Видео матча
Альтернатива - GRIFFIN
Сезоны
Отчет
Альтернатива
Альтернатива
GRIFFIN
GRIFFIN
Групповой Этап – Туры – Тур XV – 22 февраля 2020 16:00 Альтернатива - GRIFFIN
24 (14) Удары (в створ) 22 (14)
10 Сейвы за игру 11
7 Фолы за игру 8
Кодацкий Николай Лучшие игроки Бич Игорь
Кодацкий Николай
13'
Кибиш Николай
27'
Кибиш Николай
38'
Кодацкий Николай
38'
Кодацкий Николай
39'
Бич Игорь
14'
Макеев Константин
19'
Магда Александр
26'
Бич Игорь
27'

“Альтернатива”-”GRIFFIN”: Матч туру!

 Звітне протистояння було вкрай важливе для обох команд. З одної сторони “Альтернатива” переслідує лідера, а іншої підопічні Варениці прагнуть увірватись та закріпитись в ТОП-3. Саме тому колектив “GRIFFIN” думав виключно про перемогу і навіть не розглядав інші варіанти.

 Матч розпочався з активних дій підопічних Євгена Варениці. Номінальні гості спробували зіграти першим номером та нанесли чимало ударів по воротах своїх опонентів. Магда, Макеєв та Смоловик тримали в напрузі лінію захисту “Альтернативи”, але Андрій Бузенний діяв максимально надійно на воротах і рятував свій колектив. Натомість підопічним Миколи Костенко знадобилось трохи часу, щоб увійти в гру належним чином. Номінальні господарі ближче до середини тайму стали створювати свої моменти, а вже на 12-й хвилині повели в рахунку. Кодацький відгукнувся на передачу з флангу та з близької відстані пробив повз Балашева-1:0. В цій ситуації лінія оборони команди “GRIFFIN” зіграла далеко не ідеально. Проте, вже за декілька миттєвостей  Біч отримав передачу від Макеєва та поцілив точно в нижній кут-1:1. Рахунок став рівним, а команди продовжували обмінюватись небезпечними моментами. В такій ситуації краще себе проявили підопічні Варениці, оскільки на 19-й хвилині Макеєв після розіграшу кутового оформив гол та встановив остаточний рахунок першого тайму-1:2.

Після перерви глядачі СК “КПІ” стали свідком справжнього футзального шедевру. Вже на 25-й хвилині ігрового часу Олександр Магда відчув себе бразильцем, підкинуся мяч неподалік воріт суперника і шаленим ударом в 9-ку ледь не порвав сітку воріт-1:3. Цей гол став окрасою туру, а Олександр не забув також ефектно відсвяткувати  свій результативний удар. Підопічні Костенко змушені були діяти рішуче в такій ситуації, тому більше часу стали приділяти грі в атаці. Киян та Кібиш вели команду за собою і робили все можливе, щоб відігратись. Така активність дала потрібний результат, оскільки на 27-й хвилині Кібиш більярдним ударом від стійки скоротив відставання в рахунку-2:3. Підопічні Варениці відповіли змарнованим супер моментом Біча, а вже на 28-й хвилині Ігор реабілітувався і оформив дубль-2:4. Підопічні Варениці отримали доволі комфортну перевагу в рахунку, правда, цього було замало, щоб говорити про підсумковий успіх. Представники “Альтернативи” продовжували дотримуватись свого плану на гру і наприкінці зустрічі просто шокували своїх опонентів. Дует кумів Кодацький-Кібиш зумів тричі засмутити Юрія Балашева за 2 хвилини до фінальної сирени! Підопічні Варениці були шоковані таким розвитком подій, але не змогли виправити ситуацію, хоча мали близько хвилини, щоб розіграти 5-го польового і фінальний свисток арбітра зафіксував результат 5:4.

 Вітаємо команду “Альтернатива” з фантастичною грою і позитивним результатом. Підопічні Миколи Костенко проявили характер та змогли порадувати своїх вболівальників. Відносно колективу“GRIFFIN”, то відзначимо шалений гол Олександра Магди та подякуємо підопічним Євгена Варениці за дуже цікаву гру.

 

Автор: Олександр Лаврик