ХІТ-2 - BudmonsteR-Akvilon
ХІТ 2
ХІТ 2
BudmonsteR-AKVILON
Групповой Этап – Туры – Тур ХII – 25 января 2020 18:00 ХІТ 2 - BudmonsteR-AKVILON
22 (18) Удары (в створ) 19 (14)
7 Сейвы за игру 16
6 Фолы за игру 6
Макаренко Сергей Лучшие игроки Потапов Андрей
Корольчук Богдан
16'
Макаренко Сергей
40'
Потапов Андрей
9'
Шклярук Никита
10'
Заворотный Ярослав
22'
23'
26'
27'
30'

Друга команда «ХІТа» вийшла на матч проти «BudmonsteR-AKVILON» у трохи зміненому складі. Принаймні, було кілька нових облич, яких під час поєдинків першого кола не доводилось бачити. Тому, можна сказати, що це була трохи оновлена команда. І їй довелося протистояти колективу Ільдара Макаєва, який після важкої перемоги над чинними чемпіонами Києва у минулому турі були явно на ходу. А це означало, що для молодих «кабельників» цей матч точно не буде легким.

«Будівельники» на старті гри були дуже активними. Особливо це стосувалося Павла Химяка, який і передачі партнерам віддавав (щоправда, ці передачі не ставали результативними), і сам завершував атаки своєї команди. Фактично саме четвірка Химяка створювала у першому таймі більшість небезпечних моментів біля воріт Коваленка. Однак, до голу справа не доходила. У відповідь «кабельники» теж кілька разів спробували знайти шпарину у захисті суперників, проте «пробити» Тимошенка їм не вдавалося. До того ж, зазначимо, що дублерам «ХІТа» все-таки більше доводилось захищатись. Вочевидь, десь відчувалась відсутність Берладина, який зміг би додати стійкості обороні «ХІТа-2» (знаючи його непоступливість, це була би хороша опція у грі з таким суперником). Намагався брати ініціативу на себе Корольчук, проте цього подекуди було замало.

А ближче до середини першого тайму «BudmonsteR-AKVILON» відкрив рахунок у зустрічі. Це зробив Потапов, який, знаходячись під опікою біля чужих воріт, прийняв м’яч на «стовпа», розвернувся та зміг пробити з-під захисника. Коваленко явно не очікував такого удару, тому пропустив. А після цього відзначився і Химяк, який явно напрацював на свій гол. І так рахунок вже став 2:0 на користь підопічних Ільдара Макаєва. На цьому «BudmonsteR-AKVILON» не зупинявся і продовжував далі йти вперед, намагаючись збільшити свою перевагу. У відповідь на це «ХІТ-2» став грати з п’ятим польовим, і навіть створив кілька моментів біля воріт Тимошенка. Більше того – на 16-й хвилині «кабельники», завдяки голу Корольчука, змогли скоротити своє відставання в рахунку до мінімуму. Наприкінці першої половини гри підопічні В’ячеслава Листопада та Сергія Чепорнюка спробували зрівняти рахунок, проте цього разу Тимошенко зробив усе для того, щоб його команда пішла на перерву в якості переможця.

А вже друга 20-хвилинка розпочалася з двох голів у ворота Коваленка, внаслідок чого «BudmonsteR-AKVILON» вже вигравав з рахунком 4:1. Такий швидкий гольовий початок тайму не входив до планів «кабельників» - вони до цього були явно не готові. І це – при тому, що перед цим «ХІТ-2» сам міг принаймні двічі забивати. Тому, після двох пропущених м’ячів «кабельники» знову перейшли на гру з п’ятим. Однак, якщо у першому таймі розіграш зайвого гравця давав «ХІТу-2» бодай би якусь надію на порятунок та інтригу в матчі, то у другій 20-хвилинці гра вп’ятьох у «ХІТа-2» взагалі не пішла. Як результат – вже станом на екватор другого тайму «кабельники» отримали три голи у порожні ворота, і рахунок став 7:1 на користь «BudmonsteR-AKVILON». Після цього у «ХІТа-2» ворота почав захищати Члаїдзе, який, в принципі, непогано увійшов у гру. Те ж саме можна сказати про другого воротаря «BudmonsteR-AKVILON» Нещерета, який, до речі, ще і кількома «сейвами» відзначився.

Рахунок дозволяв підопічним Ільдара Макаєва теж пограти з п’ятим, і наставник «будівельників» користався такою можливістю. Однак, було видно, що у команди у жовтій формі немає такого принципового завдання забити у штучній більшості. «Будівельники» вже просто награвали п’ятого на майбутні матчі.

Втім, останнє слово все-таки залишилось за «ХІТом-2». На останній хвилині гри Макаренко скоротив відставання своєї команди, а заодно і підбив підсумок усього матчу – 7:2 на користь «BudmonsteR-AKVILON».