Видео матча
INTERFAVBET - DITAK
Сезоны
Отчет
INTERFAVBET
INTERFAVBET
DITAK
DITAK
Групповой Этап – Туры – Тур XIV – 15 февраля 2020 15:35 INTERFAVBET - DITAK
23 (12) Удары (в створ) 27 (18)
12 Сейвы за игру 10
8 Фолы за игру 11
Дробашко Вадим Лучшие игроки Кульгук Дмитрий
Полищук Александр
4'
Дробашко Вадим
19'
Кульгук Дмитрий
6'
Кульгук Дмитрий
17'
10м
Кульгук Дмитрий
21'
Митленко Константин
30'
Кульгук Дмитрий
37'
Иванюк Иван
39'

“InterFavbet”-”DITAK”: З результативністю проблем немає

 Команда “InterFavbet” приїхала на матч без Віталія Нестерука і це була дуже серйозна втрата. Номінальні господарі також не могли розраховувати на Ярослава Кутового, але з гарних новин відзначимо повернення до складу Сергія Кучука. У колективу “DITAK” проблем зі збором не було, а на матч приїхало  аж 4 голкіпера. Невідомо з чим це пов`язано, але це доволі не стандарта ситуація для футзалу.

 Номінальні гості дуже непогано увійшли в матч, адже на перших хвилинах змогли створити декілька гострих моментів. Особливо старався Кульгук, котрий як завжди виконував функції лідера. В свою чергу підопічні Нестерука витримали натиск суперника, а вже на 4-й хвилині змогли відкрити рахунок в матчі. Олександр Поліщук підхопив м`яч на власній половині поля, прорвався до воріт суперника і потужно вистрілив-1:0. Голкіпер “InterFavbet” продемонстрував, як потрібно забивати. Проте, вже за декілька хвилин рахунок став рівним, адже Кульгук класно вистрілив з-за меж штрафної площі-1:1. За такого розвитку подій темп гри суттєво виріс і команди почали обмінюватись вбивчими моментами. У складі “DITAK” відзначимо Кульгука та Іванюка, а у “InterFavbet” відзначався Дробашко. Більше того, підопічні Нестерука навіть встигли оформити другий гол, правда, арбітри зафіксували фол в атаці і скасували взяття воріт. Також зазначимо, що фолів побільшало з обох сторін, тому не дивно, що номінальні господарі заробили право на десятиметровий удар. Правда, цей стандарт Олександр Поліщук реалізувати не зумів. Натомість вже на 17-й хвилині шостий фол від “InterFavber” трансформувався у гол з десятиметрової позначки від Кульгука-1:2. Проте, номінальні гості не змогли виграти першу половину зустрічі, адже Дробашко оформив “гол у роздягальню”, встановивши остаточний рахунок першого тайму-2:2. 

 В другій половині матчу глядачі СК “КПІ” знову побачили швидкий результативний удар, правда, на цей раз від Кульгука-2:3. Підопічні Нестерука відповіли непоганими моментами від Даниліва та Охременко, але відігратись ніяк не вдавалось. В свою чергу команда “DITAK” мала дуже непогані можливості після розіграшів стандартів, правда, Поліщук не помилявся та діяв максимально надійно. А вже на 30-й хвилині ігрового часу Мітленко реалізував вихід віч на віч та збільшив перевагу своєї команди-2:4. Підопічні Нестерука спробували великими силами піти в атаку, але це не дало бажаного результату. Представники “InterFavbet” не могли пробити Старанчука і наприкінці матчу захопились своєю атакою та отримали контрвипад, котрий завершився червоною карткою для Олександра Поліщука. Чисельну більшість команда “DITAK” реалізувала, а Кульгу оформив черговий гол -2:5. За такого розвитку подій номінальні господарі спробували розіграти 5-го польового, проте, це не допомогло врятуватись від поразки. Більше того, наприкінці зустрічі Іван Іванюк оформив гол у ворота своєї колишньої команди з власної половини поля та встановив остаточний рахунок матчу-2:6.

 Таким чином номінальні гості здобули заслужену звитягу, продемонструвавши чудову гру в кожному з таймів. Колектив “DITAK” провів сильний матч, тому здобуває відповідний результат. Натомість гравці “InterFavbet” не вразили і повинні пошвидше зробити висновки перед наступним туром.

 

Автор: Олександр Лаврик