BudmonsteR-Akvilon - Альтернатива
BudmonsteR-AKVILON
Альтернатива
Групповой Этап – Туры – Тур XIV – 15 февраля 2020 14:00 BudmonsteR-AKVILON - Альтернатива
34 (14) Удары (в створ) 32 (19)
16 Сейвы за игру 11
10 Фолы за игру 6
Семенов Александр Лучшие игроки Назаров Андрей
Корнийчук Павел
13'
Потапов Андрей
23'
Семенов Александр
28'
Воронюк Николай
17'
Кибиш Николай
29'
Назаров Андрей
40'

“Budmonster-Akvilon”-”Альтернатива”: Битва лідерів!

Звітний матч викликав чималий ажіотаж, адже зустрічались чемпіон та віце-чемпіон попереднього сезону. Більше того, команда “Альтернатива” розраховувала виключно на перемогу, адже в разі позитивного результату можна було б скоротити відставання від лідера до одного балу. Натомість “Будівельники” в разі успіх збільшували відрив від найближчих переслідувачів, тому можна сказати, що ставки були зависокі.

Колектив “Альтернатива” дуже класно розпочав матч і провів серію небезпечних атака. Більше того, Микола Кібиш зумів відзначитись потужним ударом в стійку, а також був момент, коли мяч влучив в поперечину воріт команди “Budmonster-Akvilon”. Очевидно, що підопічні Макаєва не поспішали в атаку і віддали ініціативу опонентам. Проте, з часом “Будівельники” гру вирівняли і матч став проходити на зустрічних курсах. Команди грали практично без центру поля, а вже на 10-й хвилині був оформлений перший результативний удар у звітному протистоянні. Кодацький втратив м`яч на власній половині поля, а досвідчений Павло Корнійчук в повній мірі скористався таким подарунком і відкрив рахунок в матчі-1:0. Представники “Альтернативи” змушені були відігруватись, але пробити Сергія Тимошенко ніяк не вдавалось. Перший номер “Будівельників” діяв просто фантастично. Натомість в атаці у підопічних Макаєва відзначимо Потапова та Заворотнього, щоправда ударам вище зазначених гравців не вистачало влучності. Зазначимо, що колектив “Альтернатива” дуже непогано атакував, а потім Микола Костенко випустив свого джокера-Миколу Воронюка. 10-й номер на сто відсотків виправдав довіру тренера, оскільки за півтори хвилини перебування в грі, зумів оформити гол та звести матч до нічиєї-1:1. Саме за такого рахунку команди пішли на відпочинок.

Другий тайм розпочався з потужних атак підопічних Костенко, але Сергій Тимошенко ніби зачарував свої ворота. Голкіпер “Budmonster-Akvilon” діяв максимально впевнено і партнери по команді грали аналогічно. “Будівельники” розігрували цікаві комбінації і вже на 23-й хвилині Потапов вивів свою команду вперед-2:1. Підопічні Костенко відповіли кількома гострими моментами Кібиша, а на 28-й хвилині знову розігрували з центру. Адже  Семенов гарматним ударом з лінії штрафної площі вивів свій колектив вперед-3:1. Зазначимо, що після цього голу Заворотній міг оформлювати четвертий результативний удар, але дивом не влучив у порожні ворота після класної передачі Глуцького. Натомість підопічні Костенко не здавались і вже в середині другої половини зустрічні нестримний Кібиш добився бажаного-3:2. Колектив “Альтернатива” прагнув відігратись і великими силами пішов в атаку. Підопічні Костенко розуміли, що неможна програвати. В свою чергу “Будівельники” перебудувались на контратакуючий лад. Підопічні Макаєва вдало оборонялись, правда, проти 5-го польового встояти не змогли. Наприкінці матчу Андрій Назаров за секунду до сирени зумів вирівняти ситуацію на табло і встановити остаточний рахунок матчу-3:3.

Таким чином команди не змогли визначити сильнішого, але при цьому продемонстрували гру дуже високого рівня. Бойова нічия 3:3 виглядає закономірною, оскільки ніхто не заслуговував на поразку. Дякуємо кожному, хто приймав участь в матчі, оскільки за такі матчі ми любимо футзал!

Автор: Олександр Лаврик