INTERFAVBET - Альтернатива
INTERFAVBET
INTERFAVBET
Альтернатива
Групповой Этап – Туры – Тур ХII – 25 января 2020 13:30 INTERFAVBET - Альтернатива
15 (9) Удары (в створ) 14 (12)
5 Сейвы за игру 7
7 Фолы за игру 7
Нестерук Виталий Лучшие игроки Назаров Андрей
Жук Дмитрий
27'
Нестерук Виталий
39'
Науменко Андрей
6'
Кибиш Николай
17'
Назаров Андрей
23'
32'
35'
Шульга Дмитрий
37'
40'

”InterFavbet”-”Альтернатива”: Закономірний результат

В першому колі колектив ”InterFavbet” обіграв “Альтернативу”, тому підопічні Миколи Костенко мали серйозний намір, щоб взяти реванш. Зазначимо, що команда Валерія Чернєва продемонструвала далеко не кращий збір, але веде боротьбу за медалі, тому не має права на втрату балів. В свою чергу підопічні Нестерука розпочали 2020-й рік з непростої нічиєї з командою “Griffin”, тому зараз також хотіли проявити себе з кращої сторони.

По стартовим хвилинам матчу важко було віддати перевагу одній з команд, адже гра проходила на зустрічних курсах. Проте, вже на 6-й хвилині Микола Воронюк зявився на паркетів, відібрав м`яч на половині суперника і почав атаку, в результаті якої Науменко опинився перед Ніколаєвим та пробив повз голкіпера-0:1. Підопічні Миколи Костенко оформили швидкий гол,але опоненти мали більш ніж достатньо нагод, щоб відігратись. Адже підопічні Нестерука двічі відзначились ударами у стійку, а також встигли не реалізували вихід віч на віч. Представники ”InterFavbet” часто стріляли по воротах Рахметова з середньої та дальньої дистанції, правда, забити гол ніяк не вдавалось. У “Альтернативи” відзначимо нестримного Кібиша і Кияна, а також Воронюка, котрий на 100% скористався своїм ігровим часом та був одним з кращих в плані відбору м'яча. Можна сказати, що обидві команди регулярно обмінювались гострими моментами, щоправда черговий гол глядачі побачили лише на 17-й хвилині ігрового часу. Рахметов відмінно вкинув “шкіряного” від власних володінь, а Кібиш неймовірним ударом з розвороту подвоїв перевагу “Альтернативи” та встановив остаточний рахунок першого тайму-0:2.

Після відпочинку команда ”InterFavbet” пішла великими силами в атаку і робила все можливе, щоб відігратись, але на 23-й хвилині Назаров відібрав м'яч у Нестерука та впевнено довів до голу вихід один в один -0:3. Представники “Альтернативи” реалізували свій перший момент, а номінальні господарі продовжували шукати шляхи до воріт суперника. Зазначимо, що в плані ударів підопічні Нестерука виглядали дуже непогано, а Рахметов мав більш ніж достатньо ігрової практики. А вже на 27-й хвилині Жук ударом з-за меж штрафної площі повернув інтригу в матч-1:3. Проблема була лише в тому, що вже за декілька хвилин справа дійшла до розгрому. Підопічні Миколи Костенко почали карати суперника за помилки, а Кібиш та Назаров довели справу до розгрому-1:5. Підопічні Нестерука навіть 5-го польового підключали до своїх атак, проте, безрезультативно. В свою чергу на 36-й хвилині Дмитро Шульга змінив Рахметова у воротах і вже за 50 секунд перебування в грі зумів оформити гол від власних воріт-1:6. Очевидно, що “Альтернатива” зняла всі питання відносно переможця, а наприкінці матчу команди встигли обмінятись результативними ударами, тому фінальний свисток арбітра зафіксував результат -2:7.

Вітаємо підопічних Миколи Костенко з заслуженою перемогою і реваншом, котрий вдався на славу. Окремо відзначимо Андрія Назарова та Миколу Кібиша, котрі відзначились дублями, а також  Воронюка, оскільки Микола провів свій найкращий матч в сезоні і був близьким до забитого голу, але трошки не пощастило в завершальній стадії. З іншої сторони команда ”InterFavbet” може звинувачувати лише себе, оскільки реалізація моментів бажає кращого, тому сподіваємось, що в цьому плані підопічні Віталія Нестерука зроблять потрібні висновки та порадують своїх вболівальників.

Автор: Олександр Лаврик