2ТК - GRIFОN
2ТК (ТСП-Трансбуд-Кудрівка)
GRIFON
GRIFON
Групповой Этап – Туры – Тур ХII – 25 января 2020 15:00 2ТК (ТСП-Трансбуд-Кудрівка) - GRIFON
26 (17) Удары (в створ) 20 (12)
5 Сейвы за игру 5
4 Фолы за игру 9
Демиденко Константин Лучшие игроки Чернявский Игорь
Фещенко Игорь
8'
Демиденко Константин
40'
Музиченко Владислав
2'
Слепнёв Владимир
11'
Волошин Дмитрий
16'
Чернявский Игорь
18'
Бутко Антон
32'
33'
37'

“2ТК”ТСП-Трансбуд-Кудрівка”-”GRIFON”: Сенсація туру!

Підопічні Мельника підходили до гри в статусі безперечних фаворитів і прагнули здобути перемогу у матчі з командою, котра наразі знаходиться задалеко від першої трійки. Тим паче, що “Грифони” продемонстрували далеко не оптимальний збір, а дехто взагалі запізнився на матч.

Гра розпочалась з атак підопічних Мельника, але декілька вбивчих епізодів представники “2ТК” в дебюті поєдинку просто змарнували. В свою чергу перший контрвипад “Грифонів” завершився голом від Музиченко, котрий оформив свій перший гол за нову команду після трансферу з “ХІТа-2”-0:1. Колектив “Grifon” повів в рахунку і продовжував грати від оборони. Натомість підопічні Мельника просто штурмували ворота суперника та домінували на паркеті, але відігрались лише на 8-й хвилині завдяки голу від Ігоря Фещенко-1:1. Зазначимо, що підопічним Мельника нічиєї було замало, тому атак на ворота Байдака було дедалі більше з кожною хвилиною. Правда, пробити колишнього голкіпера “Урагану” вдруге ніяк не вдавалось, а в середині першої половини матчу Слепньов покарав опонентів за море змарнованих нагод -1:2. Такий розвиток подій шокував підопічних Мельника, котрі почали ще активніше атакувати, але при цьому доволі хаотично. В свою чергу “Грифони” знову підловили опонентів на помилка і наприкінці тайму Волошин та Чернявський зробили перевагу свого колективу більш ніж переконливу-1:4. Підопічні Мельника не знали, як виправити ситуацію і навіть не змогли забити пенальті, тому на перерву команди пішли за доволі переконливої переваги “Грифонів”, хоча по грі представники “2ТК” близько 70% ігрового часу провели на половині поля суперників.

Після відпочинку підопічні Мельника з новими силами кинулись в атаку, але Ігор Байдак діяв, як один з кращих воротарів Екстра-Ліги. Голкіпер “Грифонів” відбивав “мертві м'ячі” та взагалі своєю грою додав впевненості номінальним гостям. Зазначимо, що гравці “Grifona” зосередились на оборонних діях і максимально грамотно діяли на власній половині поля, оскільки зробили собі доволі комфортну перевагу в першому таймі. Зазначимо, що гравці “2ТК” дуже багато створювали нагод, але безрезультативно-Байдак був на висоті. Підопічні Мельника розігрували комбінації, били з середніх, дальніх та близьких дистанції, проте, це не давало бажаного результату. З іншої сторони “Грифони” витримали натиск суперника і на 32-й хвилині Бутко зробив рахунок розгромним-1:5. Більше того, на 33-й хвилині Чернявський оформив дубль і стало зрозуміло, що номінальні гості ризикують залишитись без залікових балів-1:6. Зазначимо, що навіть розіграш 5-го польового не допоміг підопічним Мельника і максимум, що вдалось зробити, так це обмінятись результативними ударами наприкінці матчу-2:7.

“Грифони” змогли бездоганно відіграти в обороні і організувати найгучнішу сенсацію в турі. У підсумку вітаємо команду “Grifon”, котра провела дуже якісну гру від оборони і заслужила позитивний результат. Так, номінальні гості більше діяли на власній половині поля, проте, класно зіграли другим номером і змогли підняти настрій гравцям “Альтернативи” та “Griffina”, адже представники “2ТК” втратили вкрай важливі бали в плані боротьби за першу трійку. Віталій Мельника повинен зробити серйозні висновки після такого матчу, тому в наступному турі супернику “2ТК” буде надзвичайно непросто.

Автор: Олександр Лаврик