Корнийчук Павел
30'
Глуцкий Иван
38'
Кульгук Дмитрий
22'
Иванюк Иван
26'
Косенко Владимир
33'

«Budmonster-Akvilon»-«DITAK»: Черговий крок до чемпіонства

 «Будівельники» дуже ретельно готуються до матчів, адже зараз вирішальні ігри і неможна втрачати балів. Правда, представники «Budmonster-Akvilon» не могли розраховувати у звітній зустрічі на Ільдара Макаєва, котрий керував діями своєї команди з трибуни, а також на Семенова, проте, Олександр приїхав на матч в статусі вболівальника. З іншого боку представники «DITAK» не дорахувались Антона Старанчука, а так всі найсильніші приїхали на гру.

 По першим хвилинам матчу важко було віддати перевагу одній з команд, оскільки колектив «DITAK» намагався нічим не поступатись своїм опонентам. Номінальні гості пробивали по воротам суперника з дальньої дистанції і дуже непогано розігрували стандарти. Проте, з часом «Будівельники» взяли ініціативу в свої руки та великими силами пішли в атаку. Підопічні Макаєва стали діяти агресивніше на половині поля суперника, а вже в середині першої половини матчу змогли порадувати своїх шанувальників шаленим голом. Після передачі з кута поля Потапов класно пробив з льоту і відзначився одним з найкрасивіших м’ячів  в турі-1:0. За такого розвитку подій команда «DITAK» спробувала активізуватись, а Корольчук та Глуздовський нанесли декілька непоганих ударів по воротах Тимошенко. Проте, номінальні гості відгратись не змогли, а вже наприкінці тайму Іван Глуцький вистрілив дублем та встановив остаточний рахунок першої половини матчу-3:0.

 Після перерви команда «DITAK» змогла доволі швидко скоротити відставання в рахунку, завдяки пенальті, котрий викликав бурю емоцій у «Будівельників», але Кульгук без проблем реалізував вирок арбітра-3:1. Цей гол дав надію, проте, вже на 24-й хвилині Потапов знову сказав своє слово в атаці-4:1. Варто зазначити, що підопічні Ільдара Макаєва отримавши комфортну перевагу, збавляли оберти, чим викликали дуже негативну реакцію свого тренера. Натомість вже на 28-й хвилині Іванюк спробував повернути інтригу та потужним ударом з гострого кута відзначився результативним ударом-4:2. Номінальні гості не здавались, проте, вже в середині другого тайму тріо Глуцький-Потапов-Корнійчук зняли всі питання відносно переможця зустрічі, оскільки змогли записати по голу собі в актив-7:2. Таким чином доля матчу була вирішена і вже не можна було говорити про інтригу, не дивлячись на розіграш 5-го та результативні дії від Володимира Косенко-7:3. Представники «Budmonster-Akvilon» останні хвилини матчу провели в обороні, але це не завадило наприкінці зустрічі відзначитись Івану Глуцькому, котрий по суті став героєм звітного протистояння та найрезультативнішим гравцем зустрічі-8:3.

 У підсумку вітаємо «Будівельників» з важливою перемогою, котра ще на один крок наблизила підопічних Макаєва до довгоочікуваного чемпіонства. Представники «Budmonster-Akvilon» провели сильний матч, а особливо це стосується дуету Глуцький-Потапов, оскільки цей тандем оформив аж 7 результативних пострілів на двох. Натомість команда «DITAK» не змогла дати бій, а в таймі другому пропустили аж занадто багато, щоб розраховувати хоча б на один заліковий бал.

 

Автор: Олександр Лаврик