Ткаченко Эдуард
39'
40'

“Альтернатива”-”Skidka”: Матч туру!

Підопічні Миколи Костенко у новому футзальному році серйозно налаштувались повернути собі звання чемпіона, тому на гру з принциповим суперником мали подвійну мотивацію, а також дозаявили перспективного Максима Солонину. Команда “Альтернатива” в першому колі програла за рахунку 0:4, тому прагнула реваншу. Відносно представників “Skidka”, то тут Олегу Шусту вдалося зібрати всіх найкращих і обійшлося без серйозних кадрових втрат. Номінальні гості розуміли, що неможна втрачати бали, адже в такому разі важко буде наздогнати лідера чемпіонату.

Старт матчу для команду “Skidka” виявився найгіршим за останні 11 турів. Справа в тому, що підопічні Шуста пропустили швидкий гол зі стандарту від Миколи Кібиша, а також нічого не могли створити в атаці. Колектив “Альтернатива” виглядав набагато гостріше і попросту диктував свої умови гри. Діючий чемпіон виключно оборонявся, а попереду нічого не вдавалось взагалі. Важко сказати з чим це пов'язано, але це факт. Підопічні Миколи Костенко діяли дуже переконливо і якби не Дядюнець, то одним швидким голом справа б не обмежилась. Проте, представники “Альтернативи” не використали чимало можливостей і в середині першої половини матчу зробили подарунок для суперника. Підопічні Костенко не кращим чином розіграли аут на власній половині поля, а Кібиш не дивлячись віддав передачу на Рахметова, котрий чомусь пішов відкриватись у фланг, тому таким чином рахунок став рівним і Микола відзначився прикрим автоголом-1:1. Ця ситуація не стала на заваді яскравій грі Кібиша, адже вже за хвилину Микола оформив третій гол у зустрічі, реалізувавши небезпечний стандарт біля воріт суперника-2:1. Після другого пропущенного м'яча підопічні Олега Шуста почали створювати моменти. Юрій Щериця та Дмитро Медвідь відзначились непоганими ударами, але до голу справа не дійшла. Натомість колектив “Альтернатива” також встиг провести декілька гострих комбінацій, проте, голи Кібиша залишились єдиними в першій половині матчу і за мінімальної переваги підопічних Миколи Костенко команди пішли на відпочинок.

В таймі другому колектив “Skidka” не кращим чином увійшов в гру, адже на 23-й хвилині Миронов втратив мяч у центрі поля, а Солонина підхопив “шкіряного”, прорвався до воріт суперника і оформив дебютний гол на свою нову команду-3:1. Це була заявка на успіх,проте, підопічні Олега Шуста спробували зіграти в свою гру. Номінальні гості стали використовувати 5-го польового при атаках, а при втраті мяч Дядюнець повертався у ворота. Зазначимо, що представники команди “Skidka” великими силами атакували і мали два вбивчі моменти, але з близької дистанції Щериця та Цой не влучили у площину воріт! Це були “дзвіночки” для “Альтернативи”, проте, підопічні Костенко не зробили висновків, але тиск на ворота підопічних Миколи Костенко зростав з кожною хвилиною. Зазначимо, що номінальні гості діяли по рахунку і інколи проводили контрвипади, проте, були більше зосереджені на грі в обороні. Натомість підопічні Шуста досягли бажаного наприкінці зустрічі. Наприкінці зустрічі Ткаченко вистрілив дублем і звів матч до нічиєї-3:3. Відверто кажучи в одному з цих голів помилився Рахметов, котрий пропустив м`яч поміж ніг після удару форварда суперника з гострого кута. За такого розвитку подій у обох команд залишалось менше хвилини ігрового часу, щоб визначити сильнішого і в цій ситуації своє слово сказав Андрій Назаров. Один з найперспективніших гравців “Альтернативи” реалізував вихід віч на віч з гострого кута та поставив переможну крапку у звітному протистоянні-4:3.

Таким чином вітаємо команду “Альтернативу” з дуже непростою, але водночас вкрай важливою перемогою. Підопічні Миколи Костенко провели гру на дуже солідному рівні і здобули бажаний результат. Окремо відзначимо дебютний гол Солонини та хет-трик Кібиша(врахуємо автогол), оскільки ці гравці внесли дуже важливий внесок у кінцевий успіх. В свою чергу побажаємо колективу “Skidka” успіхів у виїзному матчі кубку України проти “Symbol” та сподіваємось на вихід столичної команди в 1/4 кубку України.

Автор: Олександр Лаврик