34'
Иванюк Иван
38'

“No Motors”-”DITAK”: Подарунок для Костянтина Мітленко!

Команда “DITAK” на минулому тижні не залишила шансів “ХІТу-2”, а зараз прагнула здобути другу перемогу поспіль. Адже окрім гарного настрою після попередньо туру, у Костянтина Мітленко в день матчу був день народження, тому потрібно було привітати результатом одного з лідерів команди. Якщо говорити про “Автомобілістів”, то тут задача проста- набрати перші бали в сезоні. Підопічні Саківського підсилились та покладали великі надії на звітну зустріч, щоб перервати серію невдач.

Матч розпочався з активних дій команди “DITAK” і кількох вкрай небезпечних моментів біля воріт “No Motors”, але голкіпер “Автомобілістів” впорався з усіма ударами і відзначився класними сейвами. Більше того, підопічні Саківського не відсижувались в обороні та відповіли двома гольовими епізодами Сергія Курдаса, правда, з ударами новоспеченого форварда “Автомобілістів” впорався Антон Старанчук. Можна сказати, що підопічні Саківського нічим не поступались своїм опонентам до пропущеного голу. Адже на 7-й хвилині Мітленко відмінно проявив себе в завершальній стадії, відкривши рахунок у зустрічі і забив гол у свій день народження-0:1. Після цього результативного удару представники “DITAK” заграли більш розкутіше та переважно діяли на половині поля суперника. Підопічні Драбика гостро атакували, правда, тривалий час не могли забити свій другий гол. Натомість пропущений мяч серйозно вплинув на команду “No Motors”, оскільки в ролі наздоганяючих підопічні Саківського практично не створювали моментів, окрім кількох ударів з дальньої дистанції. Можна сказати, що голкіпер “Автомобілістів” був одним з найпомтніших гравців “No Motors”, а Самсоненко навіть встиг відбити десятиметровий удар. Проте, підопічні Драбика перед сиреною подвоїли свою перевагу завдяки дублю Мітленко, а за мить до завершення тайму Бульбін ефектно реалізував вихід віч на віч та встановив остаточний рахунок половини матчу-0:3.

Після відпочинку “Автомобілісти” мали відмінну нагоду скоробити відставання в рахунку, щоправда не реалізували вихід один в один по центру воріт. Натомість підопічні Драбика за 6 хвилин практично вирішили долю зустрічі, оскільки саме стільки часу знадобилось Косенку і Бульбіну, щоб відзначитись результативними ударами-0:5. На цьому номінальні гості не зупинились і всередині другої половини матчу Кульгук нарешті реалізував один зі своїх багатьох моментів-0:6. Ситуація для “No Motors” стала максимально критичною, але на 33-й хвилині Кремець спробував повернути інтригу своїм голом-1:6. Проте, команда “DITAK” діяла набагато переконливіше і на останок шокувала суперника. А якщо бути максимально точним, то Іван Іванюк оформив першій два голи за свою нову команду і довів рахунок до непристоного, тому підопічні Драбика були в гарному настрої не дивлячись на пропущенний м`яч від Сергія Курдаса, котрий нічого вже не вирішував-2:8.

Вітаємо команду "DITAK" з другою поспіль перемогою і бажаємо не зупинятись на досягнутому, адже друге коло підопічні Драбика розпочали дуже потужно. Відносно "Автомобілістів" важко робити якісь прогнози, але сподіваємось, що колектив "No Motors" не завершить чемпіонат з нулем в графі залікові бали.

Автор: Олександр Лаврик