2ТК - ХІТ-2
2ТК (ТСП-Трансбуд-Кудрівка)
ХІТ 2
ХІТ 2
Групповой Этап – Туры – Тур XV – 22 февраля 2020 17:30 2ТК (ТСП-Трансбуд-Кудрівка) - ХІТ 2
22 (14) Удары (в створ) 16 (11)
9 Сейвы за игру 12
9 Фолы за игру 9
Сакивский Евгений Лучшие игроки Лифер Александр
Сакивский Евгений
26'
29'
Корольчук Богдан
5'
Лифер Александр
39'

“2ТК-ТСП-Трансбуд-Кудрівка”-”ХІТ-2”: Орли Листопада!

Підопічні Віталія Мельника вже достатньо втратили балів, тому прагнули здобути виключно максимальний результат. Команда “2ТК” веде боротьбу за трійку і не дивлячись на кадрові проблеми, планувала здобути виключно 3 залікові бали. В свою чергу підопічні Листопада після вильоту з кубку Києва почали демонструвати дуже цікавий футзал, а це означало, що найближчим часом команда “ХІТ-2” зможе про себе дуже гучно заявитию. Звичайно, номінальні гості не ведуть боротьбу за медалі, але мають всі шанси, щоб створити проблеми для лідерів.

Звітна зустріч розпочалась з шалених атак команди “ХІТ-2”. Підопічні Листопада спробували зіграти агресивно на половині поля суперника і в дебюті зустрічі мали 3 вбивчих моменти, але Чиженко зіграв максимально надійно. Проте, активність номінальних гостей дала результат, оскільки розіграш кутового на 4-й хвилині завершився голом від Корольчука-0:1. Підопічні Мельника явно не очікували такого потужного старту від своїх суперників. Представники “2ТК” відповіли потужними ударами Аксенова та Сандецького, але виправити ситуацію не вдалось. Більше того, номінальні господарі ніяк не могли підтвердити свій статус фаворита і ледь не отримали 2-й гол від Данько, котрий замкнув в пікаті простріл з флангу, але м`яч пролетів повз ворота! Підопічним Мельника було вкрай непросто і варто зазначити, що обидві команди діяли доволі жорстко, тому було зафіксовано чимало фолів та не обійшлось без жовтих карток. Зазначимо, що у команди “2ТК” був вбивчий момент наприкінці тайму, але Демиденко змарнував блискучий пас Віталія Мельника і з близької дистанції пробив занадто високо! Таким чином підопічні Листопада змогли витрати першу двадцятихвилинку завдяки голу Корольчука і якби не Чиженко, то мали шанси забити набагато більше.

Після відпочинку динаміка гри змінилась, оскільки Віталій Мельник знайшов потрібні слова для своїх підопічних. Команда “2ТК” перехопила ініціативу та великими силами пішла в атаку, а результат не змусив себе довго чекати. Номінальні господарі провели чимало атак і вже на 26-й хвилині Саківський вдало зіграв на добиванні та відновив рівновагу-1:1. Підопічні Листопада відповіли гарматними пострілами від Поліщука, а також мав непогану нагоду Богдан Корольчук. Правда, команда “2ТК” робила все можливе, щоб вийти вперед і вже в середині другої половини зустрічі підопічні Мельника досягли свого. Чиженко віддав класну передачу на Саківського, а Євген на досвіді прибрав Ліфера і оформив точний удар в дальній кут-2:1. Не дивлячись на другий пропущений м`яч, гравці команди “ХІТ-2” продовжували дотримуватись свого плану на гру. Підопічні Листопада діяли в комбінаційній манері і прагнули відігратись. Зазначимо, що колектив “2ТК” мав можливості забити третій гол, але голкіпер номінальних гостей встиг відзначитись кількома ефектними та дуже важливими сейвами. Більше того, підопічні Листопада провели серію класних атак, а на 39-й хвилині заробили кутовий, розіграш якого завершився голом від Олександра Ліфера-2:2. Цей результативний удар виявився останнім у матчі, а це означало, що сильнішого виявити не вдалось.

Вітаємо команду “ХІТ-2” з чудовим результатом. Підопічні Листопада проявили характер і змогли відігратись в протистоянні з дуже сильним суперником. Натомість команда “2ТК” явно незадоволена результатом, а кадрові втрати знову дали про себе знати. Очевидно, що нестабільітьність номінальних господарів пов`язана з відсутністю деяких гравців, тому сподіваємось, що виконавці з основної обойми “2ТК” дуже скоро відновляться.

Автор: Олександр Лаврик