14'
Тменов Никита
20'

Після шаленого поєдинку, який «SKIDKA» та «GRIFFIN» влаштували у першому колі, можна було би чекати чогось подібного і зараз. Тому, одразу можна було готуватись до того, що цей поєдинок буде запеклим та багатим на емоції.

Чинні чемпіони Києва вже на 2-й хвилині показали своє бажання взяти реванш у «гріффінів» за поразку в матчі першого кола. Галицький відгукнувся на передачу з лівого флангу та пробив по воротах. Балашев хоч і піймав м’яч, але це було вже тоді, коли м’яч перетнув лінію воріт. Тому, незважаючи на всі апеляції з боку воротаря «гріффінів», гол був зарахований. Відповідь від «червоних» «прилетіла» так само швидко та несподівано. На 4-й хвилині підопічні Євгена Варениці розіграли аут неподалік біля воріт суперників, і Войтенко пробив. Дядюнець чомусь не був готовим до такого удару, тому пропустив гол у приблизно такому же стилі, як це зробив голкіпер збірної Німеччини Олівер Кан на футбольному Євро-2000, коли по його воротах пробив Сержіо Консейсао. І зазначимо, що для Дядюнця це вже друга результативна помилка протягом двох останніх матчів. Враховуючи те, що Дядюнець – далеко не останній голкіпер у чемпіонаті Києва, слід вважати, що такі помилки для воротаря такого класу є неприпустимими.

Втім, якщо повернутись до самої гри, то такий результативний початок виправдовував усі сподівання та прогнози щодо великої кількості забитих м’ячів. При цьому, треба зазначити, що незважаючи на те, що «GRIFFIN» швидко зрівняв рахунок, внаслідок чого мав деяку перевагу, та по ходу гри складалось враження, що «червоні» не зовсім увійшли у гру. Натомість, підопічні Олега Шуста після пропущеного м’яча по-спортивному завелись та почали робити все для того, щоб якомога швидше вийти знову вперед. Однак, у завершальній стадії атак Гавриленку та компанії не щастило. А от «GRIFFIN» своїм шансом скористався, щоправда, не без допомоги Галицького, на рахунок якого був записаний автогол. Фактично ці два пропущені голи «SKIDKA» пропустила з нічого. А тут ще далася взнаки і проблема з фолами, оскільки «SKIDKA» на початку гри нахапалася фолів, і це, врешті-решт, призвело до призначення дабл-пенальті. Але, на щастя для вболівальників чинних чемпіонів столиці, Войтенко цю «десятку» не забив. Однак, трохи згодом проблем додав ще і Шайдюк, який зробив рахунок 3:1 на користь «гріффінів». Цей гол був забитий вже у порожні ворота, оскільки «SKIDKA» вже тоді грала з п’ятим польовим. Однак, раділи підопічні Євгена Варениці недовго. Буквально тут же Гавриленко класним пасом вивів на ударну позицію Ткаченка, і той не схибив – 3:2, і інтрига в цьому поєдинку закрутилася з новою силою. До того ж, «SKIDKA» продовжувала грати вп’ятьох, і подекуди змушувала Балашева вступати у гру та рятувати свої ворота. На всі ці атаки «GRIFFIN» відповів «голом у роздягальню» у виконанні Тменова – 4:2 на користь «червоних», які на перерву пішли у явно хорошому настрої.

«GRIFFIN» розпочав другий тайм буквально на куражі. Принаймні, тепер підопічні Євгена Варениці увійшли у гру значно жвавіше, ніж у першому таймі. Відповідно, небезпеки біля воріт Дядюнця побільшало. Однак, збільшити свою перевагу «гріффінам» не вдавалось. Тим не менш, вони змусили своїх суперників здебільшого діяти другим номером. Але при цьому «SKIDKA» не полишала надій врятувати гшру. Щоправда, при цьому знову накопичувала фоли. Тим не менш, на 28-й хвилині Цой скоротив відставання своєї команди до мінімуму, і у підопічних Олега Шуста знову зажевріла надія як мінімум на нічию. Цю надію скоро втілив у життя Ткаченко, який замкнув класну комбінацію своїх партнерів.

А могла «SKIDKA» і пропустити, коли у її ворота знову був призначений 10-метровий. Однак, Макєєв не зміг переграти Дядюнця, хоча цей епізод фактично міг би стати одним з ключових у грі. Після того, як рахунок став 4:4, обидві команди намагались грати більш обережно, аби не припуститись фатальної помилки та не втратити бодай би нічию. Однак, ближче до кінця матчу «SKIDKA» знову почала ризикувати та активно йти вперед з п’ятим польовим. Вочевидь, Олега Шуста рахунок на табло спорткомплексу КПІ не зовсім влаштовував. Однак, незважаючи на всі зусилля, чинним чемпіонам Києва так і не вдалося схилити шальки терезів на свою користь. Так само як і не вдалося це зробити «гріффінам», хоча нічия, мабуть, їх більше влаштовувала